Šly byste k lékaři - už je mi l=pe

Anonymní
28.10.19 07:02

šly byste k lékaři - už je mi l=pe

Ahoj,

o víkend jsme měla nějakou virozu, bolela mě strašně hlava a v sobotu jsme celý den zvracela, jakože tak blbě už mi dlouho nebylo, pak kvečeru to přešlo, v neděli se zdálo, že je vše lepší, jen unava, ale postupem dne zas malátná, pobolívala mě hlava a průjem..

dnes je to lepší, není mi blbě, ale jsme malátná, unavená a žaludek mám pořád na vodě, mám rýmu, přes dn ok, ale v noci nemůžu spát jak mám ucpaný nos a cítím jak mě bolí hlava a dutiny, hlava mě pobolívá pořád..cítím, že jsme zahleněná..

ale není mi vyloženě blbě..spíš slabo a pobolívá hlava..

nerada chodím k lékařům, odmala..kor, když mi není uplně špatně, teplotu nemám, mla jsme jen v sobotu 37,8..dnes se nehodí, abych v práci chyběla, málo lidí, musela by to za mě dělat nadřízená a i tak. je toho hodně, mám dost fyzicky náročnou práci a bojím se, že to nedám..ted jsme dělala dítěti svačinu do školky a snídani a mám dost jako..uplně slabo v nohách, polívá mě horko, pak zima..jak říkám, když nic nedělám, jsme jakžtakž v poho, asi bych potřebovala den - dva nabrat síly, ale nemůžu být jen tak doma, musím k doktorovi a přijde mi, že mi už vlastně nic není..

říkám si, jít do práce a zkusit to, bud to dám nebo půjdu domů, bojim se jen, aby mi pak zas nebylo jak v sobotu a taky, zda by mi nedělali problém mě pustit domů..nejsme moc průbojná.( ale fakt cítím, že to asi nedám, ale je mi blbý jít s tímhle k doktorovi, nezvracím, průjem už nemám, teplotu taky ne, jen ta příšerná slabost a pobolí má mě hlava no..a když něco sním tak mám trochu křeče v břiše..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
28.10.19 07:03

Jo a včera mě ještě bolelo v krku a hrozný chrapot, dnes jakoby nic, žádný chrapot, bolest taky pryč..asi je to nějaká viroza

• Nahlásit
  • Citovat
16141
28.10.19 07:06

Kde bydlite, ze slo dite do skolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:07

@vokishka v zahraničí

• Nahlásit
  • Citovat
6218
28.10.19 07:09

Tak jeslti se cítíš fakt mizerně, tak na tu neschopenku běž, dva tři dny ještě nikoho nezabili. Prostě střevní viróza s rýmou, která tě vysílila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
28.10.19 07:10
@Anonymní píše:
@vokishka v zahraničí

A nějaký sick day nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1061
28.10.19 07:11

Pokud by mi už nebylo zle, šla bych to zkusit, ale narovinu bych řekla, že je mi blbě a clý víkend bylo a pokud se mi stav zhorší, jdu k lékaři a odešla bych z práce, pokud máš pocit, že by ti dělali trable a raději tě tam nechali zkolabovat a máš pocit, že při zátěži zkolabuješ, šla bych k lékaři a řekla mu, že sjem celý víkend problila a je mi slabo, což je pochopitelné, dle mě nebude dělat problém a napíše ti dnešek, možná i zítřek, tyhle virozy chce vyležet..a dva dny zvracet a látat na záchod, nejíst, to tělo unaví..a že tě bolí hlava znamená, že virus máš pořád v sobě, měla bys ještě ležet a jíst dietní jídla, alespon 2 dny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:12

@Havlova ne, dělám tu pokojskou a je to fakt dřina, kdyby to byla jiná práce, nebála bych se, vyfržím sedět, vše, ale makat jak fretka bez zastavení a vše mít na čas, to dnes nevim no..:( bude mi vše trvat a kdo ví, jestli do jedné te postele rovnou nespadnu..

• Nahlásit
  • Citovat
3555
28.10.19 07:13

Prosim te, muzu poprosit, abys zustala doma a neinfikovala lidi venku? Zakladni slushnost a ohleduplnost je nenosit viry a bakterie do okoli. U brisni virozy infekcnost muze trvato od 2 az do 7 dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1990
28.10.19 07:17

@My Melody to je sice hezký, já když jednou ještě na škole měla něco podobné, obvodačka mi řekla, průjem už není? břicho nebolí? tak upaluj do školy, infekčnost ninfekčnost :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3555
28.10.19 07:25
@astoret píše:
@My Melody to je sice hezký, já když jednou ještě na škole měla něco podobné, obvodačka mi řekla, průjem už není? břicho nebolí? tak upaluj do školy, infekčnost ninfekčnost :D

Co s tim ma spolecne blba lekarka? :) Nic.

Rozhodne bych na miste zakladatelky zustala v posteli a nejen dnes, ale dokud se nebudu citit ok. Po prve, kvuli sobe, protoze virozy je potreba vylezet a po druhe, z ohleduplnosti na okoli. Nikdy nevime, jestli nenakazime nejake dite s oslabenou imunitou, anebo stareho, ci chronicky nemocneho cloveka, kteremu muze blba viroza tezko ublizit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1990
28.10.19 07:29

@My Melody no dost, pokud ji lekař řekne, že už je v poho :D a že může do práce, znám takové, můj bývalý obvodák by to prostě řekl..musí mít něco od lékaře, jestli je normáolní, napíše ji to a je jen dobře, že to vyleží, stejně tak by to měli brát lidi v hotelu, kde uklízí, než nakazit hosty, ale víš jak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.10.19 07:33
@My Melody píše:
Co s tim ma spolecne blba lekarka? :) Nic.Rozhodne bych na miste zakladatelky zustala v posteli a nejen dnes, ale dokud se nebudu citit ok. Po prve, kvuli sobe, protoze virozy je potreba vylezet a po druhe, z ohleduplnosti na okoli. Nikdy nevime, jestli nenakazime nejake dite s oslabenou imunitou, anebo stareho, ci chronicky nemocneho cloveka, kteremu muze blba viroza tezko ublizit.

a když mi to nenapíše, je tu takový nerudný dědula v důchodu, co ještě na cizince kouká skrz prsty, co když mi řekne, že už mi nic není a simuluji a nenapíše to, bez papíru od lékaře doma zůstat nemohu, vyhodili by mě..ale to je fuk, jsem fakt ko, sedím chvíli u pc a mám dost, potřebuji si lehnout, psala jsem do práce sms a odpověd, to jako nemůžete ani na chvíli, to je hezký, co mi ted tady, nejsou lidi a vy se hodíte marod, super..říkám, tam dokud člověk neomdlí, at maká..jenže já bch tam fakt asi sebou sekla..no nic, jdu si lehnout a půjdu k lékaři, je tam od 9..já tohle fakt nerada no, chodím do práce dokud fakt nepadnu, ale tohle mě nějak vyřídilo no..

• Nahlásit
  • Citovat
5971
28.10.19 07:39

Jdi k lekari a neblbni, uvedom si, ze mas dite a dalsi povinosti. Radsi zustat 2-3 dny doma v klidu, nez neco zanedbat. U doktora rekni narovinu, ze je ti zle, ze se necitis. Pokud jsi v UK, tak radsi vse udelej horsi a pribarvi si to jeste vic. Pokud je lekar neprijemny a ma neco proti cizincum, jiste tam neni jediny a muzes zajit a preregistrovat se k jinemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
28.10.19 07:42

Koukám že všude v práci stejny… :roll: dělat dokud člověk nezkolabuje. Bez k lékaři.. Kdyztak dovolená.. Pokojská je dřina, a navíc infikujes vše okolo… Nechtěla bych se nakazit na dovce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama