Smažené žampiony-budou hotové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Želvuška Eluška
Povídálka 35 příspěvků 24.08.18 09:05
Smažené žampiony-budou hotové?

Ahoj ženy, chci dělat smažené žampiony klasicky v trojobalu a napadlo mě.. Stihne se ten žampion udělat jen během toho smažení nebo to nějak upravujete předem? :lol:

Reakce:
Bandii
Ukecaná baba ;) 1273 příspěvků 24.08.18 09:06
@Želvuška Eluška píše:
Ahoj ženy, chci dělat smažené žampiony klasicky v trojobalu a napadlo mě.. Stihne se ten žampion udělat jen během toho smažení nebo to nějak upravujete předem? :lol:
:mrgreen: neboj, to smažení jim postačí ;)
Želvuška Eluška
Povídálka 35 příspěvků 24.08.18 09:12

@Bandii super :mrgreen: díky díky :oops: :kytka:

lucynka25
Echt Kelišová 8666 příspěvků 24.08.18 10:02

@Želvuška Eluška nene,staci usmazit ;)

Želvuška Eluška
Povídálka 35 příspěvků 24.08.18 18:11

@lucynka25 moc děkuji, byly výborný :oops: :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >