Šli byste s ročním dítětem večer do restaurace?

341
9.1.20 14:06

Šli byste s ročním dítětem večer do restaurace?

Ahoj, chtěla bych znát názor maminek, otázka je jasná. Šly byste večer s ročním dítětem do restaurace na oslavu narozenin? Dejme tomu večer kolem 17-18,protože odpoledne spinká tak do 16-17,tudíž než se nasvačí, než se vypravíme atd. Co byste si o tom mysleli, pokud byste to viděli? Máme teď kvůli tomu v rodině trochu dusno. Díky za reakce a názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10642
9.1.20 14:07

Já bych šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5709
9.1.20 14:09

V tu dobu mám ještě pozdní odpoledne, šla bych :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3968
9.1.20 14:09

Dívám se divně když vidím tak malé dítě v hospodě nebo v restauraci od cca 20h večer… do té doby to zas tak blbé není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
9.1.20 14:10

Ano šla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34229
9.1.20 14:11

Tak na hodinku max. a asi jen s rodinou. Jinak batole bych netahala, zejm. kvuli sobe, neda se jim vysvetlit, ze maj bejt zticha a hodný ani se nenajedi. Proste za me jenom v.ser. jinak by me to nepohorsilo, ale hledela bych sedet daleko ;)

Nerada vzpominam, jak jsme se s tatkou na obdobnych oslavach stridali v chozeni kolem restaurace a ukazovani lampicek: „sviti“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610

@Joyeee Když bych to viděla, nemyslela bych si nic. 17-18 mi přijde normální doba, pokud je dítě vyspané a nepřetažené. Se najíte a v cca 20:00 h budete odcházet. Tak vo co go.
Jestli půjde případně jednou spát později a neokoupané, se nepo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433

Ježíš, já myslela v jedenáct v noci, pátou hodinu bych fakt neřešila, se synem jsem chodila do restaurace na večeře od čtyř měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802

Jo to bych klidně šla. Pokud dítě nebude unavené, protivné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
869
9.1.20 14:12

A proč ne? Taky záleží co je to za restauraci. Plus by bylo, pokud by tam byl dětský koutek. Nešla bych do nějaké lepší restaurace kde se schází lidé na obchodní schůzky a potřebují mít klid, to by bylo neslušné, ale jestli jde o nějakou průměrnou restauraci, kde je k dispozici aspoň dětská jídelní židlička (s dětmi se tam počítá), tak bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1646
9.1.20 14:14

Normálně běž. To není přeci vůbec pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10642
9.1.20 14:14
@Beata.xy píše:
Ježíš, já myslela v jedenáct v noci, pátou hodinu bych fakt neřešila, se synem jsem chodila do restaurace na večeře od čtyř měsíců.

Přesně, já čekala noční návštěvu baru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18285
9.1.20 14:16
@Joyeee píše:
Ahoj, chtěla bych znát názor maminek, otázka je jasná. Šly byste večer s ročním dítětem do restaurace na oslavu narozenin? Dejme tomu večer kolem 17-18,protože odpoledne spinká tak do 16-17,tudíž než se nasvačí, než se vypravíme atd. Co byste si o tom mysleli, pokud byste to viděli? Máme teď kvůli tomu v rodině trochu dusno. Díky za reakce a názory.

Večer je v osm ne v pět. Přijde mi to naprosto normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11624
9.1.20 14:16

Podle toho, kdo by slavil a na jak dlouho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
9.1.20 14:17

Já bych šla, jestli budete do osmi nebo pul deváté doma, ale moje děti neměli nikdy pevný režim a já bych ho nakrmila až v restauraci :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat