Šly byste samy na zábavu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 09.11.14 19:49
šly byste samy na zábavu?

Chtěla bych se zeptat, jestli byste šly samy večer ven za zábavou? Jde o to, že nemám s kým jít, kamarádky jsou dávno vdané, mají rodinu, povinnosti. A já jsem zůstala uplně sama. V mém okolí se nenachází nikdo, koho bych se mohla zeptat jestli by tam semnou šli.
Proto se ptám, zda není trapné tam přijít sama? Jedna se o takový koncert v kavárně. Je tam vždy narváno.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uju
Kelišová 6623 příspěvků 09.11.14 19:50

Nešla bych. :nevim:

ardnas3
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 09.11.14 19:50

Šla bych sama ale jsem introvert. Samota mě vyhovuje

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.11.14 19:51

@Janiiska šla bych sama, bez problémů. Jestliže jde o koncert, není potřeba jít s někym. :think:

mlsalkaM
Kelišová 6079 příspěvků 09.11.14 19:51

Ano, šla. Nebo bych se zeptala tady :kytka:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 09.11.14 19:52

Jako blbé to asi není, jestli se ptáš na toto, ale já bych sama nešla… :nevim:

Halamka
Závislačka 3933 příspěvků 09.11.14 19:52

Já jo, mě to problém nedělá. A i když jsme šli ve skupince, tak jsem se ráda oddělila a byla „sama“ :-)

petrikaaa
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 09.11.14 19:53

Tak pokud to nevadi tobě tal jdi:-) ja bych nešla mám ráda společnost a samotnou by mě to nebavilo

Jemys
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 19:53

Šla bych, naprosto bez problému. Nevidím na tom nic hroznýho

Rozinka24
Kecalka 228 příspěvků 09.11.14 19:53

Šla bych sama. Taky to tak dělám, protože tady skoro nikoho nemám.. Teď uvažuju, že půjdu i sama na ples, ale to už je asi moc :(

Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 09.11.14 19:54

Proč by to některým bylo blbé a nešly byste? Jako, říkám si, že sama tam jít je trapné, ale když tam bude narváno, tak bych se ztratila někde v davu u podia a třeba bych se tam s někým i mohla seznámit, nebo jsem naivní?

Rozinka24
Kecalka 228 příspěvků 09.11.14 19:55
@Janiiska píše:
Proč by to některým bylo blbé a nešly byste? Jako, říkám si, že sama tam jít je trapné, ale když tam bude narváno, tak bych se ztratila někde v davu u podia a třeba bych se tam s někým i mohla seznámit, nebo jsem naivní?

Hlavní je, aby ses ty cítila dobře. Nikdo tě pozorovat nebude, mám to ozkoušený. Navíc jak říkáš, na to místo se to i hodí, není to žádný trapas, nepřijde mi to. Chodím sama na klavírní koncerty v kavárně a je to fajn, užívám si hudbu.

CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.14 19:55

Asi nešla - být na koncertě sama. Možná na něco, co má trochu přesah a je u toho třeba klid a vnímání, např. vážná hudba apod. A doufám, že se nikdy neocitnu v situaci, kdy bych neměla s kým jít tam, kam chci :oops:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65111 příspěvků 09.11.14 19:56

@Janiiska Já bych nešla, protože by mě to samotnou nebavilo… já chodím nerada i sama na oběd (myšleno do závodky :mrgreen: ).

Janiiska
Závislačka 3921 příspěvků 09.11.14 19:57

No v davu, kde se ztratím tak se budu cítit dobře. :) @Rozinka24
Tak vidím, že některé by samy šly a některé ne.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >