Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mmisa32
Kecalka 193 příspěvků 13.01.18 19:12
Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku.

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Reakce:
Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 19:19

Ject? :mrgreen: proč bys nemohla? to na to nemá vliv

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 13.01.18 19:19
@mmisa32 píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

mmisa32
Kecalka 193 příspěvků 13.01.18 19:22
@Amelie30 píše:
Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

děkuji za odpověď. Já si nebyla právě jistá kvůli tomu rodičáku. Že to odmítnout můžu to vím. Tak díky moc.

Hoa Mai
Kelišová 5885 příspěvků 20 inzerátů 13.01.18 19:43

@mmisa32 Na služební cestu můžeš při pobírání RP odjet až na dva roky :-). Řešila jsem taky a mám potvrzeno z ředitelství UP.

mmisa32
Kecalka 193 příspěvků 13.01.18 19:44

@Hoa Mai tak moc děkuji. :-) Moc jsi mi pomohla. Teď to ještě probrat s chlapem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >