Složitý vztah s kamarádem

Anonymní
29.5.21 14:27

Složitý vztah s kamarádem

Hezky den,
potřebuji se vypsat a budu rada za každý názor na mou situaci. :)
Mám kamaráda už asi 5 let, od začátku jsme oba vnímali, že jsme si sympatičtí a něco k sobě cítíme. Že je to silnější než kamarádský vztah.
Když jsme se poznali, on měl přítelkyni, já přítele. Nikdy jsme spolu nespali, max jsme šli chvilku za ruku, dali si pusu. On mi řekl, že přítelkyni neplánuje opustit, je zrejme moc pohodlný na takovou změnu, neděje se u nich nic strašného, ale zvyk je silný. Já pak měla s pritelem dítě, pak jsem se s ním rozešla, teď jsem bez partnera.
S kamarádem se vídáme dal, píšeme si denně už spoustu let. O přítelkyni mluvit nechce, není podle mě schopny s jejich vztahem nic udělat. Děti nemají. Ale já si uvedomuju, že celou tu dobu mezi námi je láska, i on mi to řekl. Je to paradox.
Ještě podotykam, že nejsem v žádné zoufale chvíli, s rozchodem s tatínkem dítěte jsem se docela dobře vyporadala, dítě tatínka má jiného nehledám. Ale nad kamarádem pořád přemýšlím co to má být a co z tohohle bude.. :( Asi není v me moci s tím něco udělat, ale mrzí mě, že tak marnime časem, když se máme rádi. Je nám oběma kolem 30.

Dekuju za docteni a kazdy komentář. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.5.21 14:31

Být tebou, začnu randit jinde, ať se rozptýlíš. Podle toho, jak ho popisuješ, mi přijde, že kromě kamarádství ani není moc o co stát, jako partner nestojí za nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32818
29.5.21 14:35

Kdyby s tebou chtěl vztah a dítě, už ho dávno máte a nedržíte se za ručičky jak puberťáci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
29.5.21 14:37

Dělej jak myslíš… On tedy očividně závazky nemá. Ale vážně by mne nepřitahoval chlap, který má X let ženu a ňáké kamarádce vykládá o tom, že je mezi nima láska, drží se za ruce a pusinkují… :nevim: já bych takového nechtěla… O něčem to totiž vypovídá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
29.5.21 14:43

Chcete zabít přátelství? Hupněte spolu do postele. *Úspěch zaručuji.

* V případě neúspěchu lze ještě doporučit manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 14:43

Myslíte, že to nemůže být jen nějaká zaseklost ve vztahu? Neumím se na to podívat mkc objektivně.. :(
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
291
29.5.21 14:49
@Anonymní píše:
Myslíte, že to nemůže být jen nějaká zaseklost ve vztahu? Neumím se na to podívat mkc objektivně.. :(
Zakl.

Ve 30 bez jakychkoli zavazku opravdu nema duvod byt zasekly kdekoli, kde nechce. Kdyby chtel vztah s tebou, uz by ho mel. Navic s tebou by „vyženil“ i dite, ktere neni jeho a proc by to tricetiletej kluk delal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
29.5.21 14:51

No, je nějaký nerozhodný, nemyslíš? A takového bys chtěla? Co když pak na tom budeš stejně jako ta jeho přítelkyně?

Nech si ho vážně jen jako kamaráda, tam jsou takové věci fuk, a jako partnera si najdi někoho, kdo bude mít jasno, co chce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
29.5.21 15:27

A ty bys takoveho chlapa chtela, co se vodi s kamaradkou za rucicku a rika ji, jak ji miluje? Vazne te na tom nic neodrazuje, nebo si myslis, ze se jedna o osudovou lasku mezi vama, ale on je nejaky zaklety, pripadne retardovany? Houby, tomuhle panovi proste dela dobre mit te v zaloze, vic v tom nehledej. Zacni chodit na rande a jeho neres. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 15:35

Já si právě říkala, že třeba to je osud, ale to fakt naivní predstava, co myslíte?

A taky, že je nerozhodný.
Ale asi máte pravdu. Kdyby ho přítelkyně odkopla, pak by mě možná chtěl, ale nemá sám na to situaci rozseknout..

• Citovat
  • Nahlásit
1426
29.5.21 15:38
@Anonymní píše:
Já si právě říkala, že třeba to je osud, ale to fakt naivní predstava, co myslíte?A taky, že je nerozhodný.
Ale asi máte pravdu. Kdyby ho přítelkyně odkopla, pak by mě možná chtěl, ale nemá sám na to situaci rozseknout..

Určitě nečekej na kamaráda, láska tam bude jen z tvé strany. Je zadaný, najdi si nezadaného, který o tebe bude mít skutečný zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4289
29.5.21 15:41

Mě se to moc osudový nezdá tedy. A tebe asi láká co nemůžeš mít… Jo taky se mi to zdá naivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
29.5.21 15:57

Ja si taky myslela, ze mam kamarada, kde nas to k sobe tahne. Nemuzem byt bez sebe. No a pak mi pomletech dosla trpelivost, zeptala se jasne co bude nebo nebude a rekla zcela jasne, ze ja o nej stojim. A svete div se, on o me ne! Jen by mu dal samozrejme vyhovovalo to co pises. Denne vypisovani? Semtam za rucicku. Recicky a narazky.
Prerusila jsem kontakt, zcela na nulu a jak to vidim s odstupem, bez ruzovych bryli, vidim, ze za prve nebylo o co stat a za druhe, ze jsem si to sama velice prikraslovala 😁 😁 😁
Jsem moc rada za ten rez, on by to vydrzel klidne x dalsich let… kdy nas to k sobe prece taaak tahne😜 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.5.21 16:04

@Knizka Ahoj, to je stejný jak u nás.. A jak jsi zvládla se od něj odpoutat?

• Citovat
  • Nahlásit
58
29.5.21 16:06
@Anonymní píše:
@Knizka Ahoj, to je stejný jak u nás.. A jak jsi zvládla se od něj odpoutat?

No asi se mi i ulevilo 😁
Porad jsem premyslela, kdy a jak to rozseknem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat