Reklama

Šly byste do vztahu s impotentním mužem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:39
Šly by jste do vztahu s impotentním mužem?

Před delším časem jsem ukončila vztah s mužem-impotentem. Bylo to fakt trápení. Asi si budete ťukat na hlavu, ale za celé 3 měsíce jsme neměli sex…a expřítel se ani nesnažil jinak, jiné praktiky. Měl tyhle problémy už dlouho předtím. Předchozí partnerky si našly vždy milence. Až postupně jsem si to začala spojovat s jeho impotencí. Kdyby mi řekl naférovku hned na začátku že je impotentní a nehodlá s tím nic dělat…asi bych do takového vztahu nešla. Co vy? Byly to opravdu 3 měsíce trápení.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

elan
Kecalka 197 příspěvků 19.08.18 22:47

tak žádný chlap na prvním rande nebude sdělovat, že je impotent

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 19.08.18 22:48

Beru sex jako důležitou součást vztahu,baví mě. Takže za mě ne,nešla. Jinak bych se zachovala,kdyby se muž po x letech od svatby impotentem stal,to je jasné.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 19.08.18 22:48

já bych z tohho takovou tragedii z toho nedelala, 3 mesíce, to je prkotina…

NInaL.
Kecalka 103 příspěvků 19.08.18 22:50

Pokud se nesnažil svou situaci řešit třeba u sexuologa, ani se nesnažil o jiné praktiky, samozřejmě že ne. Ztracené tři měsíce… Sex je součást vztahu a pokud nejsi vyloženě asexuál, navěky bez něj nevydržíš. A hlavně, není na vztah úplně bez vášně život moc krátký? :P

Mango_Lassi
Extra třída :D 12991 příspěvků 19.08.18 22:50
@Anonymní píše:
Před delším časem jsem ukončila vztah s mužem-impotentem. Bylo to fakt trápení. Asi si budete ťukat na hlavu, ale za celé 3 měsíce jsme neměli sex…a expřítel se ani nesnažil jinak, jiné praktiky. Měl tyhle problémy už dlouho předtím. Předchozí partnerky si našly vždy milence. Až postupně jsem si to začala spojovat s jeho impotencí. Kdyby mi řekl naférovku hned na začátku že je impotentní a nehodlá s tím nic dělat…asi bych do takového vztahu nešla. Co vy? Byly to opravdu 3 měsíce trápení.

A co řešís, když je to stejně pryč?

jannina1
Závislačka 3984 příspěvků 19.08.18 22:54

Pokud nebyl asexualni,pouze impotentni z nejakych pricin promluvila co s tim dal.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 366 příspěvků 19.08.18 22:57

Vrána k vráně. Je dost seznamek pro lidi kteří nechtějí či nemohou mít sex. Takový člověk by měl hledat mezi nimi a ne spoléhat na to, že se toho zdravá a sexuálně aktivní žena vzdá. Je to sobecký a nereálný.

Bábrdl
Generální žvanilka 20946 příspěvků 19.08.18 23:21
@Anonymní píše:

Pokud by můj manžel utrpěl nějaký úraz nebo vážně onemocněl, rozhodně bych ho neopouštěla, ani bych si nehledala milence a prostě bych to řešila masturbací.

Ale začínat si s někým, kdo je impotentní a nechce to řešit? To asi ne :think:

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 19.08.18 23:39

Nevyčítej si to :kytka:. Je to reálný a bežný důvod k rozchodu (respektivě k nezačnutí vztahu lépe řečeno), protože to je jedna ze základních lidských potřeb. Nelze zanedbat také pohled, že muž, co se žene do vztahu se ‚zdravou ženou‘ a ví dobře o svém problému je zkrátka trochu sobec (pokud to tedy ani nezkoušel řešit). Na jednu stranu ho člověk chápe, že si chce někoho najít, ale měl by brát ohled i na tu druhou stranu trochu. Otázka tedy je, jestli ti to sám po čase řekl, nebo to tak dlouho tajil.

Je to těžké, ale takhle se na to nemůžeš dívat.

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 20.08.18 00:04
@Anonymní píše:

Nešla.

jarmarkty
Kecalka 153 příspěvků 20.08.18 00:06
@Anonymní píše:

Tak to uzavři jako špatnou tříměsíční zkušenost a jdi dál, s takovým by to stejně nemělo budoucnost, pokud máš v plánu děti atd, tak já bych byla ráda, že to bylo jen tři měsíce.

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 20.08.18 00:18

Tri mesice jsou nic. A ne nebyla bych s muzem co nema zajem o sex a je impotentní.

Chytrak
Závislačka 2537 příspěvků 20.08.18 00:40

Na 1.rande ti to opravdu nikdo hlasit nebude. Jo 3 mesice fakt neni nic. Tady si pocti diskuze jak jsou nekteri chlapi v manzelstvi bez sexu roky a jejich zeny jsou vysmate. ;)
A odpoved primo na tvuj dotaz, ne kdybych to vedel dopredu, ze zena ma zdravotni problem kvuli kteremu nemuze mit sex, tak bych do toho nesel.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.18 09:38

Pokud bych se zamilovala a bylo mi s nim dobre proc ne. Ale ja jsem nikdy sex az tak nepotrebovala, orgasmus jedine sama svoji pomoci :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama