Slyšeli jste o kávě na hubnutí ?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZuziZlin
Povídálka 37 příspěvků 11.04.19 20:49
Slyšeli jste o kávě na hubnutí ?

Ahoj holky, už jste slyšeli o nápojích na hubnutí? Právě je zkouším, tak jestli s tím mate zkušenost ???? děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 11.04.19 20:53

Slyšel jsem o kávě na hubnutí. To se vezme dvacet půlkilových balení kávy, dají se do báglu a s tím báglem se chodí po horách, čím dál a déle, tím líp to účinkuje :palec: A dá se tak dokonce i přivydělat, to třeba když se ta káva nese jen z údolí na vrchol a tam se prodá do horské chaty. A funguje tak i mnoho dalších věcí, nejen káva :* :srdce: :mavam:

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 11.04.19 20:57

:lol: :lol: :lol: Bože to jsou zas h…a!

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.04.19 20:57

Mne se tomu nechce věřit :mrgreen:, takových zaručených “věcí” již na trhu byly a nic :mrgreen: :mrgreen:

ZuziZlin
Povídálka 37 příspěvků 11.04.19 20:58

@Hroznej puberťák děkuji za zprávu. Myslela jsem, ze toto je portál o maminkach a miminkach, co chtějí vypadat Dobre a nemít okolo takové blbé kecy :) já se slusne ptám, zda to někdo pije taky, chtěla jsem vědět, jak se po tom cítí a jak jim ubývají centimetry. Foto je moje, nestydím se za to, ze mám dítě ale stáje jsem žena :heart_eyes:

J.O.V
Kecalka 187 příspěvků 11.04.19 20:59

Upravit jídelníček a sportovat jediná účinná metoda. Na jedné fotce vyfoukle břicho na druhé zatažené. Jiný rozdíl nevidim

ZuziZlin
Povídálka 37 příspěvků 11.04.19 20:59

@lucije28 Luci foto je moje, jak píšu výše, jsem žena a tím, ze mám dítě, neznamená, ze mám byt v sekci nejatraktivni. Ty mas zkušenost? :)

thommaska
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 11.04.19 21:00

Bože tomu opravdu ještě někdo věří?? :zed: hodně pohybu a změna stravy, to je jistější, ne utrácet za hubnoucí kávu…

ZuziZlin
Povídálka 37 příspěvků 11.04.19 21:16

@thommaska jelikož mám dítě, tak nemám čas trávit v posilovně za tisíce, tak si radši koupím drink a hubnu bez cvičení. Je na tom něco špatně? Miluji lidi, co to ani nevyzkouseli, ale ví vlastně úplně vše :blush:

ZuziZlin
Povídálka 37 příspěvků 11.04.19 21:17

@J.O.V a váhu jsem si upravila jak? Photoshop? :lol: :lol: :lol:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 11.04.19 21:23
@ZuziZlin píše:
Ahoj holky, už jste slyšeli o nápojích na hubnutí? Právě je zkouším, tak jestli s tím mate zkušenost ???? děkuji

hm, modelka se selfíčkem, ó já jsem krásná, luxusní póza jak na mole, i s tou náloží pih na břiše a hororovým tetováním lezoucím z bikinek. Prostě kus. :mrgreen:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 11.04.19 21:24
@ZuziZlin píše:
@Hroznej puberťák děkuji za zprávu. Myslela jsem, ze toto je portál o maminkach a miminkach, co chtějí vypadat Dobre a nemít okolo takové blbé kecy :) já se slusne ptám, zda to někdo pije taky, chtěla jsem vědět, jak se po tom cítí a jak jim ubývají centimetry. Foto je moje, nestydím se za to, ze mám dítě ale stáje jsem žena :heart_eyes:

nepije, protože má mozek a nevěří na bludy.

Týna K.
Kelišová 5005 příspěvků 11.04.19 21:25

Nesmysl, stejně jako všechny ostatní “hubnoucí” tablety, čaje atd atd. Nechápu, že se stále najdou lidé, kteří jsou ochotni za takové produkty utrácet peníze. Vyvážená strava a pohyb je jediný způsob jak efektivně zhubnout.

leryl
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 11.04.19 21:26

Tak je to káva nebo jiný nápoj? Pokud je to instantní nápoj není to nic zdravého. Ten byl úbytek váhy není nic moc a kdo chce hubnout bez změny jídelníčku a bez pohybu, dočká se jojo efektu.

Kajak18
Kecalka 391 příspěvků 11.04.19 21:27

Tak já tomu i věřím. Kafe normálně nepiju, ale když si ho dám, tak mě zaručeně protáhne a hned mám o kilčo míň. :D :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama