Šmíruje mě. Co s ním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:30
Šmíruje mě.Co s ním?

Dobrý den, prosím předem o anonym, z osobních důvodu.
Všimla, přišla jsem na to, že mě šmíruje jeden borec.Od kolegy z práce jsem se dozvěděla, že on šmíruje baby.Tak že mi věří. Šmíruje mě i na Badoo.Tak jsem mu napsala, nějak moc podivných náhod setkání. Protoze když mě viděl, že jedu vlakem pryč, šel po mě do toho vlaku do stejného vagonu taky.
Tak mě odepsal, že mě má u zadku a že si může jezdit kam chce.Ze mě může říct taky, abych nechodila a nejezdila tam kde on. A jak si dovoluji mu psát kam má nemá jezdit-coz až tohle jsem mu napsala.
Ještě napsal, prostě na sebe máme štěstí, tak to tak ber.
On to ještě otočil proti mě. Policie s tím asi těžko něco udělá. Jak se ho mám zbavit?
Už sem jednu diskuzi tady zakládala, ale nepisou. Proto jsem založila novou diskuzi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:33

Ještě dodávám, jak jel stejným vlakem ve vagonu jak já, tak mě při zastavení vlaku vyhledával očima. Nechala sem ho jít predemnou a pořád se za mnou ohlížel. Kdyz viděl, že si na něj dávám pozor dělal jakože nic.

Halamka
Závislačka 4049 příspěvků 06.07.19 08:34

A teď cekas, ze ti psat budou? Pokud nijak neobtěžuje, tak si ho nevšímej. Jako jestli jel stejným vlakem a opravdu to byla náhoda, tak jsi asi za divnou ty :D

Halamka
Závislačka 4049 příspěvků 06.07.19 08:37

A druhý příspěvek mi uz zavání tvou paranoii. Co když má on ty samé pocity? Ze ho sledujes? :mrgreen:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 06.07.19 08:37

A z toho, ze s tebou jel vlakem poznas, ze te smiruje jo? A jak te jako smiruje na Badoo? Se mu asi libis, tak kouknul na profil a pak jel nahodou stejnym vlakem a koukal po tobe. Nebo jeste neco dela? Nevim, co bys chtela, aby s timhle delala policie :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:39

@Halamka s tím vlakem to nebylo jednou.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66881 příspěvků 06.07.19 08:40

Ja bych doporučila smazat profil na badoo a dalsich socialnich sitich a hned nebude kde smirovat :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:41

@Lumíkovec až tě někdo bude smirovat, tak potom poznáš že to vše není jen náhoda. Lepší pro takových šmíráků je, že jejich obětem nikdo nevěří.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:43

@j.a.n.i1 ví kde pracuji, vi toho o mě víc z náhodného potkani se. Proč bych si kvůli němu měla rušit profil na sociální síti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 08:47

@j.a.n.i1 neměla bych kvůli němu ještě zrušit zaměstnání? Zkusím ještě změnit čas kdy kam chodím. Abych tedy nebyla paranoidní.

Lioness34
Závislačka 2795 příspěvků 06.07.19 08:51
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 neměla bych kvůli němu ještě zrušit zaměstnání? Zkusím ještě změnit čas kdy kam chodím. Abych tedy nebyla paranoidní.

Spis jde o to - jak by věděl ze chceš jet někam vlakem?? To jako ceka u domu až vyjdes?? Nebo toho o sobě vykladas víc - myslím na sociálních sítích a známým - tím pádem pak má vše na podnose… jinak určitě si zabezpečit hesla na netu a některé úcty změnit…nikomu nic nevykladat

TeSudička
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 06.07.19 08:53

No jo, to se porad sdilej vsude polohy, o kazdym h.ovne se vsude vypisuje a pak se lidi divej :lol: :lol:

debra.morgan
Echt Kelišová 9477 příspěvků 06.07.19 08:55
@TeSudička píše:
No jo, to se porad sdilej vsude polohy, o kazdym h.ovne se vsude vypisuje a pak se lidi divej :lol: :lol:
že? hlavne, za takovou koninu jako badoo rusit nebude :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll:
TeSudička
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 06.07.19 08:57

@debra.morgan tak to je jasne, ze nebude! Vzdyt je to zalezitost zivota a smrti 8)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 06.07.19 08:58

Tak na sociálních sítích tě může „smirovat“ kdokoliv. Jel s tebou vlakem jednou tak tomu bych teda moc velkou váhu neprikladala, navíc jsi ho sledovala taky když víš jestli se na tebe díval nebo ne. Pohled přitahuje pohled. Tak se na něj nedivej a nevsimej si ho. Jeho to přejde. Kdyby o tebe měl zájem tak ho projeví jinak. Pochybuji, že by měl tolik času, aby za tebou lozil jak vocas. Vzhledem k tomu, že ten vlak byl jen jednou tak tě asi sleduje jen na sociálních sítích ne? Tak si ho zablokuj a hotovo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama