Sluneční clona na kočárek Jané Slalom kolekce 07

655
15.9.07 10:26

Sluneční clona na kočárek Jané Slalom kol. 07

Ahoj,
prosím prosím o radu, potřebuju koupit sluneční clonu ke kočárku Jané Slalom - kolekce 07, objevila jsem dvě Teutonia a Safety 1th. Máte s nimi zkušenost - nebo existují i jiné???
Díky moc, že se se mnou podělíte o zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3826
15.9.07 12:13

ahojky,můžu ti napsat svoji zkušenost. mám jané slalom pro. předchozí kolekce (06),clonu jsem si nadšeně koupila - teutonii a je mi naprosto k ničemu.
Nejde tam upevnit,protože ten lem je vlastně trubka a to dost silná. Další věc je,že to vůbec není efektivní,prostě na dítě to sluníčko svítí i tak a vadí mu to.
takže mě doma taková clona leží naprosto nepoužitá a je mi naprosto k ničemu.
když tě neodradí ani toto,tak ti ji ráda prodám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
15.9.07 14:02

Ahoj, já jsem tedy četla, že zrovna na Jané sluneční clona nejde. Všude je vidím jenom s deštníkem. Viděla jsem ji na X-landerech, Pegách a snad Mutsy, ale Jané žádné. Akorát vím, že to snad pasuje na Jané Energy, což jsou golfky… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
15.9.07 15:26

Ahoj holky,
díky za info, jsem zklamaná, ačkoliv jsem si myslela, že s připevněním clony bude problém. Slunečník pořizovat nechci, neb mám pocit, že když někam vyrážíme na delší prochajdu, tak sebou stěhujeme celý byt (a bude hůř( a navíc nejsem si jistá, jak by slunečník zvládl třeba dnešní větrné počasí. No, tak to vidím na pomoc staré dobré plíny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.9.07 12:27

Ahoj. Mam taky kocarek Jane Slalom Pro 07.

Slunecni clonu jsem puvodne chtela shanet, ale pak jsem zjistila, ze ve vetsine pripadu staci - pokud pouzivas sportak, kdyz rozepnes zip vzadu a patenty a sportakovou strechu jakoby preklopis dopredu.

(U hluboke korby jsem chvili pouzivala plinu a pak jsem si usila zaclonku na suchy zip, kterou jsem tam mela nastalo a vzdy jsem ji bud spustila dolu nebo mela upevnenou nahore.)

Marketa

• Nahlásit
  • Citovat
2376
16.9.07 18:23

Ahoj

já jsem na netu narazila ještě na tohle, ale nevím jistě jak to jde na Slalom http://img4.mimibazar.cz/…c3328444.jpghttp://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
7.6.12 20:36

Sluneční clona Jané Slalom 2007

Ahoj holky, ráda bych oživila tuhle diskuzi a chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá aktuální zkušenosti se slunečními clonami na Jané Slalom 2007 (má takovou obruč na boudičce). Originál Jané se mi kupovat nechce, dá se koupit spousta univerzálních, ale nevím, kterou vybrat… :nevim: . Díky za každou zkušenost!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama