Šly byste na zvětšení prsou?

225
25.4.17 17:40

Šly byste na zvětšení prsou?

Ahoj ženy, mám dotaz… Pokud byste měly možnost, nechaly byste si chirurgicky zvětšit prsa? Samozřejmě v případě, že je máte malinká - pokud jste s velikostí spokojené, pak dotaz pochopitelně ztrácí smysl.
Vysvětlím, proč se ptám. Mám takové dilema. Před dětmi jsem nosila 70C, teď 70A nebo spíš 70AA. Celkově jsem ještě hodně štíhlá, nosím vel.32-34, a i tady mi jsou někdy věci přes prsa prostě velké. Takže, je jasné, že bych chtěla mít zpátky své céčka, ale znáte to, není to nejlevější (70 litrů se dá investovat i lépe, co si budem povídat), taky nevím, jestli mě časem nezačne žrát to, že je to prostě fake, né moje… Jenže na druhou stranu už mě nebaví vypadat jak holka před vývinem a shánět sáhodlouze hadry. Rozhodnout se samozřejmě musím sama, ale budu ráda za naťuknutí a názory :) Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4244
25.4.17 17:44

@gwennie Pokud na to máš a udělá to tě šťastnější, jdi do toho. Nemá smysl žít život v těle, co nám nevyhovuje, pokud se to dá relativně „snadno“ změnit.
Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.17 17:45

@gwennie s postavou jsem na tom stejně, zatim mám jedno dítě, v plánu jsou ale tři. Po všech dětech bych na plastiku asi klidně šla, mám to i v plánu, ale ještě chvíli si počkám ;) chápu tě.

• Nahlásit
  • Citovat
3397
25.4.17 17:48

@gwennie kdybych měla jen malá prsa jako ty, tak bych nešla :nevim: kdybych byla úplně plochá, asi ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
25.4.17 17:52

Ahoj já mám zas opačný problém prsa velká a kojím teďka nonstop v plánu je ještě jedno dítě a dalších x měsíců kojení takže se obávám že budu mít prsa dolů :? Takže po dětech plánuji modelaci. Přeci jen mi bude 30 tak chci vypadat ještě pěkná pro sebe, ale i svého manžela.. Za mě -být tebou šla bych do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 17:56

A nepomohlo by trochu přibrat, jestli píšeš, že jsi hodně štíhlá? Nemyslím ztloustnout, ale dostat se na normální váhu. Pak i ta prsa povyrostou, konec konců, je to hlavně tuková tkáň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15425
25.4.17 17:57

@gwennie Dlouho jsem o tom přemýšlela, ale pořád tam bylo takové malé ale…v rodině máme rakovinu prsu. Pokud bych měla implantáty, tak vyšetřování prsu se zkomplikuje. Nakonec jsem to nechala být. Jsem 5,5 roku po druhém porodu a jsem dost překvapená, že prsa už nejsou jen ty malé, vytahané pytlíky, ale opět se celkem nalila. Není to, jako dřív, ale o dost lepší. V kombinací s mírně push-up podprsenkou už to vypadá tak, že se cítím celkem dobře.

Kdybych to za hlavu hodit nedokázala a ještě teď by mě to užíralo, tak bych asi šla. Nač žít nespokojený život. Když to řeknu blbě, tak raději kratší a šťastný, než dlouhý a smutný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 17:58

@gwennie Tak nepřepočítávala bych to na peníze. Spíš kolik máš let a jak dlouho to bude vypadat tak, proč tam jdeš. By jsi chtěla jít. Pak ani nebudeš řešit, že je to fake. Při velikosti 70C to budou nádherné prsa.

Taky mám velikost cca 34, prsa 70A, takže vím, jak to vypadá. A vím jak to vypadá, když mám teď v těhotenství 70D.

Já bych později větší chtěla, manžel ne. A nejde o peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15425
25.4.17 18:00

@klamonožka Jsem také dost štíhlá (až skoro vychrtlá). Když už se mi v jednu dobu (rok po maturitě) povedlo přibrat 10 kg, tak mi to děsně seklo, ale prsa byla pořád stejná :lol: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.4.17 18:01

Ne. Těch 70 litrů by bylo to nejmenší, co bych řešila. Ale představa, že mě bude někdo kuchat v oněch místech, pak mi tam ještě dá cosi umělého…a to tam už zůstane…to fakt ne. To bych si raději vycpávala podprdu jako v pubertě. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
25.4.17 18:01
@klamonožka píše:
A nepomohlo by trochu přibrat, jestli píšeš, že jsi hodně štíhlá? Nemyslím ztloustnout, ale dostat se na normální váhu. Pak i ta prsa povyrostou, konec konců, je to hlavně tuková tkáň.

Bohužel, mám ještě o cca 4kg víc, než tehdy s těmi céčky před dětmi… váhou to nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 18:03
@Kakika píše:
@klamonožka Jsem také dost štíhlá (až skoro vychrtlá). Když už se mi v jednu dobu (rok po maturitě) povedlo přibrat 10 kg, tak mi to děsně seklo, ale prsa byla pořád stejná :lol: :zed:

No jo, každý bude asi přibírat jinak :think: Mně právě prsa celkem povyrostla až ve chvíli, kdy jsem začala přibírat (dřív jsem byla hubená, teď myslím celkem normální, ale nejsem po dětech, takže tam to možná funguje už zase jinak).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
25.4.17 18:06

@Trojlístek
Manžel je právě hodně proti. Což je taky jeden z důvodů, proč váhám..

@Kakika
a jak se ti to povedlo, že se trochu nafoukly? :) Mně by stačilo, aby mi aspoň vyplnily tu podprsenku 70A a nemusela jsem kupovat v Pepcu na 12 let :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31304
25.4.17 18:08
@Icestar píše:
@gwennie Pokud na to máš a udělá to tě šťastnější, jdi do toho. Nemá smysl žít život v těle, co nám nevyhovuje, pokud se to dá relativně „snadno“ změnit.
Držím palce :palec:

souhlasím. Dej :kytka: na svá přání a pocity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.4.17 18:14

Ja bych na augmentaci nesla, nevidim duvod (prsa mam mala), nesla bych na operaci cehokoli zdraveho bez velmi zavazneho duvodu.
Chapu to jen u opravdu velke asymetrie nebo po rakovine ( ale tam obvykle zeny resi uplne jine, dulezitejsi veci).
Pripada mi, ze augmentaci berou zeny jako neco blizkeho kosmetice a vubec si neuvedomuji, ze to je operace a muze prinaset komplikace a problemy a to i do budoucna (ktere by jinak vubec nemusely resit).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama