Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 05:37
Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Reklama

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 838 příspěvků 19.03.18 06:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Stává se mi to, hemeroidy nemám

Anonymní  19.03.18 06:20

@ElisC :hug:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 19.03.18 07:32

Může být, já třeba trpím na trhlinky, osvědčila se mi dubová kůra, nedřít toaleťákem, ale osprchovat a snažit se předcházet tuhým bobkům :mrgreen: Hodně vody, vláknina… Jinak samozřejmě to chce absolvovat kolonoskopii, než si řeknu „ok, hemeroidy/trhlin­ky“, ale to už máš asi za sebou, když jsi byla i na operaci. :hug:

Anonymní  19.03.18 07:54

@Hazentla Hemoron je odstranění el. proudem, ne klasická operace. kolonoskopii mam delanou pred rokem..

Hazentla
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 19.03.18 08:47

Aha, co se člověk nedozví ;) Každopádně u kolonoskopie se udává „jistota“ na 5-10 let, takže můžeš být v klidu. Buď praskl hemeroid, nebo máš trhlinku. Mně doktor poradil nepoužívat toaletní papír, ale osprchovat se.Kdyz to nejde, tak aspoň dětský supersensitive ubrousek, ale jen voda je nejlepší. No a z mastí mi nejlíp funguje ta dubová kůra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Rytíř Jaromír Jágr: Myšlenky na sex ovládám, peníze si nezasloužíme

Je miláčkem českého národa a na ledě platí za hokejového boha. Jaký je ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama