Smažené žampiony-budou hotové?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 24.08.18 09:05
Smažené žampiony-budou hotové?

Ahoj ženy, chci dělat smažené žampiony klasicky v trojobalu a napadlo mě.. Stihne se ten žampion udělat jen během toho smažení nebo to nějak upravujete předem? :lol:

Reakce:

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 24.08.18 09:06
@Želvuška Eluška píše:
Ahoj ženy, chci dělat smažené žampiony klasicky v trojobalu a napadlo mě.. Stihne se ten žampion udělat jen během toho smažení nebo to nějak upravujete předem? :lol:
:mrgreen: neboj, to smažení jim postačí ;)

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 24.08.18 09:12

@Bandii super :mrgreen: díky díky :oops: :kytka:

lucynka25
Echt Kelišová 7675 příspěvků 1 inzerát 24.08.18 10:02

@Želvuška Eluška nene,staci usmazit ;)

Želvuška Eluška
Povídálka 31 příspěvků 24.08.18 18:11

@lucynka25 moc děkuji, byly výborný :oops: :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >