Smířily jste se po porodech se svojí postavou?

Anonymní
1.12.19 19:18

Smířily jste se po porodech se svojí postavou?

Zdravím. Otazka je jasná. Vždy jsem byla vysoká a štíhlá. Po prvním porodu padla váha o pár kilo min, než jsem měla původní. A po druhém porodu mi úplně vše zůstalo. Cca 12kg. Je to už přez rok. Jim zdrave(i zapisuji do kalorickych tabulek), cvičím.. ale prostě váha se nehne. Někdy je mi do breku. Protože jsem na hranici normalni a nadváhy. Vadí mi, že mi prostě lezou špeky ze všeho a nemuzu se stím nějak smířit :-(. Děti mám zdravé, nadevše je miluji :srdce: ale necítím se pohledně. Máte to některá taky tak? Mimochodem, odběry všechny mám ok.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
1.12.19 19:24

Me zůstalo navíc 20kg. nenávidím se, ale i kdybych se na hlavu stavěla, neshodim ani deko. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
13327
1.12.19 19:28

Rodila jsem v 30 a v 31 - tři děti, každé těhotenství hrůza, ale hlídala jsem se, přibrala jsem pokaždé 8kg a ty nechala v porodnici, ani břicho se mi neroztrhalo, takže já v pohodě. Spíš mi vadí, že evidentně v nějakém věku žena přibere a může se na hlavu stavět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 19:30

Mne zustalo 10kg. Kolem zrcadla chodim zasadne za tmy nebo se proste nekoukam. Neni to zadna parada, kde byl sval, tam je ted trochu spek, ale co uz…prestala jsem s tim bojovat a zacala se mit rada u v tomhle tvaru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
179
1.12.19 19:33

A nekojis jeste? Nekdo zhubne az po ukonceni kojeni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 19:35

5 let od druhého těhotenství mám stále cca 7kg víc, než bych chtěla mít, ale jsem od přírody tvor líný, takže mi na věky zůstanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Jsem teď podruhé těhotná. S postavou jsem nebyla smířená nikdy, ani před těhotenstvím, ani teď. To samé s pletí a vlasy. Problém je v hlavě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5265

No jo, uz nam neni dvacet. To jsem mela padesat kilo. Ted je mi pres 40 a mam 70, no…nejak mam pocit, ze tragedie vypada jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
979
1.12.19 19:36

Ne. proto jsem dala dolu 20kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 19:37
@Anonymní píše:
Zdravím. Otazka je jasná. Vždy jsem byla vysoká a štíhlá. Po prvním porodu padla váha o pár kilo min, než jsem měla původní. A po druhém porodu mi úplně vše zůstalo. Cca 12kg. Je to už přez rok. Jim zdrave(i zapisuji do kalorickych tabulek), cvičím.. ale prostě váha se nehne. Někdy je mi do breku. Protože jsem na hranici normalni a nadváhy. Vadí mi, že mi prostě lezou špeky ze všeho a nemuzu se stím nějak smířit :-(. Děti mám zdravé, nadevše je miluji :srdce: ale necítím se pohledně. Máte to některá taky tak? Mimochodem, odběry všechny mám ok.

Já jsem po porodech vždycky padla s váhou dolů, zřejmě následky kojení. Momentálně vypadám jako chodící kostra.

• Nahlásit
  • Citovat
498
1.12.19 19:38

Ahoj ja jsem jako ty, vysoka stihla, sportovni postava, mam 3 deti vzdy jsem hooodne pribrala cca 20 kg, navrat k puvodni vaze byl pokazde delsi. Pro me nejzatezovejsi obdobi je kojeni, to jsem byla vzdy nejmacatejsi, tj. cca rok po porodu. Dalsim bodem zlomu u me je dostatek spanku, coz vzhledem k tomu ze mam 3 sovicky, trvalo vzdy dlouho. Nejmladsi ma 2,5 roku a jeste porad to neni ono, ale od prazdnin se to zlepsuje (vic spim) a uz mi zbyvaji posledni 2 kg, takze uz jsem v klidu. Ale chapu te, taky nadvahou trpim a nesnasim to. Zkratka, ne kazda hubne kojenim a kolotocem kolem mimin, nektere musime byt trpelivejsi a hlavne nerezignovat. Ono to prijde neboj! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3768
1.12.19 19:42

Po porodu jsem se dala poměrně rychle do normálu, ale nikdy jsem nebyla uplně hubená. Tak jsem hodně cvičila a postava byla taková sportovní a to se mi líbilo.
Teď jsem za rok přibrala 30 kilo a to nebylo ani těhotenství, ani kojení :roll: a nejde mi to dolů, myslím, že u mě v tom hraje velkou roli psychika. :roll:

Příspěvek upraven 01.12.19 v 19:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
613
1.12.19 19:44

Po prvnim tehu jsem to nastesti shodila (30kg), ted doufam v to same… jinak se opravdu nemam rada, nemuzu nosit svoje obleceni a nove si kupovat nechci, mozna je to hlavne o hlave :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 19:49

Mam porad pět kilo nahoru, a to uz ma dcera dva roky, druhá pět. Nejsem spokojena, ale zato mlsná a nerada cvicim. :mrgreen: Cely život jsem byla stihla a pevná, i když jsem pro to nic nedělala. Ted je vše jinak, ale návyky změnit nedokážu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
1.12.19 19:58

Zhubnout se dá vždycky. Asi děláš něco špatně. Pokud to sama nezvládas a jsi nešťastná tak zkus nějakého poradce a přidej pohyb a hlavně uklidní psychiku, protože to je u hubnutí velice důležité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama