Smířili jste se s letošním létem?

18696
12.7.20 22:52

Smířili jste se s letošním létem?

Dobrý večer, smířili jste se s tím, že je letošní léto chladné? Já teď mám na sobě ponožky, noční košili a šátek kolem krku, muž teplé pyžamo.
Stýská se mi po krásných letních dnech a po tropických teplotách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1302
12.7.20 22:55

Nestýská, ani trochu. Tyto teploty mi naprosto vyhovují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
12.7.20 22:56

Já jsem taky spokojená :D horko mi nedělá dobře a tak si nemůžu stěžovat :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17390
12.7.20 22:57

Ja jsem nadsena, lonske leto me zabijelo :mrgreen: ale ja jsem horkokrevna, ponozky a teplé pyzamo nenosim ani v zimě. Bezne v tehle dnech funguji venku v tilku a kratasech a na spani max spodni pradlo :lol: jenom me stve, ze mi nedozrava ovoce a zelenina a opadavaji nam stromy, jak na podzim. Příroda to asi odskace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8594
12.7.20 22:57

Za mě jsem spokojená. Když jdu s s dětmi ven, nepotim se jak kráva a přesto je to na tričko. Nesnáším tropy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23703
12.7.20 22:58

No, nadšená nejsem, Včerejší teplotní sešup mi stačil k parádnímu nachlazení. Taky sedím nabalená jak pumpa.
Počasí už mnohým lidem zkomplikovalo výlety, rodinné akce a dovolené. Taky budeme muset přizpůsobit program jeho nestálosti.

Příspěvek upraven 12.07.20 v 22:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1300
12.7.20 22:58

Já teda trpím a aktuální počasí řeším často, jsem velmi zimomřivá a na léto jsem se vážně těšila.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
12.7.20 22:59

Stýská se mi po teplých večerech a teplu, ne tropickém vedru. V podstatě to, co je, pokud neprší a neuškodilo by o pár stupňů víc. Na výletování a hřiště mnohem lepší než vedro na padnutí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
12.7.20 23:01

Taky mám ráda pravé horké léto, ale teď mi to chladnější počasí nevadí. Příroda potřebuje teď nutně vodu a žádné horko a trochu se zregenerovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23703
12.7.20 23:01
@Aduš8 píše:
Za mě jsem spokojená. Když jdu s s dětmi ven, nepotim se jak kráva a přesto je to na tričko. Nesnáším tropy.

ty jo, tričko 8o Poslední dny bych jenom v tričku zmrzla. Hlavně kvůli té proměnlivosti, během chvilky se ochladí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15726
12.7.20 23:03

Promiň, omlouvám se, ale já jsem nadšená…Negriluju se v autě, na zahradě jsem udělala kvanta práce, kterou bych ve vedru nemohla, nemám po ránu dilema, jestli se mám oblíct tak, aby nebyly vidět moje špeky nebo tak abych se neupekla, děti mě nenutí trávit hodiny v bazénu a ještě je uspokojený moje ekocítění, protože konečně zmizelo sucho v krajině… :srdce: Já si to léto vymodlila, tak promiň…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18696
12.7.20 23:05
@Zwetta píše:
Já teda trpím a aktuální počasí řeším často, jsem velmi zimomřivá a na léto jsem se vážně těšila.. :roll:

Taky jsem se moc těšila, stačilo by i 25 stupňů a jasno. Bohatě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40813
12.7.20 23:05

Já jsem spokojená. Takhle by mohlo být celý rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
12.7.20 23:06

Strašný. Bazén na zahradě k ničemu. Byli jsme týden v Chorvatsku a pokud nebude aspoň v srpnu nějak pěkně, zdrháme k moři zas. Léto má bejt léto, neříkám tropy celý dva měsíce, ale nějak normálně. A ráno sedm stupňů fakt normální není. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
12.7.20 23:16

Ja pretekam nadsenim. Na chate nam po 2 letech zase jednou v lete tece potok a clovek muze byt venku v tricku bez toho, aby se potil. Ale jsem celkove chladnomilnejsi clovek, ani v zime topeni moc nepoustime, 21-22 stupnu nam bohate staci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama