Šli byste do vážného vztahu s tímto klukem?

Anonymní
20.7.21 16:43

Šli byste do vážného vztahu s tímto klukem?

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jestli byste šli do vážného vztahu s tímto klukem: jde o mého spolužáka, který o mě projevil zájem. Občas se mi ale nezdá jeho chování. Šla jsem tedy za zkušenou psycholožkou a vylíčila jsem ji jeho chování, ta mi řekla, že je to abnormální, že má asi duševní problémy, že tohle už je porucha, říkala, že ho nechce diagnostikovat, ale asi to vypadá na schizoidní poruchu osobnosti a pak ještě něco říkala o koprolalii a možná že má náběh na schizofrenii. Šli byste do takového vztahu a setkali jste se s takovým člověkem/nebo máte takového partnera/manžela?
Děkuji za odpověďi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2108
20.7.21 16:48

A jak se chova teda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
20.7.21 16:54

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15914
20.7.21 17:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat jestli byste šli do vážného vztahu s tímto klukem: jde o mého spolužáka, který o mě projevil zájem. Občas se mi ale nezdá jeho chování. Šla jsem tedy za zkušenou psycholožkou a vylíčila jsem ji jeho chování, ta mi řekla, že je to abnormální, že má asi duševní problémy, že tohle už je porucha, říkala, že ho nechce diagnostikovat, ale asi to vypadá na schizoidní poruchu osobnosti a pak ještě něco říkala o koprolalii a možná že má náběh na schizofrenii. Šli byste do takového vztahu a setkali jste se s takovým člověkem/nebo máte takového partnera/manžela?
Děkuji za odpověďi

Nesla bych to vztahu s tebou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.21 17:04

Třeba se o něčem bavíme a najednou začne mluvit nesmyslné věci např. vulgarity, které vůbec nepatří do kontextu nebo je najednou chladný a odtažitý, odeskává.

• Citovat
  • Nahlásit
2108
20.7.21 17:19
@Anonymní píše:
Třeba se o něčem bavíme a najednou začne mluvit nesmyslné věci např. vulgarity, které vůbec nepatří do kontextu nebo je najednou chladný a odtažitý, odeskává.

Tak to z toho teda psycholozka vydedukovala dost, teda 8o

No, kazdopadne, v pripade, ze bych mela velke pochybnosti hned na zacatku, tak bych do toho nesla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
20.7.21 18:20

Nepotřebuju nějakou diagnózu od psycholožky na kluka, kterého ani neviděla :D prostě bych nechtěla být s někým, kdo je vulgární a odsekává, když se s ním bavím. Zvlášť když se tak projevuje už ve fázi, kdy se o mně snaží. V této fázi se lidi snaží udělat, co nejlepší dojem a ten dobrý dojem by asi chyběl no :think:

A musím říct, že mi přijde zvláštní i tvé jednání, že jsi to šla řešit s psycholožkou. Je to takové neobvyklé :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
20.7.21 18:44

A co že na něm tak láká, že i přes konzultaci s psycholozkou a tvého divného pocitu z něj, potřebuješ ještě ujištění tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
20.7.21 19:18
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověďi

Nešla bych do vztshus nikým, o jehož chování nam pochybnosti. Na to nepotřebuju názor psychologa. Nicméně to, že tys šla s tímhle problémem, bez jeho vědomí k psycholožce, je taky síla. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
20.7.21 19:21

Nechodila bych s nikym o kom se musim radit s psycholozkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32518
20.7.21 19:35
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověďi

To je spolužák na základce, na střední nebo na vejšce?

A co se Ti na něm teda líbí, že nad ním přemýšlíš a řešíš ho s psycholožkou? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
20.7.21 19:37

Troll, která psycholožka dělá posudky na někoho, koho ani neviděla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.7.21 23:53

@Lucie008 To bude zas ten troll s vulgárním kamarádem, že? @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
21.7.21 00:12

Ahoj, no schizoidní poruchu osobnosti má jeden můj kamarád a nedávno jsem ho trochu vyslýchala, abych věděla, jak se mu žije… říkal mi, že mu vyhovuje žít sám, být sám, nikoho ke svému štěstí nebo spokojenosti nepotřebuje… ptala jsem se ho na vztahy, no říkal že emocionálně je trochu plochý, stačí mu jeho kamarádka… že necítí smutek, jen kdyby třeba zemřela… tak by byl naštvaný, že o ni přišel… necítil by ale vyloženě zoufalství, atd… není to sice stejný jak třeba psychopati, ale prostě je to porucha taky dost o tom, že nepotřebuješ druhý lidi… nevim jestli to takhle mají všichni, že ty emoce jsou mělký a plochý… jednu svou partnerku prý miloval dřív… ale jak moc to nevim.
schizofrenie je horší, na to jsou potřeba prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
21.7.21 00:14

A pokud si ještě můžeš vybrat a nejsi vyloženě zamilovaná, tak bych do toho asi úplně nešla, nevim no, můžeš mu doporučit aby vyhledal psychologa/psychiatra, třeba by se ukázalo, že na tom není nějak špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat