Smazaný soubor - lze obnovit?

2901
6.3.10 15:19

Smazaný soubor - lze obnovit?

Ahoj, včera jsem si nedopatřením smazala soubor (složka fotek). Dala jsem ho do koše a z toho koše odstranila). Teď bych ho ale potřebovala zpátky … jde to jinak než přes obnovu sytému? Mám Windows Vista … Díky za radu, Bghira

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24324
6.3.10 15:30

pry to jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
6.3.10 15:31

Pry musis mit programek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
6.3.10 15:50

Podle mě obnova systému v tomto nepomůže, ale nějak to určitě jde, jen netuším jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
6.3.10 15:55

Katko, díky za tip. Ani mě nenapadlo, že na to existuje nějaký prográmek a ono je jich spousta. Už jsem si jeden stáhla a zkouším to…

Aspero, já se v tom vůbec nevyznám. Je možný, že obnova k určitému datu by byla naprd - a tím progrmame to snad bude i jednodušší :nevim: Snad nic nepohnojím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
6.3.10 15:56

Obnova vrátí jen odinstalované soubory a zruší nainstalované, na data právě myslím nemá vliv. Ten program snad pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
6.3.10 15:57

Těch programů je opravdu hodně - http://www.stahuj.centrum.cz/…/obnova_dat/ a neměl by to být určitě problém, nemá se tam co pohnojit.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
6.3.10 16:01

Holky, tisíceré díky :kytka: Našla jsem a obnovila, co jsem potřebovala, UUUF … Pro příště už budu chytřejší :pankac: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
6.3.10 16:48
:palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26894
6.3.10 17:41

baghiro - jenom chytrou radu, co vím od manžela (sama tomu nerozumím), protože mě počítač zlobil a každou chvíli se mi smazalo něco jinýho, než jsem měla označený… když se ti to stane, tak hlavně nesmíš nic ukládat na disk, tzn. všechno pozavírat bez uložení, protože se může stát, že novýma datama přepíšeš to místo, kde byly ty starý a už se ti to obnovit nepovede. A určitě na to ani nespolíhej, protože mě se neobnovila spousta věcí, někdy se to prostě nepovede. Prográmků je víc, tak si stáhni ještě nějaký, kdybys potřebovala. A všechno při obnově nejlíp ukládat na externí disk, jinak se může stát, to co píšu výš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
6.3.10 18:53

Martýsku - díky moc:) Ale já tohle běžně nedělám, na údržbu PC mám manžela (který byl dneska pryč, navíc ten obnovený soubor nebyl pro jeho oči … jinak bych se do takových akcí sama nikdy nepouštěla:)

Ale program na obnovu dat mám uložený (vybrala jsem Pandoru Recovery a osvědčila se).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama