Smrad od sousedů ze zvířat

198
1.6.18 22:12

Smrad od sousedů ze zvířat

Dobrý den. Je prosím nějaká šance se bránit smradu ze zvířat od sousedů? Mají (nejen) skunky a každý večer, jak se ochladí a člověk by vyvětral, tak obrovský smrad :poblion:. V noci taky, když je špatný tlak tak i přes den.. :( Nemá někdo tu zkušenost s danou situací?
Prosím nemístné komentáře nepotřebuji. díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
241
1.6.18 22:17

Proč mají skunky? 8o Jde o byt/dům?

Jinak mě napadá podat nějakou stížnost, ale já bych se snad radši odstěhovala :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10430
1.6.18 22:34

Ja bych teda podala stiznost.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
1.6.18 22:47

Bych se právě bála, aby mi pak skrze otevřená okna nezačaly do pokoje lítat rovnou skunčí ho*na. :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
1.6.18 22:52

To se řeší přes magistrát města, jako stížnost, ale šance nulová. Mluvili jste s nimi? Myslím sousedy.

• Citovat
  • Nahlásit
3744
2.6.18 06:11
@sall7 píše:
Dobrý den. Je prosím nějaká šance se bránit smradu ze zvířat od sousedů? Mají (nejen) skunky a každý večer, jak se ochladí a člověk by vyvětral, tak obrovský smrad :poblion:. V noci taky, když je špatný tlak tak i přes den.. :( Nemá někdo tu zkušenost s danou situací?
Prosím nemístné komentáře nepotřebuji. díky

Zapach je taky nejak limitovany..dala bych stiznost na mistni urad, to by mela zmerit hygiena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
2.6.18 06:27
@sall7 píše:
Prosím nemístné komentáře nepotřebuji. díky

Já mám zkušenosti: Sousedům babičky vadily její stromy, a když je odmítla nechat pokácet, tak záhadně uhynuly. Máte právo žít v normálním životním prostředí a takový smrad to nesplňuje. Na úřadech to zkoušet jde, ale v ČR je to ztráta času. Pak ještě soud. Asi by bylo vhodné to zkonzultovat s právníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama