Sly byste k lekari?

Anonymní
včera v 08:13

Sly byste k lekari?

Ahoj,

Mam novou praci v domove senioru, ted je trochu podstav…

Mela jsem 3 dny volna, cele jsem prolezela, prvnibden teplota 38,2 po 2 paralenech dobry, mam kasel a boli me na hrudi, hur se mi dycha. Kasel idezniva, bolest v krku taky, ale jsem zeslabla, boli me ruce, nohy, vse..hlava mi tresti..mam pred sebou vikend 12ky a asi to fyzicky nedam, taky furt kaslu jak tuberak. Nechce se mi mezi statiky test mam negativni, ocko na covid mam..

Psala jsem kolegyni, zda by si nevymenila sluzby, ne a pry at nezkousim ani doktora, kdyz nemam ani horecku. Jenze ja mam fakt pocit, ze to nedam a taky to tam nechci roznaset, kdyz se rozchrchlam, zveda se mi az zaludek. A sotva neco udycham, ted jsem byla v pekarne co mame vedle bytu a dla jsem bez vytahu do 2.p a 20 mi to rozdychavam. Casto nemarodim, taky mi je blby jit s timhle k lekari, co byste delaly?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
včera v 08:16

Ja bych k tomu lékaři asi šla.. myslím že je blbost chodit do práce, když víš že to nezvládneš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5973

Rozhodně bych nešla do práce nakazit seniory. Jaký test máš negativní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31726
@Anonymní píše:
Ahoj,

Mam novou praci v domove senioru, ted je trochu podstav…

Mela jsem 3 dny volna, cele jsem prolezela, prvnibden teplota 38,2 po 2 paralenech dobry, mam kasel a boli me na hrudi, hur se mi dycha. Kasel idezniva, bolest v krku taky, ale jsem zeslabla, boli me ruce, nohy, vse..hlava mi tresti..mam pred sebou vikend 12ky a asi to fyzicky nedam, taky furt kaslu jak tuberak. Nechce se mi mezi statiky test mam negativni, ocko na covid mam..

Psala jsem kolegyni, zda by si nevymenila sluzby, ne a pry at nezkousim ani doktora, kdyz nemam ani horecku. Jenze ja mam fakt pocit, ze to nedam a taky to tam nechci roznaset, kdyz se rozchrchlam, zveda se mi az zaludek. A sotva neco udycham, ted jsem byla v pekarne co mame vedle bytu a dla jsem bez vytahu do 2.p a 20 mi to rozdychavam. Casto nemarodim, taky mi je blby jit s timhle k lekari, co byste delaly?

Do domova seniorů bych v dnešní době nachcípaná nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
včera v 08:17

Kolegyně je… Zdraví máš jen jedno, pokud je ti takhle zle, není se o čem bavit. A až bude kolegyní stejně, řekla bych jí to samé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
včera v 08:17

Zdravi mas jen jedno, se ti to rozjede a navic delas se starymi lidmi, pro ne to muze byt velka zatez tahle viroza, takze bych rekla u doktora, kde delas a ze chces to dovylezet, ze ti je blbe a nehces nikoho nakazit. Normalni lekar te posle na neschopenku. Kolegyne asi vi, ze kdyz budes na neschopence, bude muset jit ona, ale to se neda nic delat. Jit tam je nezodpovedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64236
včera v 08:18

Šla bych k dr., ať nenakazim někoho staršího, kdo by mohl mít komplikace, neasi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2863
včera v 08:23

Doktorovi zavolej, at te posle na PCR test, je mnohem spolehlivější než antigenní test. Chodit k doktorovi nemusíš, třeba náš praktik výslovně nechce, aby tam chodili pacienti s podobnými příznaky, jen pošle do systému žádanku na test a rovnou jdeš na test na odběrové místo. S podobnými příznaky bych rozhodně nechodila do práce, abych nakazila seniory. Může to být jen viroza, ale i ta je pro seniory špatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
včera v 08:26

Kolegyně ti nemá co zakazovat chození k lékaři, pokud ti není dobře, jdi k němu, vylež to a vrať se do práce zdravá. Akorát tam tu virozu takhle rozneseš a odpadne půlka oddělení a věřím, že ta „chytrá“ kolegyně bude na neschopence mezi prvníma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
včera v 08:27

Snad není nad čím přemýšlet, jdi k doktorovi, přeci si nevemes na triko, že nakazís seniory. Vůbec nevím, že se na takovou otázku ptáš, je to snad jasné. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1636
včera v 08:33

A kolegyně je tvůj šéf nebo co?? Normálně si zajdi k lékaři je to tvoje zdraví a tvoje věc… Fakt bych se na ni neohlizela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6545
včera v 08:41

Nojo, kolegynce se nechce makat.
Bez k lekari, přece nechceš aby za tvou nezodpovednost to odnesl nějaký starik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 08:42
@Umík píše:
Snad není nad čím přemýšlet, jdi k doktorovi, přeci si nevemes na triko, že nakazís seniory. Vůbec nevím, že se na takovou otázku ptáš, je to snad jasné. 8o

No mne je orave blby, ze kdyz uz nemam ani horecku, i v krku uz me neboli, ze si rekne, ze se chci jen hodit marod. Uz mam jen kasel a unava a to zadychavami, to jo jo, ze me boli na hrudi. Ja prave k doktorum chodim jen, kdyz je zle..a mne uz je lip, ale ne na dce 12ky…stacil by mi vikend dolezet, proto jsem chtela sluzby jen prohodit..

• Citovat
  • Nahlásit
312
včera v 08:52
@Anonymní píše:
No mne je orave blby, ze kdyz uz nemam ani horecku, i v krku uz me neboli, ze si rekne, ze se chci jen hodit marod. Uz mam jen kasel a unava a to zadychavami, to jo jo, ze me boli na hrudi. Ja prave k doktorum chodim jen, kdyz je zle..a mne uz je lip, ale ne na dce 12ky…stacil by mi vikend dolezet, proto jsem chtela sluzby jen prohodit..

To je snad fuk, jsi nemocná, tak přeci nepolezes mezi rizikovou skupinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5357
včera v 08:58

Vy můžete chodit do práce když jste nemocné? Sestřenka pracuje v domově pro seniory jako uklízečka a ona nesmí a s kašlem teď vůbec. Pokud stejný názor jako kolegyně má i vedoucí tak bych zašla k Dr. Jinak bych se domluvila s vedoucí na prohození směn a pro jistotu si zašla na PCR test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat