Sliboval dovolenou, ale odjel na ni s milenkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.02.18 22:42
Sliboval dovolenou, ale odjel na ni s milenkou

Holky, prožívali jsme nějakou krizi - manžel je trochu náladovější a začal blbnout, takže chvíli bydlel s námi, chvíli bez nás - taková bouřlivější krize středního věku - bohužel. Pak už to vypadalo, že se vrátí, psal mi dopis, že je třeba domluvit dovolenou, cestu, že mu mám dát vědět…A poslal mi to těsně před mým odjezdem na týdenní služebku do zahraničí. Za služebky jsem mu posílala pozdravy, nic. Něco se mi na tom dopise nezdálo, tak jsem odepsala až po návratu (on se mezitím odmlčel), jenže jsem zjistila, že na obě dovolené odjel s milenkou, kterou už asi v tu dobu, co psal ten dopis měl.

Co s tím? Prošvihla jsem si to sama anebo si „ladil“ svědomí? Stalo se Vám to taky, že Vám sliboval dovči a pak tam odjel s jinou?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 21.02.18 22:45

Vy si píšete dopisy, jako poštou? :think:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 21.02.18 22:49

No a neplánoval s tebou jinou dovču? na výsledku to nic nemění, jen mi to přišlo nelogické.

Anonymní  21.02.18 22:55
@pikola píše:
Vy si píšete dopisy, jako poštou? :think:

Napsal mi mail. Když měl nějaký problém či máslo na hlavě, psal mi maily - je trochu zbabělec a papír snese všechno. Navíc nesnesl, když jsem mu některé věci zneutralizovala, potřeboval vždycky výčitky dopsat. Například mi psal, jaký je chudák a jak já jsem hrozná, že si musí sám nakupovat a prát (když odešel). Když jsem to říkala psycholožce, jen se smála.

Anonymní  21.02.18 22:56
@lalaláček píše:
No a neplánoval s tebou jinou dovču? na výsledku to nic nemění, jen mi to přišlo nelogické.

Níkdy jsme nebyli na víc než jedné a s jel na dvě. A ještě ji vzal jako svoji oficiální kamarádku na další dva večírky. Před všechny naše známé.

NelkaV
Povídálka 11 příspěvků 21.02.18 22:57

Zvláštní

pikola
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 21.02.18 22:58

No asi bude lepší, když ho necháš té milence jak to tak čtu…

LAlezane
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 21.02.18 23:16
@Anonymní píše:
Níkdy jsme nebyli na víc než jedné a s jel na dvě. A ještě ji vzal jako svoji oficiální kamarádku na další dva večírky. Před všechny naše známé.

A ty teď řešíš, komu se to stalo nebo nestalo, místo rozvodu?

Jollys
Kecalka 109 příspěvků 21.02.18 23:43
@Anonymní píše:
Holky, prožívali jsme nějakou krizi - manžel je trochu náladovější a začal blbnout, takže chvíli bydlel s námi, chvíli bez nás - taková bouřlivější krize středního věku - bohužel. Pak už to vypadalo, že se vrátí, psal mi dopis, že je třeba domluvit dovolenou, cestu, že mu mám dát vědět…A poslal mi to těsně před mým odjezdem na týdenní služebku do zahraničí. Za služebky jsem mu posílala pozdravy, nic. Něco se mi na tom dopise nezdálo, tak jsem odepsala až po návratu (on se mezitím odmlčel), jenže jsem zjistila, že na obě dovolené odjel s milenkou, kterou už asi v tu dobu, co psal ten dopis měl.Co s tím? Prošvihla jsem si to sama anebo si „ladil“ svědomí? Stalo se Vám to taky, že Vám sliboval dovči a pak tam odjel s jinou?

Promin, ale takoveho blbecka bych nechala te milence, at se s ni treba i vyfoti. Krize je krize, ale aby se vystavoval nekde s milenkou, tak to bych nesnesla. Promin, ale tohle je na me moc. Zazila jsem si taky neveru z jeho strany, ale taky rychle odkracel, ponozovat se nenecham. Je mi to lito. :(

rena621
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 22.02.18 00:04
@Anonymní píše:
Holky, prožívali jsme nějakou krizi - manžel je trochu náladovější a začal blbnout, takže chvíli bydlel s námi, chvíli bez nás - taková bouřlivější krize středního věku - bohužel. Pak už to vypadalo, že se vrátí, psal mi dopis, že je třeba domluvit dovolenou, cestu, že mu mám dát vědět…A poslal mi to těsně před mým odjezdem na týdenní služebku do zahraničí. Za služebky jsem mu posílala pozdravy, nic. Něco se mi na tom dopise nezdálo, tak jsem odepsala až po návratu (on se mezitím odmlčel), jenže jsem zjistila, že na obě dovolené odjel s milenkou, kterou už asi v tu dobu, co psal ten dopis měl.Co s tím? Prošvihla jsem si to sama anebo si „ladil“ svědomí? Stalo se Vám to taky, že Vám sliboval dovči a pak tam odjel s jinou?
D
@Anonymní píše:
:cert: :cert:… Ne nestalo ale vim ze bych neodpustila. Normalny muz to nedela.

Lenka_Hal
Závislačka 3745 příspěvků 22.02.18 00:17

A co resis? Se rozved, tady uz neni co napravovat… :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49254 příspěvků 22.02.18 00:26
@Anonymní píše:
Níkdy jsme nebyli na víc než jedné a s jel na dvě.A ještě ji vzal jako svoji oficiální kamarádku na další dva večírky. Před všechny naše známé.

i jen ho té milence v klidu nech… zaslouží si ho..blbečka.. budeš se mít hezky, neboj

Aanniiee
Povídálka 13 příspěvků 22.02.18 01:13
@Anonymní píše:
Níkdy jsme nebyli na víc než jedné a s jel na dvě. A ještě ji vzal jako svoji oficiální kamarádku na další dva večírky. Před všechny naše známé.

Myslím, že nejlepší co můžeš udělat je to, že se s ním hned rozvedeš. Ať si teda nechá tu kometu (jestli se bude takhle chovat, tak od něj pěkně rychle uteče) a ty si můžeš najít normálního milého chlapa.

beruska9
Extra třída :D 10233 příspěvků 22.02.18 04:13

Co mas pocit, zes prosvihla? Jako zes neodepsala do 24hodin, tak si nasel na dovcu nahradu? Nestalo se mi to, ale kdyby jo, tak bych ho hnala. Takhle prece nejde ve vztahu fungovat.

Verun83
Echt Kelišová 8005 příspěvků 33 inzerátů 22.02.18 05:19

Co kdyby ses mela trosku rada a magora nechala te ubohe milence? Dost by se ti ulevilo

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Miliony z Ameriky? Jak Eva a Vašek udělali novou kariéru na bohaté Floridě

Podnikavost se jim upřít nedá. Oblíbené pěvecké duo Eva a Vašek, kteří si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavný kuchař si vzal život. Deprese mužů končí sebevraždou častěji

V souvislosti s tragickou smrtí slavného kuchaře a dobrodruha Anthonyho... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama