Smířily by jste se s takovým vztahem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 06:05
Smířily by jste se s takovým vztahem?

Mám snoubence. Miminko. Žijeme spolu třetí rok. Poslední dva měsíce nám to opravdu klape. Byli jsme od sebe v tomhle roce měsíc a půl v březnu kvůli jeho lhaní (do dnes si píše a vola s byvalou :roll: ) ale nic víc mezi níma není prý. Neustále jsem nacházela, že si kupuje VIP na seznámkách a chatuje neustále. Máme za sebou jednu nevěru v prvním roce naseho vztahu.. Jelikož jsme byli od sebe teď v březnu, zažily jsme si strašný stesk oba dva. Dali jsme se dohromady a myslela jsem, že je jiný, protože mi říká, že už mě nenechá odejít, že si to uvědomil, že by beze mě nemohl být, že si nás dost váží. Posledních pár dní je zase divný, už mi nevěnuje takovou pozornost. A zjistila jsem, že si zase kupuje VIP na seznámkách. Tak nějak jsem si řekla, že on už jiný nebude. Já ho doopravdy miluju. Ale nevim jak s tímto se smířit. :nevim:, protože s ním nehnu. Jak tak koukám. To, že mě miluje mu věřím, ale nepřestane to dělat. Buď prostě si řeknu, ať si to dělá, já jsem ta DŮLEŽITÁ v jeho srdíčku. Ale hrozně mě uzira, že mi nedává tu pozornost. Že si musí dělat čas ještě na jiný. A posílat si fotky, videa a chatovat. Jednou jsem četla celou konverzaci když mě psát prenadherne věty. To pak nevěříte svým očím. Je pracovitý. Rodinu živý. Ale ve vztahu je vůdčí. A pořád mě diriguje co a jak mám dělat. S tímhle taky bojuji. Aby toto zmírnil. Nevím jak mu to vysvětlit, ze takhle to mezi nama dobrý nikdy nebude. Já prostě nevím. Kvůli chatování na seznámkách nebudu zahazovat vztah kor když ho opravdu miluju. Ale hodně to mrzí. A bolí. Když někoho milujete. A on dává pozornost a ukazuje se ještě jiným. Jak by jste se smířily?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 14429 příspěvků 05.06.19 06:14

Tak to já bych teda,,vztah,, klidně zahodila. Ale předtím bych mu dala ochutnat jeho medicínu. Slovo vztah má tedy pro mě úplně jiný význam

karkarka
Závislačka 3936 příspěvků 05.06.19 06:15

Já bych se s tím nesmirila nijak. Slovo vztah je ve vašem případě dost nadnesene. Ale jak si psala, opouštět ho nechceš, tak to neřeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 06:17
@jahuhudka píše:
Tak to já bych teda,,vztah,, klidně zahodila. Ale předtím bych mu dala ochutnat jeho medicínu. Slovo vztah má tedy pro mě úplně jiný význam

To já taky. Ale když miluješ? Netuším co dělat. Protože vím že jiný nebude. Potrebuju asi poradit od ženy, která toto prožila. Je tu nějaká? ZAKLADATELKA

Ijen
Ukecaná baba ;) 1924 příspěvků 05.06.19 06:17

Nesmirila, protoze neco podobneho bych nepovazovala za vztah.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 06:21
@karkarka píše:
Já bych se s tím nesmirila nijak. Slovo vztah je ve vašem případě dost nadnesene. Ale jak si psala, opouštět ho nechceš, tak to neřeš.

Ne to nechci. Ale taky nechci, aby pozornost dával jinde. Kamarádka mi řekne Měla bys dělat to samé, ale mě to nebaví. Já chci prostě jeho. Jeho plnou pozornost. Když někoho mám. A doopravdy miluju. Nebaví mě psát si s jinýma, posílat fotky či ho podvest fyzicky. Na co. Když chci jen jeho. Tak to nechápu, co ho na tom baví. :roll: ZAKLADATELKA

Leo44
Kecalka 261 příspěvků 05.06.19 06:22

Dočetla jsem to do věty - dodnes si píše s bývalou. A to já bych už vztah ukončila.
Má mě a tak si nemá co psát s bývalou, jestli si s ní potřebuje nutně psát tak neměl se s ní rozchazet.

Třeba já vím na 100% že si chlap se ženskou nepíše a když mu napíše tak mi to řekne a já odepisuji. Navzájem máme vpristup do všeho, do telefonu, emailu a dalších věcí.

jahuhudka
Extra třída :D 14429 příspěvků 05.06.19 06:22
@Anonymní píše:
To já taky. Ale když miluješ? Netuším co dělat. Protože vím že jiný nebude. Potrebuju asi poradit od ženy, která toto prožila. Je tu nějaká? ZAKLADATELKA

A jaké vlastnosti na něm miluješ? Hele to je jednoduché, buď odejdeš, nebo budeš držet pusu a krok. Nejspíš někdy zjistíš, že nešlo jen o psaní, zatím asi jen žádná nekývla na osobní schůzku. Nebo kývla, ale k tobě se to nedoneslo

lilith1
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 05.06.19 06:23
@Anonymní píše:
Mám snoubence. Miminko. Žijeme spolu třetí rok. Poslední dva měsíce nám to opravdu klape. Byli jsme od sebe v tomhle roce měsíc a půl v březnu kvůli jeho lhaní (do dnes si píše a vola s byvalou :roll: ) ale nic víc mezi níma není prý. Neustále jsem nacházela, že si kupuje VIP na seznámkách a chatuje neustále. Máme za sebou jednu nevěru v prvním roce naseho vztahu.. Jelikož jsme byli od sebe teď v březnu, zažily jsme si strašný stesk oba dva. Dali jsme se dohromady a myslela jsem, že je jiný, protože mi říká, že už mě nenechá odejít, že si to uvědomil, že by beze mě nemohl být, že si nás dost váží. Posledních pár dní je zase divný, už mi nevěnuje takovou pozornost. A zjistila jsem, že si zase kupuje VIP na seznámkách. Tak nějak jsem si řekla, že on už jiný nebude. Já ho doopravdy miluju. Ale nevim jak s tímto se smířit. :nevim:, protože s ním nehnu. Jak tak koukám. To, že mě miluje mu věřím, ale nepřestane to dělat. Buď prostě si řeknu, ať si to dělá, já jsem ta DŮLEŽITÁ v jeho srdíčku. Ale hrozně mě uzira, že mi nedává tu pozornost. Že si musí dělat čas ještě na jiný. A posílat si fotky, videa a chatovat. Jednou jsem četla celou konverzaci když mě psát prenadherne věty. To pak nevěříte svým očím. Je pracovitý. Rodinu živý. Ale ve vztahu je vůdčí. A pořád mě diriguje co a jak mám dělat. S tímhle taky bojuji. Aby toto zmírnil. Nevím jak mu to vysvětlit, ze takhle to mezi nama dobrý nikdy nebude. Já prostě nevím. Kvůli chatování na seznámkách nebudu zahazovat vztah kor když ho opravdu miluju. Ale hodně to mrzí. A bolí. Když někoho milujete. A on dává pozornost a ukazuje se ještě jiným. Jak by jste se smířily?

Sila, ty milujes chlapa, ktery se natrasa na seznamkach?? Ten tam je proto, ze hleda jinou..az ji najde kopne te nekam..nez takoveho, tak radeji sama. Jsi na nem citove zavisla, chce to psychologa..

migmina
Kecalka 280 příspěvků 05.06.19 06:24

Seznamky jsou pro nezadane, tudiz pritel se tak asi citi.toto bych ja neprekousla ale ty asi jo.vaz si sama sebe. postupem casu ti to bude vadit cim dal vic, budes se uzirat a psychicky zhroucena pro miminko. otazka casu kdy to pritel posune o level vys. schazeni a pak vime co.za me tedy NE. pustit do obehu!!!

lilith1
Ukecaná baba ;) 2155 příspěvků 05.06.19 06:27
@Leo44 píše:
Dočetla jsem to do věty - dodnes si píše s bývalou. A to já bych už vztah ukončila.
Má mě a tak si nemá co psát s bývalou, jestli si s ní potřebuje nutně psát tak neměl se s ní rozchazet.Třeba já vím na 100% že si chlap se ženskou nepíše a když mu napíše tak mi to řekne a já odepisuji. Navzájem máme vpristup do všeho, do telefonu, emailu a dalších věcí.

Ty odepisujes jeho byvale, on neumi psat? Holka, hodne moc chces mit vse pod kontrolou, to se ti muze dost vymstit, az ten tvuj si zacne notovat s nejakou vice free.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 06:27
@lilith1 píše:
Sila, ty milujes chlapa, ktery se natrasa na seznamkach?? Ten tam je proto, ze hleda jinou..az ji najde kopne te nekam..nez takoveho, tak radeji sama. Jsi na nem citove zavisla, chce to psychologa..

Ano citové jsem závazana hodne. Odpustila jsem mu už hodně věcí.

catchthem
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 05.06.19 06:35

Takže máš doma macha (mača) co rozkazuje, tebe podvádí a neumí si pomoct. Pro mě jasné, pro tebe asi ne. Předpokládám, že s miminkem nepomáhá, protože pracuje a potřebuje se vyspat.

Leo44
Kecalka 261 příspěvků 05.06.19 06:49

@lilith1 bývalé? Neumíš číst. Bývalé neodepisuji. To by ji napsal jednou a já bych odcházela.
Odepisuji jiným tak jako on má právo odepsat za mě tak já můžu za něho. A pod kontrolou mít nic nechci. Když nevíš jak to u nás chodí tak nekomentuj. Nemám žádný důvod proč bych se Ti tady obhajoval za tvoji nesprávnou dedukci 8)

Lioness34
Závislačka 2795 příspěvků 05.06.19 06:59
@Anonymní píše:
Ano citové jsem závazana hodne. Odpustila jsem mu už hodně věcí.

Jiný nebude. Buď se s tím smiris a nebo dříve nebo později odejdes.
On se nezmění

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama