Šmouhy z myčky

40
27.3.20 19:25

Šmouhy z myčky

Poraďte mi prosím. Již týden mi myčka umyje nádobí ale absolutně nekvalitne. Buď je nádobí špinavé jako málo umyté nebo a to zpravidla každé mytí je nádobí jak posypane bílým prachem. Zkusila jsem myčku vyčistit. Profi čističem, ručně, a dokonce i jarem jsem ji prohnala a stále stejné. Vyměnila jsem tablety. Lestidlo i doplnila sůl. Myčce je tři roky. Stalo se to někomu, co s tím je? Už si nevím rady ale obávám se že opravář nevyřeší nic, kdyz jsem vyzkoušela všechno. Nějaké rady? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

369
27.3.20 19:27

Urcite to chce vycistit filtr, bude zaneseny a nadobi se tudiz myje spinavou vodou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
27.3.20 19:33

Zkusila bych se kouknout na ten filtr jak píše @fotze pokud je zanesený, zkusit vyčistit nebo lepší je koupit nový (stojí par korun, záleží jakou mate myčku :) ) možný je ze vám ho zanesla i tvrdá voda, dobré jsou tablety na mytí s zmekcovacem vody :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.3.20 19:36
@Cloui píše:
Zkusila bych se kouknout na ten filtr jak píše @fotze pokud je zanesený, zkusit vyčistit nebo lepší je koupit nový (stojí par korun, záleží jakou mate myčku :) ) možný je ze vám ho zanesla i tvrdá voda, dobré jsou tablety na mytí s zmekcovacem vody :))

Jaký filtr myslíte? Filtr který je v myčce myjju cca 1× týdne a vážně do čista. Je někde ještě nějaký jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
27.3.20 19:40

Bacha na ten Jar. Známá s ním umyla myčku a ta pak musela na opravu. Tento přípravek do myčky nepatří. A ohřívá ta myčka? Sáhni na ni, nebo spíš do ní, já měla jednou rozbitý topný těleso a projevovalo se to podobně. Špatně umytý a jako nerozpuštěný prášek. Pak jsem si ji otevřela při mytí a vše studené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
27.3.20 20:08

@Jitushka8 Asi to je ten který myslíte, takový na dnů myčky pod tryskama většinou :blush: už mě nic nenapadá :/ zkuste napsat výrobci, co to muže byt a jak tomu předejít :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.3.20 20:17
@kačka39 píše:
Bacha na ten Jar. Známá s ním umyla myčku a ta pak musela na opravu. Tento přípravek do myčky nepatří. A ohřívá ta myčka? Sáhni na ni, nebo spíš do ní, já měla jednou rozbitý topný těleso a projevovalo se to podobně. Špatně umytý a jako nerozpuštěný prášek. Pak jsem si ji otevřela při mytí a vše studené.

To ohřívá. Nádobí je vždy horké…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.3.20 20:58

Taky mi to někdy dělá s tím bílým práškem. Osvědčilo se mi dávat jen půlku tablety, to kolečko uprostřed hold vyjde jen na 50% mytí, ale mezi várkami není rozdíl a skleničky jsou dokonce lesklejsi :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama