Sluchátka pro měsíční miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 07.05.18 10:04
Sluchátka pro měsíční miminko

Jsou nějaký sluchátka proti hluku i pro takhle malinky děti. Jdeme v létě na sestry svatbu a budu mít cca měsíční mimco. Mělo by to být teda po sestinedeli. A abych nemusela být furt někde stranou. Tak bych je koupila. Ale nevím od kdy to lze použít. Jestli je to vůbec vhodný u takovýho prcka a jestli by mu vůbec nějaký byly. Někdo nějaký typ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 07.05.18 10:06

Zkusila bych se kouknout a zeptat tady https://www.auris-audio.cz/…minka-a-deti

nicmene urcite jsou, protoze jsme na leteckem dni videli nekolik miminek s timhle

Heivka
Závislačka 2738 příspěvků 07.05.18 10:11

Myslím, že větší hluk, než co mělo v děloze na té svatbě nebude. Když jsme synkovi dělali bílý šum tak do tří měsíců musel být hodně nahlas aby vůbec fungoval.

AstraG
Závislačka 4291 příspěvků 07.05.18 10:16

Mě teda nepřijde vhodné na půl dne miminko,,ohlušit,, sluchátky. V létě bude mimčo v kočáru, zřejmě i venku. Viděla jsem to na jedné svatbě, miminko plakalo a nevypadalo spokojeně. Okoukni za pár dní malého Louise, zda bude mít na královské svatbě sluchátka, tam bude rozhodně více hluku, než na klasické svatbě.

AstraG
Závislačka 4291 příspěvků 07.05.18 10:17

@Heivka Přesně tak, dnes už výrobci neví na čem by mohli vydělat.

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 07.05.18 10:20

@Boudová @P4ja mně se to zdá, jako dobrý nápad, tak malé dítě si sluchátka-hluchátka nebude ještě sundávat, když to nebude mít celý den, proč ne

pe-terka
Extra třída :D 14138 příspěvků 07.05.18 10:26
@AstraG píše:
Mě teda nepřijde vhodné na půl dne miminko,,ohlušit,, sluchátky. V létě bude mimčo v kočáru, zřejmě i venku. Viděla jsem to na jedné svatbě, miminko plakalo a nevypadalo spokojeně. Okoukni za pár dní malého Louise, zda bude mít na královské svatbě sluchátka, tam bude rozhodně více hluku, než na klasické svatbě.

Souhlasím. Držela bych kočárek stranou od největšího hluku, samozřejmě když bude někdo napitý nebo v ráži, tak bych mimčo izolovala bokem. I z bezpečnostních důvodů. Navíc stejně zakladateka neví, v jaké kondici bude s prckem v nočních hodinách, kdy se zábava nejvíc rozproudí. Ale běžný hluk by mělo normálně zvádnout, v děloze je taky „kravál“.

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 07.05.18 10:40
@AstraG píše:

Souhlasim.
Taky neprijde vhodne takhle male detatko „odstrihnout“ od okoli.
Myslim, ze bezny „svatebni“ hluk zvladne uplne v pohode. To by se schluchatky muselo travit pulku zivota, kdyby mu mel vadit takovy hluk.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 28 inzerátů 07.05.18 10:50

Vzpomínám, jak naše malá krásně spinkala vedle pracujícího bagru, že to byl rámus a žádné následky to po půl dni nezanechalo.

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 07.05.18 10:51

Ono to bude venku na statku takže by se ten hluk měl dost rozptýlit. Navíc sem segre řekla ať nas posadí co nejdál od repraku. V noci když už budou všichni opilý tam asi nebudem. Pokud by teda nebylo mimco nějaký extra pohodar. Tak se na to asi vykašlu. Když se mu tam nebude líbit pojedeme dom. Myslíte teda ze když nebudem někde přímo u zdroje hluku. Ze mu to sluch nějak nemůže poškodit? Budu ho mít asi v sátku pokud se mu bude líbit. Pokud ne tak kočárek někde stranou.

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 07.05.18 10:58
@Nairol píše:
Souhlasim.
Taky neprijde vhodne takhle male detatko „odstrihnout“ od okoli.
Myslim, ze bezny „svatebni“ hluk zvladne uplne v pohode. To by se schluchatky muselo travit pulku zivota, kdyby mu mel vadit takovy hluk.

No to je spíš na uvážení, jak moc velkej hluk bude. Ono některé dítko zvládne i bežný hluk a některé se leká a bojí. Co vím od synovce, tak mu provozní šum doma nevadí, ale stačí nějaké bouchnutí a nebo hluk, který ještě neslyšel a lekne se a začne brečet. V tom měsíci to ted tak zlé nebylo, protože to ještě moc nevnímal, ale později už to byl problém. Takže bych se spíš bála toho leknutí, když někdo praskne balonek nebo se něco rozbije a tak..

AstraG
Závislačka 4291 příspěvků 07.05.18 10:58

@Boudová Opravdu se neboj ;) Sama poznáš, když bude prcek neklidný. Sluchátka jsou opravdu hloupost. Až bude kluk jednou pracovat se sbíječkou, tak mu je pořiď, ale teď kup radči něco užitečnějšího ;)

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 07.05.18 11:00

@AstraG děkuji. Asi na to prdim. No když se mu nebude líbit půjdem domů.

Boudová
Kelišová 5914 příspěvků 07.05.18 11:01

@P4ja mě šlo spíš o to poškození sluchu. Když bych viděla že se tam necítí dobře. Půjdem pryc. Ale ted to tu tak čtu a říkám si že asi je to blbost no. Když to bude venku tak ten hluk se dost rozptýlí.

P4ja
Závislačka 3742 příspěvků 07.05.18 11:05

@Boudová Nvm, ono se to těžko odhaduje. U nás měli kamarádi kočárky venku, což šlo, protože bylo hezky. Když bude pršet, tak budete muset být někde uvnitř a pohromadě. TAkže tam to bude náročnější. A taky záleží kolik tam bude lidí a tak.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama