Slovenská přírodní kosmetika Kvitok

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1.11.21 16:26

slovenská přírodní kosmetika Kvitok

Ahojky,
jak jste spokojené se slovenskou značkou přírodní kosmetiky Kvitok? Chystám se si koupit Kvitok Kyselina Salicylová pleťové sérum (případně ještě další věci od nich, když už budu objednávat. Nebo se to dá sehnat i někde v obchodě?). Měla jste tohle sérum některá? A co na něj říkáte? ;)
Nebo případně vaše dobré zkušenosti s jiným sérem s kys. salicylovou?
Díky a mějte se fajn! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
1.11.21 16:33

Ano, různá séra a krémy. Spokojena nejsem. Žádné výsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27905
1.11.21 16:43
@Tereza Terez píše:
Ahojky,
jak jste spokojené se slovenskou značkou přírodní kosmetiky Kvitok? Chystám se si koupit Kvitok Kyselina Salicylová pleťové sérum (případně ještě další věci od nich, když už budu objednávat. Nebo se to dá sehnat i někde v obchodě?). Měla jste tohle sérum některá? A co na něj říkáte? ;)
Nebo případně vaše dobré zkušenosti s jiným sérem s kys. salicylovou?
Díky a mějte se fajn! :)

@admin - myslím si, že je to nepovolená reklama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.21 17:38
@stinga píše:
@admin - myslím si, že je to nepovolená reklama
???
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.21 17:40

Doporučíte kdyžtak, kys. salicylovou od jiných značek? Chtěla jsem tedy spíš něco přírodního…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
1.11.21 19:41

Od kvitok jsem měla jednou nějaké peelingy na obličej a tuhy šampon, ale bohužel, mně tato kosmetika - leč přírodní - vůbec nevyhovovala… :nevim:
Což neznamená, že jiný by nemohl být spokojený…

Přírodní kosmetika za me: originál atok - krémy, pletove vody, natura siberica - sampony a manufaktura - masky, sprchové gely a péče o nohy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
1.11.21 19:52
@Tereza Terez píše:
Doporučíte kdyžtak, kys. salicylovou od jiných značek? Chtěla jsem tedy spíš něco přírodního…

KS je prostě KS. Úplně stejný chemicky vzorec u Kvitok nebo třeba La Rosche-Posay. Já mám KS od Kvitok. Tam asi nic nevymyslíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
1.11.21 19:53

Mám teď objednané odličovací mléko, tak pokud si za měsíc vzpomenu, tak přidám recenzi. :mrgreen:

Jinak předpokládám, že pokud chceš něco s kys. salycilovou, tak máš nějak problematickou pleť. Nemám zkušenost přímo s touto značkou, ale obecně mi „přírodní“ věci nedělají dobře jako péče o pleť, která není omyvatelná (krémy, séra). Většinou mi spíš udělají víc neplechy než užitku. Stará dobrá „chemie“ mi alespoň něco udělá pozitivního. Pokud už beru něco s nálepkou přírodní, tak max mýdla nebo omyvatelné věci, popřípadě ještě možná nějaká tonika. Ale to je jen moje zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
1.11.21 19:55
@Tereza Terez píše:

A na co přesně to potřebuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
1.11.21 20:04

Na akné doporučuju 2 masky které je dobré střídat : tuzebnikova od nobilis tilia a pleťová čistící a jilem od manufaktury. Dokud jsem sama nevyzkousela, tak bych tomu nevěřila, jak super ty masky tu pleť vyčísti.

Nevím, jestli píšu nějakou reklamu nebo něco, když tak prosim smazat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
1.11.21 20:09
@Gerberka píše:
Na akné doporučuju 2 masky které je dobré střídat : tuzebnikova od nobilis tilia a pleťová čistící a jilem od manufaktury. Dokud jsem sama nevyzkousela, tak bych tomu nevěřila, jak super ty masky tu pleť vyčísti.Nevím, jestli píšu nějakou reklamu nebo něco, když tak prosim smazat ;)

A co jinak používáš k tomu?
Zrovna jílové masky jsou fajn, ale to že si je dáš jednou týdně tě moc nezachrání. To už je fakt lepší pošéfovat třeba ty séra jak píše zakladatelka. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3586
1.11.21 20:48
@Parninas píše:
A co jinak používáš k tomu?
Zrovna jílové masky jsou fajn, ale to že si je dáš jednou týdně tě moc nezachrání. To už je fakt lepší pošéfovat třeba ty séra jak píše zakladatelka. :D

Nedělam si je 1× týdne, ale cca po 4 nebo 5 dnech ;) a tyhle dvě střídám.

K tomu : pleťové vody hřebíček, levandule nebo tea tree od atok, krémy viana, mateřídouška, citron mrkev nebo levandule taky od atok.

Ale tohle pomáhá mne, druhemu zas něco jineho, musí se to zkoušet…

Ja třeba neznám nějaká ta séra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
1.11.21 20:49
@Gerberka píše:
Nedělam si je 1× týdne, ale cca po 4 nebo 5 dnech ;) a tyhle dvě střídám.

K tomu : pleťové vody hřebíček, levandule nebo tea tree od atok, krémy viana, mateřídouška, citron mrkev nebo levandule taky od atok.

Ale tohle pomáhá mne, druhemu zas něco jineho, musí se to zkoušet…

Ja třeba neznám nějaká ta séra…

Díky! :kytka: Mám kosmetiku jako hobby, tak si trochu rozšiřuju obzory kde můžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.21 18:13
@Modra1 píše:
KS je prostě KS. Úplně stejný chemicky vzorec u Kvitok nebo třeba La Rosche-Posay. Já mám KS od Kvitok. Tam asi nic nevymyslíš..

A jsi spokojená? Pomáhá ti to na akné a černé tečky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.11.21 18:14
@Parninas píše:
A na co přesně to potřebuješ?

Hlavně černé tečky a akné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...