Slyším vyzvánění telefonu, i když nikdo nevolá

1
5.6.20 16:17

Slyším vyzvánění telefonu i když nikdo nevolá

Zdravím, už několik let slýchávám občas zvuk jako kdyby někdo někomu volal. Ten zvuk, než ten druhý hovor přijme. Ale nikdo nikomu nevolá. Není to nějak pravidelný, ale občas to slyším a když se někoho zeptám tak nechápe o čem mluvím. :nevim: Slyšíte to někdy taky? Nebo je se mnou něco špatně. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1172
5.6.20 16:22

Přímo vím co myslíš! Občas to taky slyším, jak kdyby to měl někdo na reproduktor.. ještě říkám chlapovi, hele ty někomu voláš?:joy: Kouká na mě jak na blázna, tak asi nejsem. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9931
5.6.20 16:29

Taky to slýchám, ale já pak zjistila, že to dělá u sousedovic baráku zvonek

Příspěvek upraven 05.06.20 v 16:41

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
5.6.20 16:31

Vyměnila bych prášky nebo doktora, jedno z toho ti určitě nesedí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
200
5.6.20 16:42

Ano, taky to slýchám, neboj, je to normální i když nevím, co to je a nikdy jsem to nerozklíčovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4263
5.6.20 17:05

Taky to slyším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6230
5.6.20 17:59

Já to tak mám s budíkem. Když jsem minulej rok chodila na brigádu, každou noc mě klidně i 5× vzbudil zvuk budíku. Nepomohla ani změna vyzváněcího tónu. Chodila jsem tam hrozně nerada, takže u mě to bylo určitě psychikou. Nemáš třeba stres z toho, že ti někdo (klidně konkrétní) zavolá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2077
5.6.20 18:03

Taky se mi obcas stane, i venku, ale tam si myslim, ze to je treba z neciho auta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
5.6.20 19:01

Fakt? Já to občas slýchám taky! Radši jsem to nikomu neříkala, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1172
5.6.20 19:32
@Murka píše:
Fakt? Já to občas slýchám taky! Radši jsem to nikomu neříkala, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :D

Upřímně i já jsem ráda, že v tom nejsem sama. :D Kolikrát jsem si říkala, že úplně bláznim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
5.6.20 19:35

Tak presne to same taky slychavam. Myslela jsem ze je to z vedlejsiho bytu nekdo vola a ma to na reprak. Ale ted tam nikdo nebydli a slysim to dal :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
251
5.6.20 19:35

Taky to slychavam, ale vim odkud to jde, venku pred balkonem mame zavory s “mluvitkem”…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3188
5.6.20 21:40

Prý je to to samé jako se zvukem dopadu kovové kuličky na podlahu, kterou dost lidí slyší. Někde na netu i je, jak se ten jev jmenuje. Také to občas mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
18.6.20 16:22

Tak jsem zjistila, ze to take slycham. Hned jak jsem dnes uslysela, tak jsem si vzpomnela na tuto diskusi. Sedim uprostred sokolovny a nikdo nevola a slysim tuuut tuuut tuuut :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama