Směnárna náhradních dílů Lego Duplo

604
22.9.21 14:35

Směnárna náhradních dílů Lego Duplo

Ahoj, existuje? Máme desítky kostek na výměnu a naopak nám několik chybí do oblíbených setů, které se nedají nahradit. Existuje místo, kde se dá úspěšně měnit Duplo? Díky za typy. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
246
22.9.21 14:38

Na facebooku je skupina lego fanousku, lide tam hlavne prodavaji/nabizeji, ptaji se na ruzne veci…treba tam pochodis i s vymenou ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8975
22.9.21 14:40

@Nora4 vyloženě směnárnu neznám. Co znám je FB skupina Lego bazar, já ji ale moc nevyužívám. Na nákup použitých dílků je skvělá stránka www.detiakostky.cz ,dají se tam sehnat hlavně straší dílky, které jsou mnohdy zajímavější, než ty nové. Možná by stalo za to se tam zeptat, jestli i vykupujeme od jednotlivců. Pokud vám chybí konkrétní dílky z novějších sad, dají se objednat nové originály přímo od Lega, já jsem takhle dokupovat Lego, ale funguje to i na Duplo.
Prodat dílky nebo sady bych zkusila na jakémkoliv internetovém bazaru, prodává se to dobře, já jathle nakoupila hodně Dupla třeba na Modrém koníku nebo Mimibazaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
22.9.21 14:46

@Hoa Mai Já cíleně nic prodávat nechci, ale nechtěla jsem ani kupovat znovu celou novou sadu, potřebovala bych od bagrů a jeřábů a vláčků některé díly nové, praskly, nebo se ztratily neznámo kam a bez nich se jeřáb nehýbe apod. Dala bych za to třeba zvíře nebo koleje nebo něco, čeho máme hodně, nebo to tolik u nás nefrčí. Ten Facebook zkusím, to jsem neznala
Diky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat