Slupovací Windowcolor - jak je dostat po letech z okna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 03.05.11 10:42
Slupovací windowcolor - jak je dostat po letech z okna

ahoj holky,
mám docela velkej problém. Máme na okně několik „slupovacích“ obrázků a jaksi jsou tam dlouho a nevím jak to dostat dolů. Vůbec to nejde sloupnout a nejspíš ani seškrábnou..To by mi asi neprošlo. Při mým štěstí bych doškrabala okno :twisted:
Nemáte nějakou radu jak se toho zbavit kromě rozbití okna :mrgreen: :mrgreen:

Reakce:
kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 03.05.11 10:46

Nepotesim Te, taky jsem mela nekolik let a jde to hoooodne spatne. podle mne se to na okne slunickem snad zapece. Takze jsem jela priborakem, ale je to piplacka jako blazen. Okna poskrabany nemam,ale fakt si priprav nervy Lenka

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 03.05.11 10:49

nahrat fenem

Arpinka
Kecalka 163 příspěvků 03.05.11 10:51

Já jsem je sundavala špachtlí, nešlo to nejhůř. Měla jsem je na okně asi 5 let.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.05.11 10:51

Já měla asi rok a půl a šly dolů dobře. Ale byla jsem připravená nahřívat fénem, jako jizvíková :)

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 03.05.11 10:57

já žiletkou… podřízla… po kouskách… abych si nepodřela sklo… asi nahřát by mohlo taky jít.. no chce to trpělivost.. :wink:

Sherry
Generální žvanilka 20296 příspěvků 03.05.11 11:28

no my na jednom to máme asi 7 let a je to uplně vybledlý a zdeformovaný.. kulatý břicho kocoura je šišatý jak brambora.. :lol: :lol:
ale zkusím to fénem.. děkuju

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 03.05.11 11:31

jo, my jsme se nastěhovali do bytu, kde to bylo asi 10let předtím… :cert: A taky to ničím nešlo, až zabral See Spray od Amway, jen jsem na to maličko stříkla, nechala chvilku působit a pak krásně sloupla :palec:

smudlinky
Závislačka 2580 příspěvků 348 inzerátů 03.05.11 12:29

zkusila bych to navhčit a nechat vodu působit- třeba to půjde.

farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 03.05.11 12:41

fenem to jde,mam vyzkouseny i letite nanosy :mrgreen: :palec:

Ms.H
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.11 13:46

čistící ubrousky Den Braven mi to sundaly :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >