Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 05:37
Šmouha krve na papíru po tužší stolici

Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Reakce:

ElisC
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 47 inzerátů 19.03.18 06:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám hemoroidy uz 9 let. v lednu jsem byla na odstranění Hemoronem, ale v mém případě (hemo 2.-3.stupně) to asi moc nepomohlo. vcera pri tužší stolici jsem nasla na papíru takovou červenou šmouhu. chci se zeptat, máte to nekdy pri tužší stolici taky? Manzel i mama mi říkají, ze to občas maji, ze to neni zas tak nenormální. dekuju!

Stává se mi to, hemeroidy nemám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 06:20

@ElisC :hug:

Hazentla
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 19.03.18 07:32

Může být, já třeba trpím na trhlinky, osvědčila se mi dubová kůra, nedřít toaleťákem, ale osprchovat a snažit se předcházet tuhým bobkům :mrgreen: Hodně vody, vláknina… Jinak samozřejmě to chce absolvovat kolonoskopii, než si řeknu „ok, hemeroidy/trhlin­ky“, ale to už máš asi za sebou, když jsi byla i na operaci. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 07:54

@Hazentla Hemoron je odstranění el. proudem, ne klasická operace. kolonoskopii mam delanou pred rokem..

Hazentla
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 19.03.18 08:47

Aha, co se člověk nedozví ;) Každopádně u kolonoskopie se udává „jistota“ na 5-10 let, takže můžeš být v klidu. Buď praskl hemeroid, nebo máš trhlinku. Mně doktor poradil nepoužívat toaletní papír, ale osprchovat se.Kdyz to nejde, tak aspoň dětský supersensitive ubrousek, ale jen voda je nejlepší. No a z mastí mi nejlíp funguje ta dubová kůra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >