Smím k ušnímu sama od 15+?

11
28.6.20 18:30

Smím k ušnimu sama od 15+?

Dnes jsem byla u vody no a bohužel ta voda byla docela kalná byla jsem tam asi 2 krát a po druhé mě začalo bolet ucho… možná to je zánět zvukovodu proto se chci zeptat jestli můžu jít sama k ušnímu.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

100
28.6.20 18:37

A proc bys nemohla?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3258
28.6.20 18:37

Můžeš. Vem si kartičku zdravotní pojišťovny a běž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21106
28.6.20 18:42

Tak ono záleží na tom doktorovi. Před nějakou dobou se muselo jen s rodiči, ale možná to změnili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.6.20 18:43

Jo já teda doufám, že mě pustí, protože nemám v plánu být hluchá…a mamce bohužel volno nedají..:unamused:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.6.20 18:51

@Kacenka.k8 nechte si svůj arogantní přístup…já se jen ptala…všechno se teď mění a naše nemocnice taky všechno nám přestěhovali do Karviné, takže tak…a já nikdy tento problém neměla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
28.6.20 18:58

Zrovna včera. i kamarádka vyprávěla jak byla se stejným problémem s dcerou 17 let minulý týden.
Holce dělali průplach a ona musela být u toho, nestačilo, že byla v čekárně. Pry není ji 18 musíte tu být…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21106
28.6.20 18:58
@Gabinka01 píše:
@Kacenka.k8 nechte si svůj arogantní přístup…já se jen ptala…všechno se teď mění a naše nemocnice taky všechno nám přestěhovali do Karviné, takže tak…a já nikdy tento problém neměla :nevim:

Tak pokud tam nemáš ani kartu, tak to nevím, jestli tě vezmou. Nejprve si tam stejně zavolej. Hromada doktorů teď bere jen na objednávku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21106
28.6.20 19:03
@Stevia píše:
Zrovna včera. i kamarádka vyprávěla jak byla se stejným problémem s dcerou 17 let minulý týden.
Holce dělali průplach a ona musela být u toho, nestačilo, že byla v čekárně. Pry není ji 18 musíte tu být…

JO, to právě byla dcera s kamarádkouza měsíc 18) na chirurgii, naštíplá ruka. A musela počkat, než dorazí rodiče, odmítli ji ošetřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15559
28.6.20 19:13
@Gabinka01 píše:
Dnes jsem byla u vody no a bohužel ta voda byla docela kalná byla jsem tam asi 2 krát a po druhé mě začalo bolet ucho… možná to je zánět zvukovodu proto se chci zeptat jestli můžu jít sama k ušnímu.. :?

Jestli Ti ještě nebylo 18 let, tak ne - nesmíš.

Dítě 15-18 let může bez doprovodu rodiče navštívit pouze gynekologa, praktického lékaře a stomatologa - s tím, že musí mít s sebou „souhlas zákonného zástupce nezletilého pacienta“ (nebo tento souhlas musí mít příslušný lékař už založen v kartotéce).

Lékař s jinou specializací bude vždy vyžadovat doprovod zákonného zástupce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
28.6.20 19:13

@vokishka a pak z nich nemá být, to co je, do 18 je vodit za ručičku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21106
28.6.20 19:15
@Stevia píše:

Tak zase já je chápu. Odpovídá rodič. Oni něco udělají a rodič naběhne, že tohle nechtěl, proč to dělají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
28.6.20 19:20

@vokishka já je také chápu, chrání se, ale myslím, že by bylo lepší cílit k tomu, že v 18 to bude samostatný člověk. Ale když na plno věcí musí mít někoho za zády, dnem 18 narozenin samostatně uvažovat nezačne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26301
28.6.20 19:37
@Gabinka01 píše:
Jo já teda doufám, že mě pustí, protože nemám v plánu být hluchá…a mamce bohužel volno nedají..:unamused:

Proč? Doprovod k lékaři nemohou nedovolit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26301
28.6.20 19:39
@Stevia píše:

To není vodění za ručičku, ale zákonná ochrana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama