Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.03.18 05:37
Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Reklama

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 19.03.18 06:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Stává se mi to, hemeroidy nemám

Anonymní  19.03.18 06:20

@ElisC :hug:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 19.03.18 07:32

Může být, já třeba trpím na trhlinky, osvědčila se mi dubová kůra, nedřít toaleťákem, ale osprchovat a snažit se předcházet tuhým bobkům :mrgreen: Hodně vody, vláknina… Jinak samozřejmě to chce absolvovat kolonoskopii, než si řeknu „ok, hemeroidy/trhlin­ky“, ale to už máš asi za sebou, když jsi byla i na operaci. :hug:

Anonymní  19.03.18 07:54

@Hazentla Hemoron je odstranění el. proudem, ne klasická operace. kolonoskopii mam delanou pred rokem..

Hazentla
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 19.03.18 08:47

Aha, co se člověk nedozví ;) Každopádně u kolonoskopie se udává „jistota“ na 5-10 let, takže můžeš být v klidu. Buď praskl hemeroid, nebo máš trhlinku. Mně doktor poradil nepoužívat toaletní papír, ale osprchovat se.Kdyz to nejde, tak aspoň dětský supersensitive ubrousek, ale jen voda je nejlepší. No a z mastí mi nejlíp funguje ta dubová kůra.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama