Reklama

Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mmisa32
Kecalka 190 příspěvků 13.01.18 19:12
Služební cesta a čerpání rodičovského příspěvku.

Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 19:19

Ject? :mrgreen: proč bys nemohla? to na to nemá vliv

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 13.01.18 19:19
@mmisa32 píše:
Ahoj maminky, potřebovala bych poradit. Vrátila jsem se do práce, ale stále čerpám rodičovský příspěvek. Nicméně jsem se ve čtvrtek dozvěděla že mi mgr naplánovala služební cestu aniž by se mě zeptala zda mi uvedený termín vyhovuje. Chtěla jsem se zeptat zda vůbec můžu ject když stále čerpám RP. Děkuji za rady

Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

mmisa32
Kecalka 190 příspěvků 13.01.18 19:22
@Amelie30 píše:
Jet můžeš, zakázané to není. A můžeš i odmítnout, protože se staráš ó dítě mladší osmi let.

děkuji za odpověď. Já si nebyla právě jistá kvůli tomu rodičáku. Že to odmítnout můžu to vím. Tak díky moc.

Hoa Mai
Kelišová 5650 příspěvků 16 inzerátů 13.01.18 19:43

@mmisa32 Na služební cestu můžeš při pobírání RP odjet až na dva roky :-). Řešila jsem taky a mám potvrzeno z ředitelství UP.

mmisa32
Kecalka 190 příspěvků 13.01.18 19:44

@Hoa Mai tak moc děkuji. :-) Moc jsi mi pomohla. Teď to ještě probrat s chlapem.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >