Šly byste k porodu nejlepší kamarádce?

1134
7.8.13 15:28

Šly byste k porodu nejlepší kamarádce?

Byla jsem pozadana, protoze otec miminka nemuze, mama s ni nechce, a ona tam nechce byt sama, co naprosto chapu ( byla jsem asi 2 hodiny sama na pokoji kym dojel manzel a bylo mi priserne). Ja bych i sla ale mam i trochu strach (?) co vy na to, sly byste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1491
7.8.13 15:30

Ano! šla bych :) nevidím v tom problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2790
7.8.13 15:31

Me moje nejlepsi kamaradka k porodu jde.Ale budu mit cisare a bude s mym chlapem prvni, kdo uvidi miminko.moje mamka hlida starsi deti a chlap neumi fotit :D, ona s tim nema problem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6762
7.8.13 15:31

@Malinkasom Ahoj, pokud píšeš, že už jsi rodila, tak neváhej a určitě běž. Kdyby jsi ještě nerodila, tak bych ti řekla, nechoď. :lol: Můj názor :kytka: Držím palečky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
645
7.8.13 15:34

Taky bych sla. Budes ji velkou oporou kor kdyz uz jsi rodila, tak aspon nebudes v soku :mrgreen: nee vazne, pokud ti to samozrejme neni uplne proti mysli, tak jdi :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052

Tak kdyby to byla moje nej kámoška a věděla bych, že jí tím pomůžu tak proč ne. Já jsem rodila 2× a upřímně pro mně bylo nejtěžší doba porodní u první na porod bych svého muže vykopla a pak když jsem tam ležela a čekala (po narkóze placenta šla operativně). U druhé to bylo tak rychlé, že než se muž převlékl do toho jejich mundůru tak byla půlka hlavičky venku a pak zas ta doba než mně pustily na pokoj.

Záleží na tobě :nevim: čeho se bojíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515

Určitě běž, ale bude te opravdu potřebovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek

Před porodem bych asi nešla. Po vlastním porodu už klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
6787

@Malinkasom
běž, sama jsi rodila, tak ji budeš moci říct co dál ji asi čeká a ty „hormony“ pochopíš líp než chlap :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bauli
7.8.13 15:35

Jakozto uz matka bych sla a rada, ale bezdetna ne, mohlo by to tak totiz zustat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Lindsay15
7.8.13 15:36

Určitě bych šla, moc mi pomohlo mít někoho při sobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
1654
7.8.13 15:37

Určitě na 10000%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
7.8.13 15:42

Sla bych… A troufam si i tvrdit, ze bych byla lepsi oporou nez kdejaky budouci otec :-D

Pekne bysme prodychavaly, komandovala bych personal :-D

• Nahlásit
  • Citovat
rachel55
7.8.13 15:48

Pokud uz bych rodila, tak bych sla bez problemu

• Nahlásit
  • Citovat
9092
7.8.13 15:48

Sama už jsi rodila, takže bych šla na 100% ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama