Smlouva na 3 roky, těhotenství a porodný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:35
Smlouva na 3 roky,těhotenství a porodny

Dobry den, kdyz zjistim tehotenstvi a smlouvu mam na 3 roky mam narok na ppm? Popripade jit na pn a pak ma ppm? A jeste bych se zeptala kdo ma narok na porodny? Co se zapocitava a co ne? Dekuji

Reakce:
cascada1
Povídálka 31 příspěvků 11.06.19 17:36
@Anonymní píše:
Dobry den, kdyz zjistim tehotenstvi a smlouvu mam na 3 roky mam narok na ppm? Popripade jit na pn a pak ma ppm? A jeste bych se zeptala kdo ma narok na porodny? Co se zapocitava a co ne? Dekuji

Dite pro prispevky? :) :zed: :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:39
@cascada1 píše:
Dite pro prispevky? :) :zed: :zed:

Kvůli čemu soudite ze chci dite pro prispevky?? Ja nejsem nemakacenko nebo nejaka fetka :joy: :joy: :joy:

Šarlota4
Extra třída :D 11375 příspěvků 11.06.19 17:45

Namahej hlavinku a najdi si to na prislusnem webu. Vsechny informace a kalkulacky najdes.

LilyJane
Kecalka 213 příspěvků 11.06.19 17:49

Na PPM má nárok každá, která odpracovala 270 dní v posledních dvou letech a která je momentálně zaměstnaná a nebo v ochranné lhůtě. To na jak dlouho máš smlouvu je všem jedno, podstatné je kolik a jestli máš odpracováno.
Pracovní neschopnost je pracovní neschopnost, nechápu co má za vztah k PPM.
S tím porodným je to trošku složitější, tam už bych zapátrala po internetu, jestli se vlezeš do té hranice. Myslím, že abys na něj měla nárok, musí příjem tvůj (nebo i partnera a dalších dětí v domácnosti) být za poslední čtvrt rok nižší než 2,7 násobek životního minima.

cascada1
Povídálka 31 příspěvků 11.06.19 17:50

Ona chce zrejm zjistit zda ma vubec vyhodu otehotnet a zda ma jit rovnou na neschopenku kvuli tehotenstvi :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 17:54
@cascada1 píše:
Ona chce zrejm zjistit zda ma vubec vyhodu otehotnet a zda ma jit rovnou na neschopenku kvuli tehotenstvi :D

Na neschopenku bych sla z duvodu toho ze mam narocnou praci ve ktere není jina pracovni pozice. Chtela bych videt vas kdyby jste zjistila těhotenství jak by jste postupovala. Tady delate frajerku ale realita je urcite jina.

Pidulka1991
Závislačka 3535 příspěvků 11.06.19 18:25
@Anonymní píše:
Na neschopenku bych sla z duvodu toho ze mam narocnou praci ve ktere není jina pracovni pozice. Chtela bych videt vas kdyby jste zjistila těhotenství jak by jste postupovala. Tady delate frajerku ale realita je urcite jina.

Jestli není jiná pracovní pozice, měl by vás zaměstnavatel nechat doma za 100%mzdu +nebudete omezena vychazkami.

jezz1e
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 11.06.19 18:29
@Anonymní píše:
Na neschopenku bych sla z duvodu toho ze mam narocnou praci ve ktere není jina pracovni pozice. Chtela bych videt vas kdyby jste zjistila těhotenství jak by jste postupovala. Tady delate frajerku ale realita je urcite jina.

Pokud zaměstnavatel nemá jinou práci, musí vás nechat doma za plnou mzdu. Což se jim obvykle nechce. Ale zvažte, zda je šance, že vám smlouvu prodlouží, pokud ne, asi bych se na něj neohlížela a na neschopenku nechodila, přijdete o dost peněz a ještě budete muset dodržovat vycházky.

Kajka9
Závislačka 4625 příspěvků 11.06.19 19:37

Musíš mít za poslední 2 roky odpracováno270dníí a musíš být zaměstnaná pokud ne je tam ochraná lhůta ale ty zaměstnaná si…na neschopenku? pokud máš důvod-…
na porodné má nárok kdo nemá vyšší příjmy než 20.800kč měsíčně a počítají se 3 měsíce před porodem…
a co se do toho počítá? neschopenka pokud jsi nebo budeš, mateřská, plat chlapa, příspěvky atd prostě všechen příjem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:29

Omlouvám se za vsuvku, taky řeším zvláštní situaci, kdy jsem 5 let na rodičáku, během této doby mi vypršela smlouva na dobu určitou u bývalého zaměstnavatele… Teď jsem zjistila, že jsem opět těhotná - v době, kdy bych měla nastoupit na mateřskou budu mít odpracováno 245 dní. Zaměstnavatel mi řekl, že mě nechá na pracovní pozici, dokud budu moci, takže podmínku být zaměstnaná splním, ale jde mi o těch 270 dní - předpokládám, že doby, kdy jsem byla na rodičáku se nepočítá jako účast na nemocenském pojištění, že? Někde jsem se též dočetla, že je možné nastoupit na md později, jen se o tu dobu md zkrátí… omlouvám se za román, ale pokud by někdo dokázal poradit, budu moc ráda (za anonym se omlouvám, ale těhotenství zatím nechci troubit do světa)

Váš příspěvek
Reklama