Smazaný deníček o dvojčatech v pěstounské péči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 13.02.17 10:41
Smazaný deníček o dvojčatech v pěstounské péči

Dobrý den,

chtěla bych znát důvod, proč byl smazán deníček o ženě, jenž se po porodu vzdala svých dvou dcer (dvojčat) a nyní je žádá zpátky do péče / přesný název deníčku si nepamatuji. Nevšimla jsem si, že by tam autorka deníčku byla nějakým způsobem hrubě urážena! Pakliže je na emiminu nepřípustné vyjádřit k takovému chování „matky“ názor, jenž byl vesměs totožný u většiny diskutujích, nemá smysl jakékoliv diskuze na tomto webu otevírat. V klasických diskuzích se totiž objevují názory, které se samozřejmě nemusí, a mnohdy ani nemají zalíbit tomu, či onomu uživateli! Autorka tu deníček dobrovolně zveřejnila, vy jako admini jste ho zde uveřejněli (včetně fotek dětí-pro mě v tomto případě absolutně nepochopitelně!) a kvůli reakcím, které upřímně snad ani jiné být nemohly (jste přece web pro MAMINKY S DĚTMI) smažete celý deníček včetně diskuze?! Tím, jak se uživatelka vyprofilovala si, kupodivu :roll:, obdiv zdejších uživatelek nezískala…To se snad ale dalo čekat, že maminkám s dětmi bude její chování připadat přes čáru, možná doslova pobuřující. Jsme na takový druh chování vesměs dost citlivé, možná háklivé. To hodláte vždy smazat nebo zrušit jakoukoliv diskuzi, která se nelíbí tomu, či onomu uživateli? V tom případě mi to připomíná totalitní praktiky a na webu s takovými podmínkami nehodlám zůstávat.
Monika Břusková

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
 
destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 10:43

@Monísek12 Tady chce někdo ban :think: Ale taky by mě to zajímalo.

 
Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 13.02.17 10:45

Mas pravdu. Hlavně, ze tam nechali cely den fotky oněch dvojčat a vyhrožovali banem těm, které vložili odkaz na diskuzi uživatelky s žádostí o porodné :poblion: Za to by se měl snad zabanovat admin.

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 10:46

Já ti řeknu jaký byl důvod… admini to opět POSR*ALI a zveřejnili anonymní deníček, který když se koukneš přes mobil tak anonymní vůbec nebyl… ale místo toho aby uznali svou chybu tak to celé smazali. A to, že nechali celý den na hlavní straně foto dětí, na které nemá autorka žádné právo, to je největší hnus! Autorka deníčku tady od včerejška nebyla takže ta o to smazání asi nežádala

 
Star007
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 13.02.17 10:46

Myslím, že většina diskutujících řešila to, co nám přišlo divné. Autorku nikdo neurážel. Ale co bychom v našem „demokratickém“ státě chtěli. Cenzura přece frčí v médiích, na internetu, tak proč ne tady. Nejsme přece naivní. Na plná ústa se v této zemi může mluvit jen s neustálou hrozbou sankcí :pankac:

Příspěvek upraven 13.02.17 v 10:48

 
araw
Neúnavná pisatelka 16609 příspěvků 13.02.17 10:47
@destrukce píše:
@Monísek12 Tady chce někdo ban :think: Ale taky by mě to zajímalo.
:mrgreen: jo, jo, co je to mafry, vladnou tu zvlastni praktiky. Ale nejak me to neudivuje :(
 
Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 13.02.17 10:50

@Doe_Jane presne tak. Dobry bylo, jak te peskovali za zverejneni odkazu, kde se dal zjistit nick anonymni autorky denicku a sami jeji jmeno zverejnili :mrgreen:. Opravdu profesionalove :mrgreen: a ani nemaji koule na to se omluvit :roll:.

 
Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 13.02.17 10:52
@Doe_Jane píše:
Já ti řeknu jaký byl důvod… admini to opět POSR*ALI a zveřejnili anonymní deníček, který když se koukneš přes mobil tak anonymní vůbec nebyl… ale místo toho aby uznali svou chybu tak to celé smazali. A to, že nechali celý den na hlavní straně foto dětí, na které nemá autorka žádné právo, to je největší hnus! Autorka deníčku tady od včerejška nebyla takže ta o to smazání asi nežádala

Přesně tak. :palec: @destrukce To by museli zabanovat půlku lidí tady :roll: Na to, že to jde do kopru si tady stěžují už skoro všichni :roll:

 
Gorlami
Závislačka 3231 příspěvků 3 inzeráty 13.02.17 10:54

@admin Sorry jako.

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 10:55
@Gorlami píše:
@Doe_Jane presne tak. Dobry bylo, jak te peskovali za zverejneni odkazu, kde se dal zjistit nick anonymni autorky denicku a sami jeji jmeno zverejnili :mrgreen:. Opravdu profesionalove :mrgreen: a ani nemaji koule na to se omluvit :roll:.

no to jo :D
ale tady je to poslední dobou fakt husté… Admini vůbec nefungují, kolikrát je tady půl dne diskuze od trola, všichni volají admina a admin nikde, nebo přijdou jen na zavolání, nepřečtou si diskuzi a hned vyhrožují, třeba v diskuzi výměna manželek, jak někdo citoval romku a byl označený za to, že má rasistické řeči :mrgreen: a nebo jak mi pozastavili diskuzi o nemocných dvojčatech protože to prý chtěli ověřit i když by se v diskuzi dozvěděli o tom, že to má pod sebou nadace, ale to by něco museli dělat a hlavně číst…

 
destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 10:55
@Gorlami píše:
@admin Sorry jako.
:lol:
 
Bobby
Extra třída :D 14047 příspěvků 13.02.17 10:56

Tak jsem si chtěla přečíst další reakce a deníček nikde..o ban nestojím, ale přiznávám, že mě to zajímá..

 
Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 13.02.17 10:56

@Šmoulice Já tu k deníčkům přispívala opravdu minimálně. O to víc mě překvapilo, že byť tam autorka nebyla hrubě urážena a posílána do…, tak byl deníček smazán. Popravdě mě ani nenapadlo, že o smazání deníčku mohla požádat sama autorka…to je tím, že přesně nevím, jak to tu chodí a jaké jsou možnosti :oops: :mrgreen:

 
Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 13.02.17 10:56
@Doe_Jane píše:
no to jo :D
ale tady je to poslední dobou fakt husté… Admini vůbec nefungují, kolikrát je tady půl dne diskuze od trola, všichni volají admina a admin nikde, nebo přijdou jen na zavolání, nepřečtou si diskuzi a hned vyhrožují, třeba v diskuzi výměna manželek, jak někdo citoval romku a byl označený za to, že má rasistické řeči :mrgreen: a nebo jak mi pozastavili diskuzi o nemocných dvojčatech protože to prý chtěli ověřit i když by se v diskuzi dozvěděli o tom, že to má pod sebou nadace, ale to by něco museli dělat a hlavně číst…

S těma cigánama ve výměně (diskuzi), to jsem se musela fakt smát :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.02.17 v 10:57

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 10:56
@Šmoulice píše:
Přesně tak. :palec: @destrukce To by museli zabanovat půlku lidí tady :roll: Na to, že to jde do kopru si tady stěžují už skoro všichni :roll:

asi tak, jako Admini se tady chovají jak kdyby jim to tady celé patřilo, ale až odejdeme my všichni, tak oni nebudou mít práci

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >