Reklama

Šly byste na revizi? 6+5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 28.12.16 20:07
Šli byste na revizi? 6+5..

Ahoj holky. Prosím co byste na mém místě dělaly vy…Před týdnem jsem byla na UZ, gestační váček byl, nic víc. Dnes jsem byla zase na UZ, stáří odpovídá 6+5. Mudr. mě poslala zítra v 7 ráno na revizi, že se jedná o „anembryomolu“. Moje otázka zní, šly byste na tu revizi, nebo ještě počkaly? :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 20:07
@Majkla píše:
Ahoj holky. Prosím co byste na mém místě dělaly vy…Před týdnem jsem byla na UZ, gestační váček byl, nic víc. Dnes jsem byla zase na UZ, stáří odpovídá 6+5. Mudr. mě poslala zítra v 7 ráno na revizi, že se jedná o „anembryomolu“. Moje otázka zní, šly byste na tu revizi, nebo ještě počkaly? :think:

sla bych ;)

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 28.12.16 20:08

Počkala bych jé v této době taky srdíčko neměla dala bych tomu ještě 14 dní

iiiv
Extra třída :D 10849 příspěvků 28.12.16 20:08

A v jakém by si měla být týdnu?

lokynka
Kelišová 5228 příspěvků 28.12.16 20:09

Počkala bych ještě alespoň týden.

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 28.12.16 20:18

Určitě bych nešla a počkala, určitě!!! NECHOĎ!

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 28.12.16 20:18

No je fakt, že v tomto týdnu srdíčko nemusí být ještě úplně vidět, asi bych ještě týden počkala. Mě doktorka když jsem ji volala, že jsem asi v tom tak se mě ptala jestli si to chci nechat a když jsem řekla, že jo, tak mi řekla ať přijdu až kolem 9tt alespoň na tom uz bude víc vidět

Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 28.12.16 20:19

Měla bych být 6+5 přesně, jak to řekla Mudr. Není ani žloutkový váček, prostě nic, jen ten gestační - prázdný :(

Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 28.12.16 20:19

@Taky jedna Máš zkušenost?

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 28.12.16 20:23

U obou jsem měla srdeční akci az v osmém týdnu. Asi bych ještě pockala. Ale je divné, ze není ani ten žloutkový vacek

Lada84
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 28.12.16 20:23

Ja jsem dnes 6+0 a doktor me min.do 8tt videt nechce..nikdy nevis. Pockala bych..

KKatka23
Echt Kelišová 7980 příspěvků 28.12.16 20:23

Počkala bych minimálně ještě týden - zaprvé se za tu dobu vám nic nestane, i kdyby to bylo špatné - za druhé, pokud je to fakt jen váček, tak je i šance, že odejde sám. Fakt bych počkala…

Markéta80
Hvězda diskuse 39319 příspěvků 28.12.16 20:27

@Majkla nešla, je dost brzo. HCG roste? Tím že počkáš nic nezkazíš ;) Navíc pokud je to špatné tak je šance že to odeje samo a revize nebude nutná což by bylo lepší ;)

Taky jedna
Extra třída :D 11905 příspěvků 28.12.16 20:28

Už chápu, proč některé kamarádky šly k dr. cíleně až kolem 9 tt…

Já v 6 tt neměla ještě vidět nic, dr. mě strašil mimoděložním, nebylo vidět fakt nic… a prďola má už 12 let.

Určitě bych nešla, počkala bych ještě 2 týdny!

Majkla
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 28.12.16 20:41

@Markéta80 Právě, že ani krev mi nevzala :? To jsem se dočetla až tady o těch hodnotách HCG :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama