Reklama

Smazaly jste vy/váš partner fotky s ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Laura215
Stálice 55 příspěvků 07.03.17 11:59
Smazaly jste vy / váš partner fotky s ex?

Ahoj holky, mela bych dotaz… kdyz se rozejdete s přítelem a mate nový vztah, mažete z Facebooku, instagramu…fotky s bývalým? A dále, vadilo by vam naopak, kdyby je váš přítel nesmazal? Ja osobně smazala vše hned po rozchodu, můj přítel ale fotky s bývalou na FB a instagramu stále ma. Vadí mi to, ale nevim, zda mu to rict, zda to neni pres čáru, mu do tohohle mluvit. Moc díky na názory

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 07.03.17 12:04

Ahoj, taky jsem smazala, A asi bys mu to říct měla, já osobně nevím, ten můj tam ani žádné neměl a naopak si nepridává ani žádné semnou a to jsme spolu už 2 roky. Zkusmu to říct, v klidu, určitě to vezme dobře :kytka:

verusak60
Nováček 8 příspěvků 07.03.17 12:06

Nemám s tím problém. přítel byl s bývalkou několik let a na FB měl spoustu fotek společných. Je to jeho životní historie, životní příběh. Nyní na fotkách figuruji já. Proč bych měla jančet z toho, že tam fotky jsou? Koneckonců je to o dohodě obou ex jestli tam ty fotky má ne? Co se týče fotek v PC a tak, naučila jsem se ignorovat a nepátrat. nechci si vztah s novým přítelem ničit tím, že se budu chovat jako stíhačka.

Kajule21
Kelišová 5337 příspěvků 7 inzerátů 07.03.17 12:06

@Laura215 Naštěstí jsem zažila rozumu a necpu všechno na FB, takže tam mám možná tak jednu fotku, na které je bývalý, jinak nic…V mobilu nebo v PC by se možná nějaká našla, ale to asi proto, že bude zapomenutá. Manžel má v mobilu a možná i v PC nějakou fotku či video, kde je bývalá, ale to ne proto, že by si fotil ji, ale fotil třeba psa nebo malého a ona se tam někde vyskytla nebo mihla…Ale je to věc názoru. Oba máme minulost vyřešenou, jsme manželé, věříme si, takže nás nějaká fotka bývalých partnerů nerozhází… :) :nevim:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.03.17 12:08

Ahoj, mně by to nevadilo a sama je nemažu. Max pokud mám třeba s bývalým profilovku, tak si dám jinou. V mazání fotek moc nevidím smysl, stejně okolí ví, že jsem měla předchozího přítele a teď mám nového, stejně jako o mé minulosti ví přítel, smazáním fotek se bývalý nevymaže úplně.

Paola21
Závislačka 3411 příspěvků 07.03.17 12:08

Asi mu to nepřijde tak důležité, hlavně, že teď tam má fotky jen s tebou.)

verusak60
Nováček 8 příspěvků 07.03.17 12:09
@Kajule21 píše:
@Laura215 Naštěstí jsem zažila rozumu a necpu všechno na FB, takže tam mám možná tak jednu fotku, na které je bývalý, jinak nic…V mobilu nebo v PC by se možná nějaká našla, ale to asi proto, že bude zapomenutá. Manžel má v mobilu a možná i v PC nějakou fotku či video, kde je bývalá, ale to ne proto, že by si fotil ji, ale fotil třeba psa nebo malého a ona se tam někde vyskytla nebo mihla…Ale je to věc názoru. Oba máme minulost vyřešenou, jsme manželé, věříme si, takže nás nějaká fotka bývalých partnerů nerozhází… :) :nevim:

Asi by mě třeba štvalo, kdyby měl partner na ploše složku s fotkami, ale prostě jeho fotogalerie a fotky z minulosti jsou jeho problém :-) a když chce, může mi leccos ukázat. Zase tak mě nic nerozhází ;-)

jary1
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.03.17 12:10

@Laura215 pokud tě ex naštval, tak chápu, že smažeš fotky, ale jinak myslím, že je to tvoje minulost a ta k člověku patří.
A hlavně chlapi to mají trochu jinak než ženský. Neřeší to tak.
A co je nejdůležitější, že teď tam budou fotky s tebou, takže před ex máš navrch :lol:

MariMart
Kecalka 180 příspěvků 07.03.17 12:11

Když pominu to, že si myslím, že osobní život na sociální sítě moc nepatří, tak ne, nesmazala. Nevím proč bych měla kus svého života „smazat“. Minulost prostě smazat jaksi nejde a vztah je alespoň doufám, stále věc reality a ne fotek na fb. Totéž platí u partnera, nenutila bych.

elen-ka
Extra třída :D 11923 příspěvků 10 inzerátů 07.03.17 12:12

@Laura215 nevím jak na fb, ten jsem v době posledního rozchodu neměla, ale já si fotky z dovolených s bývalými příteli nechala, na některých je i bývalý přítel.
Pokud bych to měla mazat, tak proto že já chci, ne proto, že partner z nějakéhod důvodu žárlí na mou minulost.

warita
Kelišová 7465 příspěvků 07.03.17 12:15
@Laura215 píše:
Ahoj holky, mela bych dotaz… kdyz se rozejdete s přítelem a mate nový vztah, mažete z Facebooku, instagramu…fotky s bývalým? A dále, vadilo by vam naopak, kdyby je váš přítel nesmazal? Ja osobně smazala vše hned po rozchodu, můj přítel ale fotky s bývalou na FB a instagramu stále ma. Vadí mi to, ale nevim, zda mu to rict, zda to neni pres čáru, mu do tohohle mluvit. Moc díky na názory

ja vetsinou mazala spis v navalu vzteku po rozchodu.

Na FB moc nechodim a uplne jsem zapomela, ze tam mam nejakou fotku s ex v odlehle slozce. Manzel ji po x letech nasel a zacal to strasne resit. Tak jsem to smazala, ale ta reakce se mi nelibila.

Byt tebou to necham byt. Kdyby s byvalkou byt chtel, tak ted neni s tebou. Chlapy zarlive sceny moc nemusi, tak at to vasemu vztahu neublizi.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 07.03.17 12:16

Fotky, co jsem měla v počítači jsem vymazala všechny. Na fb jsme měli snad jednu fotku, tu jsem vymazala, ale mám tam nějaký fotky z jeho maturáku nebo tak, ty jsem tam nechala…Přítel měl v počítači fotky s bývalkou, nějakou dobu jsem to neřešila, ale pak mi to začalo vadit, používáme společný počítač a furt čumět na tu složku mě iritovalo :D Naznačila jsem mu, že to mazat nemusí, ale jestli by si to aspoň mohl dát nějak do pryč, abych na to nemusela koukat a on to rovnou smazal :D

zoidberg
Extra třída :D 11474 příspěvků 07.03.17 12:17

Nesmazal jsem a nikdy nesmažu.

Míša2014
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 07.03.17 12:17

Ne, dokonce se na ně kolikrát ráda podívám a vzpomenu si na doby co jsou pryč. Dyť je to přeci kus života. S manželem to máme stejně. Samozřejme nemáme bývalé nikde vystavené ale fotky v pc jsou i nějaké vyvolané foto bych našla :mrgreen:

allluck
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 07.03.17 12:23

My to s přítelem taky moc neřešíme. já dokonce našla i jednu starou paměťovku, dali jsme jí spolu do pc a byly tam fotky i videa právě s ex. říkám přítelovi, jestli to mám smazat (zkoušela jsem ho :mrgreen: ) a on sám řekl, že ne, že je to přeci můj kus života. takže jeho reakce byla super :palec: jemu taky dala bývalá fotky, kde je i ona s jejich společným synem. ale má je schovaný ve skříni. je pravda, že z fb jsem fotky s bývalým smazala, protože vím, že mi tam lezou lidi na profil se dívat a když už s ním nejsem, tak proč bych tam ty fotky měla mít… každý to asi máme jinak

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Královské děti na sebe na svatbě strhly všechnu pozornost. Už zase!

Pětiletý princ George na sebe strhl veškerou pozornost na sobotní svatbě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama