Šly byste na gynekologii po práci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 14:46
šly byste na gyndu po práci?

Na gynekologii dojíždím a bohužel se to sešlo tak, že nestihnu si doma dát sprchu, jak to řešíte vy? Bylo by vám trapně jít tam po práci bez mytí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 26.09.18 14:47

Jo bylo. A ani vlhčené ubrousky to nezachrání. A nemáš možnost se opláchnout v práci?

lucenka
Vesmírná mluvilka 32845 příspěvků 26.09.18 14:49

proč by to mělo být trapné? Existují vlhčené ubrousky. Na gyndě, tak je záchod s umyvadlem, takže se tam dá opláchnout třeba žínkou/perlnem.

smurfka
Nadpozemská drbna 29932 příspěvků 26.09.18 14:49

chodím běžně v pracovní době, takže bez sprchy..trapně mi není..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 26.09.18 14:50

To bych nešla. Aspoň se umýt v praci na toaletě nebo v zamčené kuchyňce to nejde?

freeport
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 26.09.18 14:50

mně osobně jo, ale zkusila bych to se zmíněnými vlhčenými ubrousky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 14:51

@Aduš8 bohužel ne. Osprchuji se ráno doma, ale na gynekologii jsem objednaná odpoledne, tak snad nebude horko

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 26.09.18 14:53
@Anonymní píše:
@Aduš8 bohužel ne. Osprchuji se ráno doma, ale na gynekologii jsem objednaná odpoledne, tak snad nebude horko

tak vysprchovaná budeš tak už pak jen třeba ty intimní ubrousky.

Klopotkova
Echt Kelišová 8244 příspěvků 26.09.18 14:54

Byla jsem po práci, ne každý má možnost jít hned z domova po sprše, vzala jsem si žínku do sáčku, na gynekologii na wc se tam tou žínkou umyla, dala ji zpět do sáčku a zasukovala do něj, doma vyprala, vlhčené ubrousky - tak to bych se hned osypala.

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33856 příspěvků 26.09.18 14:56

Nevadilo na wc je mytí na pipky a není co řešit ;)

bjetuschka
Závislačka 4685 příspěvků 26.09.18 15:00

Už jsem takhle párkrát byla, když nebylo zbytí. Vybavila jsem se vlhčenými ubrousky a těma jsem se otírala během dne v práci a pak samozřejmě ještě těsně před vyšetřením.
Ideál je si nebral nic umělého ten den, ale třeba bavlněné kalhotky. Silonky bych si taky nebrala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 15:01
@Denisa76 píše:
Nevadilo na wc je mytí na pipky a není co řešit ;)

v nemocnici,kam chodím, bych teda na záchodě se nikdy nemyla, tam jsou umyvadla a záchody šílenost

Luboš P
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 26.09.18 15:04
@Klopotkova píše:
Byla jsem po práci, ne každý má možnost jít hned z domova po sprše, vzala jsem si žínku do sáčku, na gynekologii na wc se tam tou žínkou umyla, dala ji zpět do sáčku a zasukovala do něj, doma vyprala, vlhčené ubrousky - tak to bych se hned osypala.

Malé doplnění, ten sáček musí být nepropustný - igelitový, mikroténový, ne třeba papírový.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 26.09.18 15:08

@Luboš P
sáček = igelitový
pytlík = papírový
Nechápu potřebu chlapa vměšovat se do takovýchto diskusí.

Jinak za mě ubrousky,pokud není zbytí

PenelopaW
Kecalka 428 příspěvků 4 inzeráty 26.09.18 15:14

Používám intimky + s sebou nosím vlhčené ubrousky, takže by mi to až tak nechutné nepřišlo. U nás na gynekologii je navíc bidet - v nejhorším si s sebou lze vzít nějakou žínku, namočit v umyvadle, a pak v kabelce hodit do igeliťáku :) . Ale asi bych to neřešila, pokud pacientka nemá vyloženě nějaký problém, tak to snad ani po celém dni není tak markantní a je to jen o osobním pocitu čistoty…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >