Slíbená princezna - dojmy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 26.12.16 09:17
Slíbená princezna - dojmy

Ahoj,
jaký dojem na vás udělala včerejší premiérová pohádka ve 20 hodin na ČT1 (volná parafráze Zlatovlásky)? Na mě tedy hrozný, snad to teď nebude trend.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44772 příspěvků 26.12.16 09:25

Nedívali jsme se, my volíme oblíbený repertoár. Takze jsme sledovali S čerty nejsou žerty aj s deckama.
Nemám moc ráda ty nové pohádky až na nektere ty od Trosky a i od něj ne všechny.
Staré, ohrané, člověk to viděl 1000× známe to i po zpatku, ale vždycky budou dobre.

SoniNo
Kecalka 114 příspěvků 26.12.16 09:27

Děs a hrůza… za mě velké zklamání!

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 26.12.16 09:28

@Kelsey no já jsem novým pohádkám otevřená, ale je fakt, že mě často zklamou. V poslední době jedině Strach točí podle mého gusta, i když třeba ta letošní o rytířovi taky nebyla špatná (režii ani nevím). Ale Slíbená princezna byla podle mě přehlídka nevkusu, ta „boduje“ na plné čáře ;).

JIVaJaH
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 09:37

Vydržela jsem koukat asi 45minut. Nelíbila se mi. Téměř všechny nové pohádky mají přeplácaný děj, některé jako by se chtěly zalíbit „moderním slovníkem“ :think:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.12.16 09:40
@pe-terka píše:
Ahoj,
jaký dojem na vás udělala včerejší premiérová pohádka ve 20 hodin na ČT1 (volná parafráze Zlatovlásky)? Na mě tedy hrozný, snad to teď nebude trend.

příšerná pohádky bez ladu a skladu..uřvaná a neromantická

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 26.12.16 09:42

Děs běs. Nezvládla jsem se na to koukat. Poslední dobou to mám u všech pohádek. A ani děti se na to nevydrželi koukat.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.12.16 09:43
@Netopirek píše:
Děs běs. Nezvládla jsem se na to koukat. Poslední dobou to mám u všech pohádek. A ani děti se na to nevydrželi koukat.

to snad ani nebylo pro děti 8o

Vendullinka
Kecalka 418 příspěvků 26.12.16 09:46

Vždycky se těším na nové pohádky, ale tohle byla jedním slovem katastrofa! :zed:

Anny2148
Kecalka 200 příspěvků 26.12.16 09:48

Nejlepsi byly princezny oblecene jak coury co se i jak coury chovaj. Naprosta katastrofa… :(

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16478 příspěvků 26.12.16 09:52
@Anny2148 píše:
Nejlepsi byly princezny oblecene jak coury co se i jak coury chovaj. Naprosta katastrofa… :(

no mě přišlo, že je navlíkli nejhoršími „modely“, co kostyméři posbírali po bazarech - možná i po kontejnerech. Děj šílený bez ladu a skladu, projevy hlavních hrdinů takové vykřičené, zrovna u četky bych čekala více soudnosti. Navíc to muselo stát i dost peněz, výprava byla jistě náročná.

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 26.12.16 10:02

Tak já přepínala v momentě, kdy Čvančarová řekla, že ta koruna je těžká jako kráva :zed: To mi nepřijde jako vhodná mluva do pohádky.

Kelsey
Hvězda diskuse 44772 příspěvků 26.12.16 10:02

@pe-terka
Mi naposled zklamala nevím teď název ta s Klusem.
Pro mě je prostě zpěvák a jako herec se mi nelíbí, do pohádky nehodí, možná, kdyby tam byl jiný herec místo něj, tak by to šlo.

Netopirek
Echt Kelišová 7901 příspěvků 26.12.16 10:03
@jdukolem píše:
to snad ani nebylo pro děti 8o

To je fakt. Ale od pohádky očekávám, že to pro děti bude. Ale tohle děs běs :zed:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 26.12.16 10:06
@Netopirek píše:
To je fakt. Ale od pohádky očekávám, že to pro děti bude. Ale tohle děs běs :zed:

byla to nejhorší pohádka za poslední dobu :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >