Sluneční clona pro Casualplay S4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 08:25
Sluneční clona pro Casualplay S4

Ahoj holky,

mám Casulplay S4. Syn ale má přes 80 cm, takže se nevejde pod stříšku :( Takže teď, když jsou vdra sedí v kočárku na slunku a smaží se. Slunečník máme, nedaří se nikdy napolohovat a hlavně si s ním hraje, takže na nic :(

Chtěla bych vás požádat na tip na sluneční clonu, kterou bych přidělala na stříšku (stříška, když není úplně roztažená směřuje jakoby vzhůru, takže bych na ni chtěla přidělat tu clonu, aby byla mírně výš než je normální výška střechy. Jsou to takové ty stříšky, které se přidělávají na žabky nebo tak nějak.

Děkuji :kytka:

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Reakce:
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 09:05

Ahoj, já o těchto typech vím, jen jsem chtěla někoho, kdo to opravdu na Casualplay zkoušel. Aby to šlo přidělat v pohodě :)

Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 31.05.11 09:07
já…mám ho taky :-)
Lolinka79 píše:
Ahoj, já o těchto typech vím, jen jsem chtěla někoho, kdo to opravdu na Casualplay zkoušel. Aby to šlo přidělat v pohodě :)
Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 09:08
Škurpice píše:
Lolinka79 píše:
Ahoj, já o těchto typech vím, jen jsem chtěla někoho, kdo to opravdu na Casualplay zkoušel. Aby to šlo přidělat v pohodě :)

Aha super ! A ta sunshinekids (ta větší clona) je v pohodě jo ? Nevím jestli je, kde ty pásky chytit :nevim:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 09:10

Ta měnší půjde určitě..podobnou jsem měla, ale ztratila :( Ale já bych radši asi tu větší :think:

Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 31.05.11 09:12
tahle je v poho
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
tu druhou má kamarádka a funguje :nevim:
Lolinka79 píše:
Škurpice píše:
Lolinka79 píše:
Aha super ! A ta sunshinekids (ta větší clona) je v pohodě jo ? Nevím jestli je, kde ty pásky chytit :nevim:
alca a danik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 10:44

Já mám S4 a šla bych do té větší clonky.
Tu menší mam doma a nic moc.Te´dka už tedy nepožívam…ale loni když byl Dáda menší…a moc nadšená jsem z toho nebyla. Měla jsem od Emitexu(ale vypadala stejně)…ale pořád mi to lezlo, padalo…ideální byla na autosedačku, ale na sporťák nee. Myslim, že pokud dítě spí, tak je lepší přicvaknou kolíkem lát. plínu …
no, slunečník byl úplně k ničemu…ve finále jsem ho stejně ulomila…ale ten mi tedy nevyhovoval naprosto vůbec :roll: :oops:

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 10:46
alca a danik píše:
Já mám S4 a šla bych do té větší clonky.
Tu menší mam doma a nic moc.Te´dka už tedy nepožívam…ale loni když byl Dáda menší…a moc nadšená jsem z toho nebyla. Měla jsem od Emitexu(ale vypadala stejně)…ale pořád mi to lezlo, padalo…ideální byla na autosedačku, ale na sporťák nee. Myslim, že pokud dítě spí, tak je lepší přicvaknou kolíkem lát. plínu …
no, slunečník byl úplně k ničemu…ve finále jsem ho stejně ulomila…ale ten mi tedy nevyhovoval naprosto vůbec :roll: :oops:

koukam, ze mame skoro stejne velke kluky.
A tobe se pod strisku vejde (kdyz sedi) ? Co davas tedka v lete ?

alca a danik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.11 14:51

Mně se pod stříšku vejde, když sedí :think: …pokud neni extra pařák a nepere slunce, tak jí tedy sundavam.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 31.05.11 15:58

Aha, tak syn ma 83 cm a když sedí a roztáhnu nad nějstříšku, tak ji má naraženou na hlavě…prostě dělá ďolík do střechy :cert: A to mě na tomto kočáru pěkně štve..že má tu stříšku tak nízko.

Milounek
Stálice 90 příspěvků 31.05.11 21:51

Ahoj, manželka mého bratrance má taky ten samý problém, jako ty, také má Casualplay S4 a malý se jí tam nevleze. Pořídila si sluneční clonu, drží bez problémů a 100% plní to, na co ji potřebuješ :)

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 01.06.11 08:42
Milounek píše:
Ahoj, manželka mého bratrance má taky ten samý problém, jako ty, také má Casualplay S4 a malý se jí tam nevleze. Pořídila si sluneční clonu, drží bez problémů a 100% plní to, na co ji potřebuješ :)

děkuji ! už je objednaná, tak věřím, že to bude ok.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 02.06.11 13:05

Tak hlásím, že ta stříška od Sunshine Kids je super :palec: J ehodně velká, takže udělá stříšku. Jako přídavnou sluneční clonu (kdo má stříšku dostatečnou) bych ji nedoporučila, na to je hodne velká.
Ale pro nás je super !!!
Děkuji za tip !

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >