Smajlíky na eMiminu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 11144 příspěvků 02.05.18 12:29
Smajlíky na eMiminu

Zdravím všechny,

naše smajlíky v diskuzi čeká letos redesign (už jsou zastaralé, v mobilní verzi jsou rozpixelované). A než se do nich pustíme, jdu se zeptat na váš názor.

Rádi bychom je nasadili stejné, jako jsou tu teď, akorát v modernější podobě, více podobné Facebooku. Co si o tom myslíte? + Jaké smajlíky tu postrádáte (používáte třeba na Facebooku) a které vám tady připadají zbytečné?

Díky za všechny názory,
Monika :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Michalka80
Kelišová 5612 příspěvků 02.05.18 12:33

Chybi mi smajlik, ktery vyjadruje strach nebo leknuti

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 12:41

Stačilo by mi používat vysmátého, smutného, hlavou do zdi, kytičku… zrušila bych toho blijícího akorát mě to láká to používat :mrgreen:

Káťa19
Kelišová 7365 příspěvků 20 inzerátů 02.05.18 12:48

Super, zachovala bych stavajici ikonky :palec:

Pipet
Generální žvanilka 24108 příspěvků 02.05.18 12:52

Já nechci facebookové, já chci emiminí smajlíky…
Jako nějak je „technicky“ vylapšit, ale ve stejném designu :pankac:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 02.05.18 12:59

Miluju vašeho smajlíka mlátícího hlavou o zeď, v telefonu mi strašně chybí :mrgreen: Jinak bych přidala smajlíka ve stylu „opice s rukama přes pusu/přes uši“. Jinak taky souhlasím, že tenhle design je ok, facebookoví smajlíci se mi nelíbí. Když už, tak ala Iphone.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 13:07

@admin nechala bych tento design.. chybí mi jen takový, který vyjádří to, co já nemůžu, pak bych dostala ban :lol: nejvíc stejně používám tyto :lol: :hug: :pankac: :cert: :zed: :poblion: :think:

stinga
Závislačka 4172 příspěvků 6 inzerátů 02.05.18 13:13

Též netoužím po facebookových smajlících, proč se opičit a být všichni stejní?, tito jsou roztomilí a k emiminu patří

rokris
Kelišová 6255 příspěvků 02.05.18 13:21
@Pipet píše:
Já nechci facebookové, já chci emiminí smajlíky…
Jako nějak je „technicky“ vylapšit, ale ve stejném designu :pankac:

Souhlas. Už nebudou tak hezcí. Měla jsem tu ty zasstaralé ráda. :srdce:

Macik.S
Kecalka 294 příspěvků 02.05.18 13:21

Používám převážně WhatsApp a tam se mi smajlíci opravdu líbí :palec: Ale nechala bych ty, co tu jsou jen nový, lepší design. :mavam:
Jinak souhlasím s @Popokatepetla smajlíci přes pusu/oči/uši jsou fajn.

stankaSR
Kecalka 450 příspěvků 02.05.18 13:41

Chýba mi smajlík čo si pleskne dlaňou o čelo, ten by som používala namiesto slov. Facebookové smajlíky sa mi nepáčia.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 13:42

Používám všechny ty, které jsou tu uvedené a líbí se mi, nějak měnit bych je nechtěla. Jen ten :poblion: je opravdu takový, že je lépe se jeho použití raději zdržet.
A taky se mi líbily některé smazané, třeba :evil: :idea: :!:

Petule030
Kelišová 5756 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 13:49

Taky bych nechala stejné smajlíky, třeba je „obnovit“, ale ne do facebookého designu. Co bych ocenila já, je smajlík s jakoby rezignovaným úsměvem. Na výraz toho používám 8), protože ty brýle trochu dělají dojem sklopeného pohledu. Ale úplně to nevystihuje zamýšlený výraz ;)

Uživatel je onlinemrav
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 02.05.18 13:58

Nechal bych stejné - akorát kromě pankáče ještě bych dal smajlíka ne. Nápad @Michalka80 se mi zdá být taky dobrý. :mavam:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.05.18 13:58

Chybí mi nějakej normální úsměv, tohle tady je všechno takové vyzubené, jsem zvyklá dát jen dvojtečku a závorku a občas se leknu, že to zní, jak kdybych se holkám v diskuzi o snažení vysmívala, přitom to měl být jen milý decentní povzbuzující úsměv.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >