Šmoulové z Lidlu - Kocour Azrael

15
1.5.17 08:23

Šmoulové z Lidlu - Kocour Azrael

Dobrý den, moc prosím, chybí nám už jen kocour Azrael. Nemáte někdo?
Máme i na výměnu ještě: Nešiku, kuchaře, muzikanta, fialového, malíře, poetu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23198
1.5.17 08:36

Máme ;-) Nestihla jsem to naštěstí dosbírat, chybí nám toho víc. Ale jedině asi poštou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 08:38
@Russet píše:
Máme ;-) Nestihla jsem to naštěstí dosbírat, chybí nám toho víc. Ale jedině asi poštou…

Opravdu? Nechce se mi věřit… fakt byste mi ho poslala? můžete mi napsat na mail? Děkuji. kateque@post.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 08:45

Album Stikeez, Šmoulové z Lidlu

Dobrý den všem, nesehnala bych tu prosím to papírové Album na Šmoulíky z Lidlu za nějakou normálnější cenu, než je 300Kč? Už nám chybí jen Azrael a dcerka si moc přeje to Album, bohužel už se nedá koupit a jak na dětech vydělávají něktří na netu, to je opravdu nechutné a nechce se mi to podporovat… Jsem ochotná dát do 200Kč, ale i tak je to tedy úlet 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
1.5.17 08:46

@kateque jsem také z Nuslí, bydlím na Jezerce kousek od divadla. Tak pokud chcete přijedte si ;) Máme 3 a stačí nám 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 08:55

@Pekoni Jééé tak to je luxuuus. Myslela jsem, že ho už neseženu. Můžeme si dát telefon? Nechci tady veřejně, ale kdyžtak mi ho napište na mail, to jsme kousíček a určitě si pro něj zajedeme a mooooooc děkujeme!!!
Ještě sháníme to Album, ale lidé jsou neskuteční, nabízejí ho na netu za více než 300Kč… nechápu to. Nechce se mi to podporovat, je to fakt ošklivý :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
1.5.17 08:55

@kateque : máme doma jen 2 figurky a jedna z nich je kocour :mrgreen:, dala jsem je dětem na hraní. Pokud ho najdu, klidně vyměním za jiného Šmoulů, žádný „citový“ vztah k němu nemaji ;). Jsem z P4, tak se můžeme domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 08:56

@Pekoni Můj mail je kateque@post.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 09:01

@myskalucka Děkuji, určitě bych ho brala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23198
1.5.17 09:14
@kateque píše:
@Pekoni Jééé tak to je luxuuus. Myslela jsem, že ho už neseženu. Můžeme si dát telefon? Nechci tady veřejně, ale kdyžtak mi ho napište na mail, to jsme kousíček a určitě si pro něj zajedeme a mooooooc děkujeme!!!
Ještě sháníme to Album, ale lidé jsou neskuteční, nabízejí ho na netu za více než 300Kč… nechápu to. Nechce se mi to podporovat, je to fakt ošklivý :-(

Tak se asi dohodnete s @Pekoni, že?
Album nemám, jen pytlík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 09:18
@Russet píše:
Tak se asi dohodnete s @Pekoni, že?
Album nemám, jen pytlík.

Jste moc hodná. Ano, doufám, že se dohodneme, když bydlí paní kousek. Pokud ne, tak se ozvu, moc děkuju!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5872
1.5.17 10:03

Proc zakladas tolik diskuzi?? :roll:
Je tu diskuze stikeez pis to tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.5.17 10:41
@Vemas píše:
Proc zakladas tolik diskuzi?? :roll:
Je tu diskuze stikeez pis to tam

Proč vás to trápí? Tam jsem neuspěla, tady pravděpodobně ano..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5872
1.5.17 10:56

@kateque protoze je naprosto zbytecny to psat vsude. Staci si precit pravidla :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
12.5.17 14:56

Taky zkouším sehnat Azraela… Tak kdyby náhodou, koupím nebo vyměním. Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama