Smazání starého fb účtu - nemám přístupové údaje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
19.4.22 00:31

Smazání starého fb účtu - nemám přístupové údaje

Ahoj, je tu prosím někdo, kdo má zkušenosti se smazáním starého fb účtu, ke kterému už ale nemá přístup?
Za mého raného mládí jsem měla fb účet, který jsem ale po pár letech přestala používat a vytvořila profil jiný - dospělejší :lol: :mrgreen: Ten starý ale samozřejmě pořád existuje a já bych se ho ráda zbavila, ale bohužel se k němu nedostanu. Vzpomněla jsem si na email i heslo k němu, ale fb mě chce ověřit podle dokladu totožnosti, jenže já mám na tom profilu místo jména tehdejší dětskou přezdívku, takže předpokládám, že i kdybych to s tím dokladem zkusila, tak to fb neuzná :D Zkoušel někdo třeba tak dlouho nahlašovat svůj starý profil, až ho fb smazal? A za co jste ho nahlašovali?
Předem díky za rady :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
613
19.4.22 01:20

O tom ověřování Teda nevím, ale pokud se do účtu nemůžeš dostat tak skoro není způsob.

Ještě leda nahlásit starý ucet jako že se někdo snaží vydávat za tebe; Pretending to Be Someone - > Me
ale jakou to bude mít úspěšnost, to opravdu nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
19.4.22 07:40

Hele tohle řešila kamarádka. Účet ji byl odcizen. Ona to nahlasovala snad 100× a nic. Účet stále je. Tak to vzdala. :nevim:
Vím, asi jsem moc neporadila. Ale byla ve stejné situaci jako ty. Jen s rozdílem, že ji byl účet odcizen. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14883
19.4.22 11:03

@zd.98 Zkus se tam přihlásit, ale napiš špatné heslo, do emailu ti přijde žádost o obnovení hesla, třeba se tam pak dostaneš. Jestli ne, tak zkus podporu FB, vysvětli situaci, ono to třeba nějak půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
19.4.22 11:12

Já bych ten doklad zkusila. Já tak nedávno nahrávala OP, ale zamazala jsem číslo OP a rodné číslo a v pohodě to prošlo. Třeba ověřují něco jiného než jméno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
21.4.22 11:39

Děkuji všem, asi ještě zkusím tu občanku a když to neprojde, tak mi nezbyde nic jiného, než se na to vyprdnout 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat