Slimax Forte na podporu hubnutí, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.05.18 19:53
Slimax Forte na podporu hubnutí, zkušenosti?

Ahojky ženy :)
Jsem věčná dietářka s problémem něco shodit. Vždy vydržím jen nějakou dobu, a pak opět začnu neskutečně prasit co se jídla týče. Teď jsem si zakoupila v lékárně doplněk stravy na hubnutí, chci k tomu samozřejmě změnit jídelníček a hýbat se. Beru to spíše jako berličku ke zdravému životnímu stylu. Má někdo s přípravkem zkušenosti? Má navodit pocit sytosti a snižovat chutě… :nevim:

Reklama

Reakce:

klára.h12
Kecalka 163 příspěvků 11.05.18 11:28

S doplňkem zkušenost nemám, ale nic tím asi nezkazíš :), a pokud budeš cvičit a jíst zdravě, tak budeš hubnout a nepoznáš z čeho to je.
Jen mě tak napadá.. Když navozují pocit plnosti, aby jsi nejedla 1-2× denně a neměla jsi jojo-efekt. :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32291 příspěvků 10 inzerátů 11.05.18 15:07

Ahoj. Sama píšeš to, co je pravda. Základem je dodržovat jídelníček a hýbat se. Přípravek je hlavně vláknina s dalšími látkami, které podporují trávení tuků, takže určitě ti neuškodí. Podpořit tě to může i psychicky, takže klidně zkus. A držím palce, ať se hubnutí daří. :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32291 příspěvků 10 inzerátů 11.05.18 15:07

Tokara
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 11.05.18 20:42

Dej pak vědět jak jde hubnutí :hug:

Tokara
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 11.05.18 20:46
:hug:

Anonymní  12.05.18 20:30

@klára.h12 Chci jíst klasicky 5× denně. Je výhoda, že si člověk může sám upravit dávkování :) Ale na krabičce píšou, že při vyšší nadváze lze ještě dávku navýšit, tak si nemyslím, že to natolik zasytí :) Pro mě každá berlička dobrá :mrgreen:

Anonymní  12.05.18 20:32

@Tiger-lily Uvidíme, po prvním týdnu podám hlášení :mrgreen: Děkuji za podporu :kytka:

Anonymní  12.05.18 20:32

@Tokara Děkuji za podporu :kytka:

Luboš P
Nováček 7 příspěvků 13.05.18 03:22
Co potom?

A až zhubnete, víte přesně co dál? Jestliže ne, tak to bude jen další pokus.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32291 příspěvků 10 inzerátů 14.05.18 08:13
@Anonymní píše:
@Tiger-lily Uvidíme, po prvním týdnu podám hlášení :mrgreen: Děkuji za podporu :kytka:
:kytka: Podej, snad se efekt dostaví.
@Luboš P Pokud bude i nadále dodržovat vhodný jídelníček a nějaký přípravek použije jen na začátku, tak to snad nebude jen pokus.

Anonymní  16.05.18 11:34

@Luboš P Chci to jako berličku do začátku ke změně stravovacích návyků. Když to nezabere, tak holt našetřím a nechám si udělat jídelníček od MJT. Potravinový doplněk, který teď zkouším jsem dostala k narozeninám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama