Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmisa32
Kecalka 186 příspěvků 13.01.18 19:12
Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku.

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 19:19

Ject? :mrgreen: proč bys nemohla? to na to nemá vliv

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 13.01.18 19:19
@mmisa32 píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

mmisa32
Kecalka 186 příspěvků 13.01.18 19:22
@Amelie30 píše:
Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

děkuji za odpověď. Já si nebyla právě jistá kvůli tomu rodičáku. Že to odmítnout můžu to vím. Tak díky moc.

Hoa Mai
Kelišová 5454 příspěvků 14 inzerátů 13.01.18 19:43

@mmisa32 Na služební cestu můžeš při pobírání RP odjet až na dva roky :-). Řešila jsem taky a mám potvrzeno z ředitelství UP.

mmisa32
Kecalka 186 příspěvků 13.01.18 19:44

@Hoa Mai tak moc děkuji. :-) Moc jsi mi pomohla. Teď to ještě probrat s chlapem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama