Reklama

Slovenská písnička o věrnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 20:17
slovenská písnička o věrnosti

Zdravím holky, hledám slovenskou písničku, kde se zpívá něco ve smyslu"buď mi verná" a to je tak všechno, co vím :D :nevim: Nevím, jestli to je novinka či starší…sama jsem ji slyšela poprvé. Přijde mi to spíš na sólového interpreta než skupinu..a zpěvák měl takový hlubší hlas..

Reklama

Reakce:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 21.01.18 20:39

No name má písničku o nevěře, je poměrně nová, ale jestli tam zpívá buď mi verna a jestli je to ona, fakt netuším.. Ještě myslím že Miro Žbirka má taky nějakou písničku kde zpívá o věrnosti, ale určitě nevím..

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 21.01.18 20:43

Jo a teď mě napadl Elán - Spravme to. Tam zpívá buď mi verna.

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 20:53

Všichni tito zpěváci mají takový jemný hlas a on měl takový hluboký, lehký chraplák…no není to ani jedno z toho, ale i přesto díky ;)

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 21:03

Hlasem mi připomíná Lukáše Adamce-projíždím jeho písničky, ale nějak se mi nedaří.. :think:

Peťuláková
Kecalka 153 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 21:12

Můžu se zeptat, na jaké stanici ji hrály? Pokud jsi jí slyšela v rádiu a ne na Óčku. :-) Pak by se to dalo dohledat co v ten den hráli. :-)

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 21.01.18 21:24

Tak to by podle hlasu mohli být Desmoti.

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 21:28

@Peťuláková slyšela jsem ji v 1h.rano v našem místním klubu :potlesk:

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 21:45

Pardón holky :oops: Ano, jsou to Desmod, vyrobená pre mňa…tu už jsem samozřejmě slyšela mnohokrát, ale v tom klubu zněla nějak jinak :think: :lol: @Milis666 díky :pankac:

Milis666
Kecalka 165 příspěvků 21.01.18 21:47
@vaks píše:
Pardón holky :oops: Ano, jsou to Desmod, vyrobená pre mňa…tu už jsem samozřejmě slyšela mnohokrát, ale v tom klubu zněla nějak jinak :think: :lol: @Milis666 díky :pankac:

Není za co ;)

vaks
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 21:52

Alkoholový REmix :pankac:

Peťuláková
Kecalka 153 příspěvků 2 inzeráty 22.01.18 13:59

@vaks Tak to pak jo. :lol:
Tak hlavně, že se píseň našla. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >