Složil Vám někdy někdo písničku, namaloval obraz?

17.2.20 08:16

Složil Vám někdy někdo písničku, namaloval obraz?

Ahoj, holky, téma na odlehčení :lol:
Složil Vám někdy někdo z Vašich milých obraz nebo báseň? Nebo Váš třeba namaloval, vysochal? Stalo se třeba tohle dílo známým? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 08:18

Ano.

• Nahlásit
  • Citovat
265
17.2.20 08:24

Ano, básně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
17.2.20 08:24

Jo, jednou básnička s pozváním na rande a jednou vyrezane dvě srdce ze dřeva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
17.2.20 08:26

Jo, basenicky. Znamymi basnemi se nestaly. A on byl hroznej blbec teda. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7280
17.2.20 08:26

Sestra mi napsala na svatbu text k pisni a pak nám ji jako překvapení zazpívala a zahrála na kytaru. Refrén zpívali všichni hosté. Protože je obepsala a poslala jim to. Bylo to krásné překvápko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 08:29

Známým se nestalo, ale jeden mi psal básně snad každý druhý den a jeden mi složil i písničku. Můj partner, se kterým jsem ted mi nesložil nic, ale za to je na něj spoleh a má spoustu jiných dalších předností, které ti, skladatelé" předtím neměli…))

• Nahlásit
  • Citovat
17.2.20 08:30

Básně, obrázky, písničky, ale to nám bylo 18 :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 08:33

Každý měsíc jsem od svého muže dostávala básničky. :) Můj první chlap, který tvořil pro mě. Často taky upravuje známé texty písní tak, aby to pasovalo na mě. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9064
17.2.20 08:40

Milý sice ne, ale kamarád mi složil písničku :P Byla jsem z toho trošku v rozpacích, bylo to nedávno a jemu už je kolem 40.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
17.2.20 08:41

Ano a několik. Některé byly i skutečně hezké, ale byly pouze pro mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:02

Máně Jiřkovic jsem složil deset sudů piva do sklepa. Pak jsem ji tam vohnul přes prázdný basy. To byl koncert. Jó, to bylo za dob, kdy se kozel dal ještě pít. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 09:02

Ono pokud jde o to, „ze se stanou znamymi“, pak je autor zpravidla umelecky cinny a nejsou to jeho jedina dila. Nejde vetsinou o neco, co vznika jen proto, aby si to precetla /poslechla /prohledla jedina osoba, ale ta je hlavni inspiraci.

• Nahlásit
  • Citovat
12437
17.2.20 09:15

Kamarad mi pravidelne vyrabi prekvapeni, velmi propracovane darky, Lisuje mi kyticky z dovolenych atd., byvaly ctitel mi tri mesice kazdy den zpival zamilovane pisnicky (neskladal je), kluk na zs mi maloval nadherne dopisy s basnemi (nevim co skladal a co ne :D ), no a chlap ktereho jsem si vzala tak nikdy nic, pred 22 lety mi napsal pohled z dovolene, velmi strucny a strohy, mam ho schovany dodnes :mrgreen: nezazpival ani ton, romantika mu nic nerika, ale vi ze me potesi flaskou vina a cokoladou a vstupenkou na koncert a divadlo - tak mu to odpustim :lol:

A ted mi doslo - exm premluvil celou svou kapelu aby nacvicili pisnicku kterou mam uplne nejradeji a pak mi ji venoval na koncerte :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
675
17.2.20 09:29

Muj ex se mi hodnekrat slozil pod obraz, jestli se to pocita :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu