Směřuje náš vztah ke konci?

Anonymní
24.4.21 11:18

Směřuje to ke konci?

Ahoj, potřebovala bych slyšet upřímné názory na moji situaci.
Mám přítele jsme spolu cca rok a čtvrt. Každý jsme šli na jinou školu do jiného města a oba taky bydlíme jinde. Teď už k te situaci.
V lednu mu přítel z ničeho nic řekl, ze nevi jestli semnou chce byt a ze má nějaké pochybnosti. Druhy den jsme se hned osobně viděli a promluvili si o tom. On navrhl, ze se několik dni neuvidíme s nebudeme v kontaktu takže něco jako pauza (ale ujasnili jsme si, ze nikdo nic s nikým mít nebudeme) pauza trvala cca týden. Po tom týdnu mi začal zase normálně psát a o par dni později zamnou přijel, ze mě miluje a chce semnou byt, ze jsem mu chyběla a nechce to zahodit. Měsíc to bylo vše v pohodě. Ale po tom měsíci mě samotnou začali najednou prepadat myšlenky, ze si nejsem jistá jestli v tom jsem šťastná, což bylo způsobeno tím, ze jsem si začala všímat, ze já se mu docela podřizuju. Říkala jsem si, ze uvidím s nebudu z toho hned dělat halo. Par dni na to jsme si volali, byla jsem furt z toho nějaká nesva, tak jsem mu rekla, ze se citim nějak divně a věci, které mi vadí. On mi ještě řekl, jak je rad, ze jsem mu to rekla a ze mě chápe. O den později mi najednou vůbec neodepisoval. To se takhle táhlo ještě další den. Mě už to nastvalo a napsala jsem mu zda mi může říct, co se sakra děje. A on, ze proste nevi, co chce..Den na to jsme si volali. On řekl, ze proste na jednu stranu o mě nechce přijít, ale na druhou stranu nevi jestli mě furt tolik miluje. Ze ta vzdálenost je těžká, jak se vidíme opravdu málo. Proč se teda po ty pauze vracel ke mne se slovy, které jsem psala, když mi po mesici řekne zase něco takovýho? Co si myslíte o tenhle situaci a o jeho chováním? Díky moc za vaše názory :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8478
24.4.21 11:21

Myslim, ze citi, jak se pred nim oteviraji nove moznosti a nechce o ne prijit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
24.4.21 11:26

Vztahy na dálku jsou na prd. Řekla bych, že už tam ma rozjednanou nějakou jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
24.4.21 11:27

Prostě asi neví co chce. Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 11:33

@Dara90 Jemu 21 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Ayo
52
24.4.21 11:45

Jak často se vidíte?

Vypadá to, že neví, co chce. :/ Ale na druhou stranu, ty sama jsi měla také chvíli pochybnosti.

Osobně si myslím, že ne vždy je dobré to hned říct, pokud je to jen chvilková pochybnost na pár dní, dost to druhé straně ubližuje a vyvolá to pochybnosti i u druhé strany, což je i případ vás dvou.

Tak či onak, z jeho strany to asi moc vážné není, když si pomalu každý měsíc není jistý, jestli tě miluje. Asi bych se psychicky připravila na možný rozchod, ať už z jeho nebo tvé strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
24.4.21 11:48

A jak často se vidíte? Přijde mi to takový, že to vyšumělo na obou stranách. Jako po roce vztahu by to mělo vypadat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 11:57

@Ayo @Dara90 o víkendu, někdy jednou za 14 dní

• Citovat
  • Nahlásit
24.4.21 12:00

Teda já tady budu asi ošklivě a zle upřímná ale já bych na takovýhle vztah prdla. Prostě to na mě dělá dojem že už má rozjetého něco jiného a tebe má jako záruku kdyby mu to nevyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3744
24.4.21 12:09

Marníš čas, vztahy na dálku jsou jen pro vyzrálé partnery.

vrátil se po týdnu nechal si zadní vrátka a ty jsi zase otevřela, co čekáš, že bude dál?
Važ si sama sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3744
24.4.21 12:10
@Anonymní píše:
@Ayo @Dara90 o víkendu, někdy jednou za 14 dní

to je málo na vztah, který nemá pravidla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
24.4.21 12:13

V 21 se prostě nechce upínat na jednu holku, se kterou je chvíli (rok opravdu nic není). Chce si užívat, získat zkušenosti. Nech ho jít :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
52
24.4.21 12:21

Hmm, to není zas tak málo na vztah na dálku, pokud jste spolu třeba celý víkend. Osobně mi to přijde od něj jen jako výmluva. Dálka způsobuje, že se lidem stýská, štve je, že nejsou spolu apod. Ne, že díky tomu neví, jestli milují.

Sice ráda říkám, ať to lidi ještě zkusí, ale tady spíš ne, když to má opakovaně. Přece nebudeš trnout každý druhý týden, jestli ho zas nepřepadnou pochybnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
24.4.21 12:25

Myslim, ze ma na obzoru novou kocku a nevi, kterou z vas chce vic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24367
24.4.21 12:52

Je vám dvacet, jste spolu rok, měli byste kolem sebe poletovat a *** dvakrát denně. Ne se vidět dvakrát do měsíce a přemýšlet, jestli to vůbec má smysl. Nemá. Takovéhle odloučení drtí i prověřené dlouhodobě vztahy… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat