Smetanové krémy pro děti

15.2.20 23:55

Smetanové krémy pro děti

Zdravím, zajímá mě, jestli dětem dáváte tvarohové/smetanové krémy tipu Bobík apod… Jaký na něj máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

346
16.2.20 02:14

@MarieStar Dělám synovi domácího pribinacka z tvarohu a smetany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 04:49

Davala jsem a budu davat, ovsem jako dezert, nikoli jakojislo. Jinak domaci pribiňak je nelepsi a krasne se po tloustne, mňam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
236
16.2.20 05:08

Dávám čistý bílý jogurt nebo tvaroh. Pribinak, Olmik apod. jsou zbytečně přeslazené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14999
16.2.20 05:27

Tak zalezi jak starému dítěti myslíš. Starší ho obcas má, dostává ho u babiček, někdy i ve školce, ale nevyhledávaná to sám, když mu dám v krámu vybrat ať si vezme co chce, tak sáhne po normálním jogurtu. Mladšímu není ještě ani rok, tak tam ještě neplánuji nějakou dobu ani nabídnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
16.2.20 07:04

Když už, dávám Lipanek, je z těch všech nejméně chemický. Ale jestli ho má 1× za měsíc :nevim: miluje jogurty, takže jí spíš ty. Ale taky dávám a dávat budu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
16.2.20 07:18

Kupujeme pouze výjimečně, když mají děti na něco chuť. Ale kupujeme pouze smetanového nebo vanilkového Lipanka (ten má nejmíň chemie). A stejně ho děti kolikrát ani nedojí jak je to sladké. Jinak jedí bílou Holandii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41094
16.2.20 07:18

Začínala jsem cca v 10 měsících Matyldou. Když chodil do školky, tak měl jednu dobu každý den tvarohaček. Navidim na nich nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3220
16.2.20 08:25

Davala jsem obcas Lipanka. Pribinaka a Bobika jsme meli doma jednou, mladsi ho pak stejne nechtel, coz mi po ochutnani bylo hned jasne proc. Chutove hrozny, stejně jako termix. Starsi syn nemel rad ani ty Lipanky, vyrostl na bile Holandii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11723
16.2.20 08:34

Ne, jsou pěkně hnusý, když už tak dělám domácí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7388
16.2.20 09:32

@MarieStar Prakticky vubec. Vyjimecne to dostanou od babicky, rozrypou a nechaji nedojezene. Vic jim chutna obycejny bily smetanovy jogurt, bud samotny nebo s necim. Top 1 starsiho syna je momentnalne treba bily jogurt s domacim merunkovym pyre lehce posypany strouhanym pernikem.

Příspěvek upraven 16.02.20 v 09:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
757
16.2.20 09:32

Když už, tak jsem sáhla po Lipánkovi nebo jsem dělala domácí. Děti ho poprvé dostaly po 18M. Každý den mají jogurt Holandii (ochucený). Lipánek mají pouze jako zpestření… Mají ho max. jednou týdně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29042
16.2.20 10:34

Dělám sama z tvarohu, smetany a vanilkoveho cukru. Sem tam Lipanek nebo Tvarohacek, Pribinak je moc hustý.
Záleží, o jak staré dítě jde. Do roku, možná i déle je lepší se tomu vyhnout a nedávala bych v období, kdy dítě jí málo. Ne na úkor normálního jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13267
16.2.20 10:38

Dávala jsem je snad už od osmi měsíců. Měla jsem extrémně sladké mateřské mléko a dítě mi cokoliv neslazeného odmítalo. Potřebovala jsem ho aspoň částečně převést na jinou stravu a nic jiného mi nezbývalo. „Následky“ fakt nepozoruju. Dítě ve dvou a půl letech není obézní, většinu stravy má ovoce a zeleninu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12201
17.2.20 06:44

Já kupuji občas Lipánka nebo Pribiňáka, Bobik apod mi příjdou jak šlehačka, fuj.
Nejlepší je udělat domácí, domácí pribiňáček , cukr dáš nebo ne, dle sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama