Slipová vložka s přítelem

29.4.20 22:19

Slipová vložka s přítelem

Ahoj, ještě jsem nikdy kluka neměla (je mi 16), ale mám jeden dotaz…Každý den nosím slipové vložky, protože mám trochu výtok pořád a nevím, jak by to bylo kdybych třeba věděla že s mým klukem k něčemu dojde, protože by bylo docela blbé mít na sobě tu vložku, toho by si všiml a fujky, ale bez ní mám zase výtok a je ho dost i na kalhotkách a dokonce mi to jednou i proteklo jemně na kalhoty když jsem zrovna neměla možnost si slipovku dát…Poradí někdo? Jak řešíte tyhle situace? Já vůbec nevím co s tím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10803
29.4.20 22:24

Tak když budeš vědět, že má k něčemu dojit tak si třeba skočis pred na wc a sundas ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
29.4.20 22:26

A co zacit resit Tve gynekologicke problemy s lekarem? Odstranit pricinu, nikoliv resit dusledky - noseni slipovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18481
29.4.20 22:28

@anonymka147 a řešit problém s vytokem tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 22:39

To, že má výtok neznamená, že má problém. Některé ženy ho mají běžně. Je to způsobené hormony-zvýšená sekrece. Mám to taky od puberty a ač je to omezující, zdravotně jsem v pořádku. Jak píše Janča, odskočíš si tesne pred na wc a budeš ready :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
18481
29.4.20 22:45
@Anonymní píše:
To, že má výtok neznamená, že má problém. Některé ženy ho mají běžně. Je to způsobené hormony-zvýšená sekrece. Mám to taky od puberty a ač je to omezující, zdravotně jsem v pořádku. Jak píše Janča, odskočíš si tesne pred na wc a budeš ready :palec:

No, aby na tohle přišla musí jít k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.20 22:56

Taky jsem v puberte mela tenhle problem. Pomohly vyplachy, ne nijak casto, protoze to taky neni zdrave, ale obcas to neuskodi. No a neni nic jednoduzsiho nez si predtim odskocit a slipovku vyndat ;)

• Citovat
  • Nahlásit
30.4.20 00:03
@Anonymní píše:
Taky jsem v puberte mela tenhle problem. Pomohly vyplachy, ne nijak casto, protoze to taky neni zdrave, ale obcas to neuskodi. No a neni nic jednoduzsiho nez si predtim odskocit a slipovku vyndat ;)

Jake vyplachy mas na mysli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.4.20 00:05
@Jogrr píše:
A co zacit resit Tve gynekologicke problemy s lekarem? Odstranit pricinu, nikoliv resit dusledky - noseni slipovky.

Ke gynekologovi kvuli tomuhle nechci, bojim se ho uz od mala a navic jsem hodnekrat slysela ze mit vytok kazdy den je v pohode, ze to tak nektere zeny maji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6547
30.4.20 00:38
@anonymka147 píše:
Ke gynekologovi kvuli tomuhle nechci, bojim se ho uz od mala a navic jsem hodnekrat slysela ze mit vytok kazdy den je v pohode, ze to tak nektere zeny maji…

Ale bez navstevy nebudes mit jasno, zda se jedna o neco mimoradneho, nebo o Tvuj standardni stav.
Neni duvod se bat, muzes tim jen ziskat. Vezme ster, posle na laborator a zjisti, jestli kvasinky, ci neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 02:41
@Jogrr píše:
Ale bez navstevy nebudes mit jasno, zda se jedna o neco mimoradneho, nebo o Tvuj standardni stav.
Neni duvod se bat, muzes tim jen ziskat. Vezme ster, posle na laborator a zjisti, jestli kvasinky, ci neco jineho.

kdyby měla kvasinky, věř, že to pozná. Svědí to tak moc, že člověk nemyslí na nic jiného.
Taky mám každodenní sekreci a doted' jsem myslela, že to mají všechny ženy :D chlapi to neřeší, stačí to sundat na záchodě před sexem, ale ikdyž jsem to nesundavala, všem do jednoho je to jedno. Používám discreet, snad to není reklama, jsou skoro průhledné, moc dobře drží a dají se nosit i sexy pradlem, ptž to jsou snad jediné vložky, co nevypadají jako od babičky
Anonym - intimní podrobnosti

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 08:59

Já to mám taky porad od dvanácti cca a nikdy me nenapadlo, ze by to měl byt problém :lol: Jako asi takhle - ono je to tam sama sliznice, tak se proste promazava :mrgreen: :mrgreen: tak to ber. A jestli to mas porad stejně, tak to vůbec neřeš. A slipovky bych omezila, já je nosím jen na slabší ms a kalhotky se proste vyperou. Mit to na sobě denně si neumím představit, ještě se zaparis a budeš mit naky potíže z toho :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.4.20 09:03

Jo a ohledně chlapů - zadnej ti nebude zkoumat sundany kalhotky to mi věř :lol: je spis zajímá, co je schovanýho pod nimi :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4958
30.4.20 11:24
@anonymka147 píše:
Ke gynekologovi kvuli tomuhle nechci, bojim se ho uz od mala a navic jsem hodnekrat slysela ze mit vytok kazdy den je v pohode, ze to tak nektere zeny maji…

V šestnácti už máš být dávno někde u gynekologa vedená. Je to doktor jako každý jiný, běžné vyšetření nebolí. Jestli je nebo není tvůj výtok normální jinak než návštěvou u gynekologa nezjistíš (a neustálý výtok v takovém množství opravdu je spíše neobvyklý než obvyklý). Zvlášť, jestli předpokládáš, že budeš mít sex, tj. uvažuješ o sobě jako o dostatečně zralé, bys měla být schopná překonat tenhle bezdůvodný dětský strach.

Bez gynekologa přežiješ. Může se ale stát, že třeba za pět, deset, patnáct let, až tě k němu dovede nějaký akutní stav, ti zbydou jen oči pro pláč, protože něco, na co se mohlo přijít už před patnácti lety a zaléčit to, už pak nepůjde napravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
30.4.20 12:12
@anonymka147 píše:

Jestli jsi dost velká holka na sex, musíš být dost velká holka i na návštěvu gynekologa. K zubaři taky nechodíš, protože se bojíš vrtání? Na odběry krve, protože se bojíš jehel? Jít k doktorovi přeci není otázka chci nebo nechci, každý, kdo má zuby, chodí k zubaři, každý, kdo má vaginu, chodí ke gynekologovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat