Šly byste na takový pohovor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 04.02.18 22:15
Šly byste na takový pohovor?

Milé spoludiskutující, ocitla jsem se bez práce, v minulé jsem ve zkušeb. době měla úraz při sportu a rozloučili se se mnou.Jsem samoživitelka, malé dítě. Mám 25 let praxe v oboru public relations (je mi 45,pracovala jsem od 20 let, při tom si udělala dvě vysoké školy).

Volali mi z neziskovky, zvou mě na zítra na pohovor. Během hovoru z nich vylezlo ale, že chtějí i služeb. cesty, i když jen občas, že to není jen P. R.,ale v jedné pozici i fundraising, a že plat je (Praha) 20 až 25 hrubého, spíše ta nižší hranice (to zaplatí tak nájem, jsme v domě s majitelem, a poplatky). Hlavně mě překvapilo, že jim nestačí krátké interview, kde by viděli, pak by se ve zkušební době ukázalo, zda si vyhovujeme, ani četné reference a ukázky práce, ale chtějí zítra 3hodinový pohovor včetně psychotestů atd. Nemám z toho příjemný pocit.Byla jsem vedoucí P. R. velkých frem i malých, doložila jsem reference, dají se dohledat výsledky mé práce…mě 3hodinový pohovor plus psychotesty (?),plus cesta tam, zpátky, odrazuje…Ještě jsem se s takovým přij. řízením na takovém typu pozice nesetkala. Fundraising je o tom shánět na provoz peníze, je to nejtěžší práce, plus k tomu ještě public relations.

Jinou nabídku teď nemám, jsem na ÚP, podporu mi dali vhledem k nemocenské, z ní to počítali, cca tři tisíce, ale přece jen mám z takové pozice podivný pocit…Nežádám radu, ale vy byste tam na mém místě šly? I za ty peníze, i dělat psychotesty atd.? Děkuji za názor, i když subjektivní z vašeho pohledu :kytka: :*

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12509 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 22:18

Zkusila bych a hledala dál jinou práci :think:

novakova.t
Závislačka 3176 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 22:18
@libuskavic píše:
Milé spoludiskutující, ocitla jsem se bez práce, v minulé jsem ve zkušeb. době měla úraz při sportu a rozloučili se se mnou.Jsem samoživitelka, malé dítě. Mám 25 let praxe v oboru public relations (je mi 45,pracovala jsem od 20 let, při tom si udělala dvě vysoké školy).

Volali mi z neziskovky, zvou mě na zítra na pohovor. Během hovoru z nich vylezlo ale, že chtějí i služeb. cesty, i když jen občas, že to není jen P. R.,ale v jedné pozici i fundraising, a že plat je (Praha) 20 až 25 hrubého, spíše ta nižší hranice (to zaplatí tak nájem, jsme v domě s majitelem, a poplatky). Hlavně mě překvapilo, že jim nestačí krátké interview, kde by viděli, pak by se ve zkušební době ukázalo, zda si vyhovujeme, ani četné reference a ukázky práce, ale chtějí zítra 3hodinový pohovor včetně psychotestů atd. Nemám z toho příjemný pocit.Byla jsem vedoucí P. R. velkých frem i malých, doložila jsem reference, dají se dohledat výsledky mé práce…mě 3hodinový pohovor plus psychotesty (?),plus cesta tam, zpátky, odrazuje…Ještě jsem se s takovým přij. řízením na takovém typu pozice nesetkala. Fundraising je o tom shánět na provoz peníze, je to nejtěžší práce, plus k tomu ještě public relations.

Jinou nabídku teď nemám, jsem na ÚP, podporu mi dali vhledem k nemocenské, z ní to počítali, cca tři tisíce, ale přece jen mám z takové pozice podivný pocit…Nežádám radu, ale vy byste tam na mém místě šly? I za ty peníze, i dělat psychotesty atd.? Děkuji za názor, i když subjektivní z vašeho pohledu :kytka: :*
Česky by to nešlo? :lol: :think:

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 04.02.18 22:18

@ka2ka :kytka:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 04.02.18 22:24

Nesla bych. To neni plat ale vysmech.

kristyn.g
Závislačka 2735 příspěvků 04.02.18 22:25

@libuskavic pokud nemáš problém tak bych to vzala jako cvičné… Pokud komplikace tak bych se na to vykašlala myslím ze bys mohla dostat mnohem víc peněz

lamicina
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 04.02.18 22:25

Na pohovor bych určitě šla, už pro tu zkušenost. S takovým typem výběrového řízení už jsem se setkala, nic tak zvláštního mi to nepřijde.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 04.02.18 22:26

Nesla, na prahu malo penez…budes se slozite zapracovavat, budes mit u toho malo casu hledat si kvalitni praci…a stejne odejdes…cista mzda z dvaceti tisic je nejakych patnact…

PaníBovaryová
Závislačka 3764 příspěvků 04.02.18 22:26

Ja se setkala s mnohem horsimi pohovory na pozice pomalu s min. mzdou :D kamarad mel 4 hodinovy skupinovy pohovor s psychotest cely v anglicitne na pozici s nejakymi 13 tisicemi, kde se co 3 mesice stridali lidi.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 04.02.18 22:28

@lamicina fundraising jsem delala, ale nechteli 3 hodinovy pohovor, to neni pro tuto pozici typicke, tam nejde o psychotesty, ale o to shanet prachy :mrgreen:
Za 15 tisic, kdyz plati najem a dite, je to nesmysl

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 04.02.18 22:29

@PaníBovaryová 8o :zed:

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 04.02.18 22:30

Nešla bych, ztráta času. Zapracování vám vezme energii, kterou lze vydat na hledání práce s normálním platem.

Uživatel je onlinejanickaIII
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 04.02.18 22:32

Za zkoušku nic nedáš. Pokud nemáš jinou nabídku, tak to můžeš brát jako procvičení se na další pohovory. Psychotesty jsou u některých pozic běžné. Zvlášť, když je to neziskovka. Jinak, ale souhlasím, že někdy chtějí na pohovoru po lidech blbosti, které v případné práci člověk vůbec nepoužije. Občas mi to přijde jako by si personalisti nebo šéfové chtěli něco dokazovat. :nevim:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 04.02.18 22:33

@Hofida souhlas

veria
Generální žvanilka 23073 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 22:36

Já nevím koho si ty neziskovky mysli, ze za tento plat seženou. Kor v Praze. Možná tak absolventa. Já zas viděla inzerát neziskovky ktera sháněla právníka na plný úvazek za 18-20 hrubého. No určitě jim tam staly fronty. Nesla bych tam, resp jen v případě, ze bych už hodně dlouhou dobu nemohla nic jiného sehnat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama