Smí se dávat infacol rovnou ro pusinky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stydlivka001
Povídálka 12 příspěvků 16.03.19 12:02
Smí se dávat infacol rovnou ro pusinky?

Zdravím, otázka již položena v názvu temata. Ale mám ještě 2,za jak dlouho jste zpozorovaly, že začal fungovat? A jak jste s nimi spokojeny?
Náš malej začal na prdiky trpět už docela hodně. Brečí, křičí a kroutí se a ani se nevykaka, musím mu s tím pomoci. Teda až teď poslední 2 dny. Používaly jsme espumisan 5 kapek před každým kojením a přišlo mi, že fungoval tak 3 dny a pak už to šlo z kopce. Rve mi srdce, když vidím jak se trápí a slyším jeho zoufalý pláč :,( Tak doufám, že nám aspoň tohle zabere. :?

Reakce:
FenekUsaty
Závislačka 4697 příspěvků 16.03.19 12:21

Podle navodu se myslim dokonce ma davat primo do pusy. Ja ho davala do UM, protoze jsem nekojila, ale vim, ze to bylo tenkrat v rozporu s pribalovym letakem. Takze urcite muze, pokud se za ten rok a pul, co uplynul, neco nezmenilo :-) Davas nejaka probiotika? To by mohlo taky trochu pomoc (ale nemuselo)…

Šarlota4
Extra třída :D 10779 příspěvků 16.03.19 12:32

A kam bys ho chtela davat? Jinak u nas fungoval perfektne. Pred kazdym jidlem jsem davala davku v te pipete a potom lahev s mlikem.

Stydlivka001
Povídálka 12 příspěvků 16.03.19 12:34

@FenekUsaty
No probiotika nedáváme. Jaké by jsi doporučila?? Já už vezmu cokoliv co pomůže.

Stydlivka001
Povídálka 12 příspěvků 16.03.19 12:35

@Šarlota4
No lékárnice říkala na lžičku s MM, akorát z ty lžičky to nechce nějak dolů úplně všechno, a než bych mu to dala samotný, tak jsem se chtěla zeptat zda můžu.

Šarlota4
Extra třída :D 10779 příspěvků 16.03.19 12:39

@Stydlivka001 nevim jestli se zmenilo baleni, je to 3 roky co jsem ho davala. Ale v tom vicku je pipeta do te jsem nabrala davku a rovnou do pusy. Dceri to chutnalo, vzdy uz vedela a natahovala pusu na tu pipetu a hned nasledovalo UM.

FenekUsaty
Závislačka 4697 příspěvků 16.03.19 12:40

@Stydlivka001 Lekarnice mozna myslela, ze to tak lip sni :) Ta probiotika asi nejbeznejsi jsou BioGaia, ale mozna nekdo poradi neco levnejsiho :)

Maminanamatersky
Kecalka 439 příspěvků 16.03.19 12:53

Davala jsem ho rovnou do pusinky pred kojenim a super, zadny extra problemy s prdiky jsme nikdy nemeli..

suzka1
Kecalka 154 příspěvků 25.03.19 10:15

Holky, myslite, ze kdyz kapicky davam na lzicku spolu s mym mlikem, tak ze ty kapky nedostane do sebe vsechny?? Je tedy lepsi na lzicku dat jen kapicky a pak ho nakojit?

Váš příspěvek
Reklama