Slušný sex - neslušný sex

Anonymní
16.3.21 08:10

Slušný sex -- neslušný sex

Ahoj, vím, zní to hrozně. Můj dotaz zní - podařilo se nějaké dostat se s partnerem z kategorie slušný sex do kategorie neslušný sex? Je mi jasné, že s novým chlapem se tohle dělá jednoduše, ale mi jde právě o to, jestli se dá výrazněji vyjet ze zajetých kolejí.

Manželka je fajn ženská, má pěknou postavu, máme spolu 2 pěkné děti, na věcech ohledně výchovy se shodneme, ale jsou tu věci okolo sexu, které nejsou v pořádku a z dlouhodobého hlediska způsobují neshody i ve vztahu (vím, je to pak provázané). Manželka měla věřicí rodiče, kteří ji vcelku hlídali. A přijde mi, že se pořád v té sexuální oblasti nemůže rozjet a uvolnit. Ze začátku měla ještě snahu něco zkoušet a objevovat (třeba snaha o vaginální orgasmus), ale v poslední době to je už jedno a to samé.

Žádná spontánnost nebo moment překvapení nepřichází v úvahu - jiné místo než náš byt není možný, v autě nebo v přírodě se to nesetkalo s pochopením, přes den to prakticky nejde, protože někdo může přijít, večer tomu musí předcházet důkladná příprava (nyní si už aspoň neskládá prádlo při vyslíkání), prádlo se musí vyslíkat v určeném pořadí, nemůžu na ni sáhnout, nepoužiju masážní olej, nemůžu si ani naslinit prsty, aby to líp klouzalo, protoze to je „nechutné“… proste je tam strašně hodně ALE, aby se cítila komfortně a brání to spontánnosti.

Takže po letech přesně vím, kdy, jak a jak dlouho bude náš sex probíhat - sobota večer, po chvilce hlazení má orgasmus ona, pak já 1-4 minuty zásun. Dýl to nejde, protože ztrácí vzrušení a pak jí to už není příjemné. Protahovat to nejde ani u ní ze stejného důvodu.

Povedlo se někomu takový stereotyp zlomit? Nechci to takhle.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2798
16.3.21 08:17

Teda ja podle nazvu spis cekala, ze nevis jak manzelce rict, ze bys ji u toho obcas rad propleskl a vytahal za vlasy, pripadne ji tituloval neslusnymi slovy :oops: Manzelka o tve frustraci z vaseho „prkenneho“ sexu vi? Mluvili jste o tom spolu? Jak se k tomu stavi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
16.3.21 08:27

Vydržel jsi to velice dlouho ale bojím se že to vydržet věčně nejde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.71 02:29
@Ernais píše:
Teda ja podle nazvu spis cekala, ze nevis jak manzelce rict, ze bys ji u toho obcas rad propleskl a vytahal za vlasy, pripadne ji tituloval neslusnymi slovy :oops: Manzelka o tve frustraci z vaseho „prkenneho“ sexu vi? Mluvili jste o tom spolu? Jak se k tomu stavi?

Jasneze mluvili. Ale tak nejak jsme se pres mluveni a vychazeni z jejich potreb dostali ke snizovani frekvence na jednou tydne. Prestali jsme se libat i u sexu, protoze to je „slizske“, prestal jsem delat i oralni sex u ni, protoze ji to prijde divne.

Ztratila se diky tomu intimita - pusu si dame, o Vanocich a kdyz si prejeme k narozeninam.

Nepomuze ani to, ze jsou deti nekdy pryc apod.

• Citovat
  • Nahlásit
1267
16.3.21 08:39
@Anonymní píše:
Jasneze mluvili. Ale tak nejak jsme se pres mluveni a vychazeni z jejich potreb dostali ke snizovani frekvence na jednou tydne. Prestali jsme se libat i u sexu, protoze to je „slizske“, prestal jsem delat i oralni sex u ni, protoze ji to prijde divne.

Ztratila se diky tomu intimita - pusu si dame, o Vanocich a kdyz si prejeme k narozeninam.

Já nevím, takovou sis jí vzal, máš s ní dvě děti, asi jste spolu tedy roky, a teď čekáš, že z ní bude dračice?
Takové chování v sexu asi standardní není a chápu, že chceš víc, ale mám obavy, že tohle se u Tvojí ženy prostě už nezmění. Má orgasmus, Ty máš orgasmus, spíte spolu pravidelně. Lepší to za mě nejspíš nebude :( Bohužel.
Co s tím Ti neporadím, ale nejspíš to dopadne tak, že Ti časem vběhne do cesty nějaká jiná kočka, co Tě naláká na to, co Ti manželka nedává, a půjde to do kopru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5478
16.3.21 08:45
@Freeandwild píše:
Já nevím, takovou sis jí vzal, máš s ní dvě děti, asi jste spolu tedy roky, a teď čekáš, že z ní bude dračice?
Takové chování v sexu asi standardní není a chápu, že chceš víc, ale mám obavy, že tohle se u Tvojí ženy prostě už nezmění. Má orgasmus, Ty máš orgasmus, spíte spolu pravidelně. Lepší to za mě nejspíš nebude :( Bohužel.
Co s tím Ti neporadím, ale nejspíš to dopadne tak, že Ti časem vběhne do cesty nějaká jiná kočka, co Tě naláká na to, co Ti manželka nedává, a půjde to do kopru…

Nikdo není po pár letech stejný. Jedíně možná v kómatu. Někdo se mění k lepšímu a jiný k horšímu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21960
16.3.21 08:52

Teď jsem se dozvěděl, jakou babu bych nikdy nechtěl mít. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
16.3.21 08:56

A to je presne ten problem, kdyz se dva berou z rozumu anebo z duvodu, ze maji hodne spolecneho apod. Neumim si predstavit zacit vztah nebo manzelstvi s nekym, s kym je uz od zacatku prumerny az podprumerny sex, ale chapu, ze pro nekoho ten sex zas tak nejdulezitejsi neni.
Jenze ted uz to taky resis, ale po dvou detech… :lol: Je to o nastaveni cloveka a ty ji uz moc nezmenis, kdyz ani ze zacatku nebyla sexualne zalozena. No a pak nemaji byt plne privaty a sex seznamky nespokojenych zenacu „moje zena mi nerozumi, ale jinak je uzasna…“ :lol:

Promin za ten sarkasmus, ale neslo to. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 08:57

Doma mám stejného manžela, nikdy nedělal orální sex, nesahá mi mezi nohy, líbání při sexu si nepřeje. radu nemám žádnou.

• Citovat
  • Nahlásit
652
16.3.21 08:59
@Anonymní píše:
Doma mám stejného manžela, nikdy nedělal orální sex, nesahá mi mezi nohy, líbání při sexu si nepřeje. radu nemám žádnou.

Já jo, můžete si to spolu vyměnit :D :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
16.3.21 09:01
@Anonymní píše:

Byla by zena ochotna navstivit nejakou parovou terapii u sexuologa? Protoze podle me to vy dva doma nevyresite. Snaz se ji vysvetlit, co to pro vas vztah bude znamenat, pokud to nezacnete resit a budete to nechavat vyhnit, at si sama rekne, jestli ji to za (dle me nevyhnutelny) rozpad rodiny stoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31333
16.3.21 09:01
@Anonymní píše:
Ahoj, vím, zní to hrozně. Můj dotaz zní - podařilo se nějaké dostat se s partnerem z kategorie slušný sex do kategorie neslušný sex? Je mi jasné, že s novým chlapem se tohle dělá jednoduše, ale mi jde právě o to, jestli se dá výrazněji vyjet ze zajetých kolejí.

Manželka je fajn ženská, má pěknou postavu, máme spolu 2 pěkné děti, na věcech ohledně výchovy se shodneme, ale jsou tu věci okolo sexu, které nejsou v pořádku a z dlouhodobého hlediska způsobují neshody i ve vztahu (vím, je to pak provázané). Manželka měla věřicí rodiče, kteří ji vcelku hlídali. A přijde mi, že se pořád v té sexuální oblasti nemůže rozjet a uvolnit. Ze začátku měla ještě snahu něco zkoušet a objevovat (třeba snaha o vaginální orgasmus), ale v poslední době to je už jedno a to samé.

Žádná spontánnost nebo moment překvapení nepřichází v úvahu - jiné místo než náš byt není možný, v autě nebo v přírodě se to nesetkalo s pochopením, přes den to prakticky nejde, protože někdo může přijít, večer tomu musí předcházet důkladná příprava (nyní si už aspoň neskládá prádlo při vyslíkání), prádlo se musí vyslíkat v určeném pořadí, nemůžu na ni sáhnout, nepoužiju masážní olej, nemůžu si ani naslinit prsty, aby to líp klouzalo, protoze to je „nechutné“… proste je tam strašně hodně ALE, aby se cítila komfortně a brání to spontánnosti.

Takže po letech přesně vím, kdy, jak a jak dlouho bude náš sex probíhat - sobota večer, po chvilce hlazení má orgasmus ona, pak já 1-4 minuty zásun. Dýl to nejde, protože ztrácí vzrušení a pak jí to už není příjemné. Protahovat to nejde ani u ní ze stejného důvodu.

Povedlo se někomu takový stereotyp zlomit? Nechci to takhle.

Ale takovou sis ji našel a taková je od začátku, že?

Mě překvapuje, že si někdo myslím, že toho druhého po letech změní, že někde zmáčkne kouzelný knoflík a doma se objeví jiná žena…

Navíc ona nejspíš po letech cítí to samé, stereotyp, nebaví ji to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21960
16.3.21 09:02
@LadyDelRey píše:
A to je presne ten problem, kdyz se dva berou z rozumu anebo z duvodu, ze maji hodne spolecneho apod. Neumim si predstavit zacit vztah nebo manzelstvi s nekym, s kym je uz od zacatku prumerny az podprumerny sex, ale chapu, ze pro nekoho ten sex zas tak nejdulezitejsi neni.
Jenze ted uz to taky resis, ale po dvou detech… :lol: Je to o nastaveni cloveka a ty ji uz moc nezmenis, kdyz ani ze zacatku nebyla sexualne zalozena. No a pak nemaji byt plne privaty a sex seznamky nespokojenych zenacu „moje zena mi nerozumi, ale jinak je uzasna…“ :lol:Promin za ten sarkasmus, ale neslo to. :lol:

Já bych se zastavil u toho podtrženého. Moje žena mi nerozumí, to zní pěkně, ale v mnoha případech to není pravda. Žena mu rozumí velice dobře, ale je to takové jeho ospravedlnění, proč ta nevěra je. V podstatě jsou to slaboši, kteří neumí přiznat, že doma šukají, ale ještě je lepší si hodit hrbem někde vedle. Nic prostějšího, než napsat, nebo říci, moje žena na to už není. :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
16.3.21 09:26
@Uslava píše:
Nikdo není po pár letech stejný. Jedíně možná v kómatu. Někdo se mění k lepšímu a jiný k horšímu. :think:

A to se vztahuje k čemu? 8o
Jasně, lidi se vyvíjí, ale v základu se podle mě nemění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5478
16.3.21 09:35
@Freeandwild píše:
A to se vztahuje k čemu? 8o
Jasně, lidi se vyvíjí, ale v základu se podle mě nemění…

Podle mě se mění i v základu. Celý život nás něco formuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat