Směny od půlnoci do 6 do rána, ano či ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 08.11.18 10:34
směny od pulnoci do 6 do rána, ano či ne?

Ahoj, mám možnost pracovat v kanceláři, jenže směny jsou od 12 v noci do 6 do rána, je to fakturace, proto musí být papíry nachystané ráno pro řidiče, práce by mě bavila, jen mám strach, že to noční nezvládnu, nemá někdo zkušenosti? děkuji

Příspěvek upraven 08.11.18 v 11:01

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 08.11.18 10:37

To už tady jednou bylo ne?..........to musíš vědět snad ty na co máš a na co už ne :roll:

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 08.11.18 10:39

A kolikrát se budeš ještě ptát?

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 08.11.18 10:50

tak to zkus a neptej se pořád dokola

Serpentini
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 08.11.18 11:30

Ježiš, taky jsem dělala noční a neumřela jsem :roll: Víš kolik lidí dělá noční, i třeba fyzicky náročnou práci a zvládají to?

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 08.11.18 11:35

@Serpentini jo kdybych neměla 2 malé děti, tak bych to taky neresila

Anny A
Kecalka 106 příspěvků 08.11.18 12:25

Ja ted nevim no ale myslim si ze nocni neni pro telo nic zdraveho. Zkus a uvidis. Plno lidi to zvlada a plno ne

terien
Echt Kelišová 8119 příspěvků 08.11.18 12:52
@esmeralda44 píše:
@Serpentini jo kdybych neměla 2 malé děti, tak bych to taky neresila

Tak tady založ 10 diskuzí, tím to určitě vyřešiš.

vokishka
Extra třída :D 12772 příspěvků 08.11.18 17:34
@Serpentini píše:
Ježiš, taky jsem dělala noční a neumřela jsem :roll: Víš kolik lidí dělá noční, i třeba fyzicky náročnou práci a zvládají to?

tak já si to taky zkusila a zjistila jsem, že nedokážu spát přes den. Bylo to strašný. Takže to má každý jinak. Ale podstatné je, že si to každý musí vyzkoušet sám, založením diskuze si to nevyzkouší.

enyf
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 08.11.18 19:21

No a jaká je alternativa? Máš i jinou možnost než vzít tuhle práci?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >