Smoothie mixer Elektrolux 2500

137
8.2.20 13:25

smoothie mixer Elektrolux 2500

Prosím o pomoc! Nikde na netu jsem to nenašla, tak se ptám tady. Dostala jsem smootie mixer Elektrolux, vše funguje jak má, ale při špatném upevnění mi ta tekutina (smoothie) trošinku natekla do toho mixeru :? Já ted nevím, zda ho mám nejak prolít troškou vody a nechat vyschnout, snažila jsem se ho aspon trošinku otřít. Jenže stejně trocha protekla. Já bych tosnad ani neřešila a utomaticky se doma poradila, ale já ho nedávno dostala jako dárek od manžela, o to víc mě to ted mrzí :roll: Máte někdo s tímto mixérem (nebo podobným) zkušenost???
HOLKY MOC SE OMLOUVÁM, ASI JEN PLANÝ POPLACH!!! ted jsem zjistila, kudy to proteklo všude a je tam pouze malinkatá dírečka, ale proteče to pouze mimo motor zase ven! Já si právě myslela, že to teče přes ten motor 8o :oops: jak to bylocelé bílé od mléka, tak to nebylo vidět, ted už koukám, že to má svojí cestičku v případě když se totostane! No bylo by to divně řešené…Takže díky aspon za přečtení, ale už mám vyřešeno :dance: Prolila jsem to trošinkou vody a bude to :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama