Slintá i dvouměsíční miminko?

65
24.1.21 17:08

Slinta i dvouměsíční miminko

Ještě se chci zeptat zda tu je někdo komu slinta miminko dvouměsíční začal ať teď docela dost až když je má hodně tak neví co s tím a zakuckal se poradíte? Zítra Budem volat dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1748
24.1.21 17:34

Dcera taky slintala. Měla tak 2- 3 bryndáky na den. Ale nezakuckávala se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.1.21 17:39
@zuza92 píše:
Dcera taky slintala. Měla tak 2- 3 bryndáky na den. Ale nezakuckávala se.

No on občas neví co s tím tak s e jakoby nadychne znova musím to říct dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 17:41

Slintat nejspíš bude, dokud nevyrostou zuby :D Tak prostě jen utírat bradičku a dát slintáček (případně měnit častěji, aby nebylo mimi v mokrém).

Ale se zakuckáváním nemám zkušenosti, takže to neporadím :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.1.21 17:43
@MazanaMatka píše:
Slintat nejspíš bude, dokud nevyrostou zuby :D Tak prostě jen utírat bradičku a dát slintáček (případně měnit častěji, aby nebylo mimi v mokrém).Ale se zakuckáváním nemám zkušenosti, takže to neporadím :(

On to nedělá často asi to neumím pořádně vysvětlit on se nezakuckávala spíš je to takový že s těmi slinamy neví co dělat tak se nadychne a je to zas dobre ale zeptám se na to DR

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7449
24.1.21 17:48

Nezkoumas to ditko moc zblizka? Kdyz mu pritom zafunis do obliceje, nevim co to je ale mne to delaly vsechny tri deti, dite se jakoby v leknuti zhluboka nadechne…muzou pri tom ty sliny zaskocit. Schvalne mu jemne foukni do obliceje a uvidis. Je to asi nejakej reflex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 19:02

A to počkej dal. Můj dvouměsíční syn skoro neslintal, ale pak to začalo. Kor, když zírá s otevřenou pusou, to je vodopád :mrgreen: teď je mu půl rok, zuby nerostou a stejně slinta jak o život :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1281
24.1.21 20:22

Heh, to jsou starosti, mladší dcera začala ve dvou měsících slintat a nepřestala doteď. Má 18 měsíců, roste jí 17-tý zub a doufám, že až jí vyroste i ten poslední 20- tý, tak konečně přestane. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
24.1.21 20:24

No jsou to velké starosti 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
24.1.21 23:35

Máme syna 2,5m a je jak bublifuk. Slintá o106 a zakuckává se jak neumí polikat mimo jídlo :) dr říkala ze je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 11:21

Děkuji moc uklidnilo jste mě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
25.1.21 11:21

A holky kakaji vám každý den? Nám dneska ještě ne kakal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
25.1.21 21:47

Neeee, já teda nekojim, ale ne každý den. Někdy 3× a pak 1-2 nic. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat